reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Cześć Dziewczyny
Długo zastanawiałam się czy się odzywać bo wiadomo pierwsze 3 miesiące są różne ale doszłam do wniosku że nie ma innej opcji jak w lutym 2019 urodze zdrowe dzidzi

Ale na początku zanim się przedstawię chciałam wszystkim Wam pogratulować i życzyć spokojnych zdrowych 9 miesięcy (no już 8) i szybkiego w miarę jak najmniej bolesnego porodu życzyć zdrówka tym, które są przeziębiona i wyrazić współczucie dla tych którym się nie udalotrzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie.

Ostatnia @ miałam 11.05 (cykle 26 dniowe) i już w dzień spodziewanego @ wiedziałam że jest coś na zeczy bo rano miałam okropne mdłości. Dziwne to było bo przecież dopiero co ale od tego czasu te mdłości trwają. Są dni że ich nie ma i wtedy mam schize i z utęsknieniem czekam na wymioty

Testy z siusiu robię praktycznie co chwilę bo nie dowierzam, że naprawdę rośnie w brzuszku Bąbelek. Pierwszy test 9.06 i wyszedł mega bladzioch.
Testy z krwi trochę spanikowalam bo różnica ta ciąża a poprzednia jest ogromna i tak:
1 beta: 12.06 (33dc) - 459.30 a w 1 ciazy w tym samym dniu miałam uwaga:1022 i jak zobaczyłam taka różnice to się zalamalam
2 beta: 14.06 (35dc) - 1067
3 beta: 18.06 (39dc) - 3115 a w pierwszej ciąży w tym samym dniu miałam 5854.
Także różnice ogromne, ale rozmawiałam z moim gin i mówił że przyrost ok.
Tym razem nie śpieszę się z pierwszą wizytą bo chcę już zobaczyć serduszko więc pierwszą wizytę mam dopiero 6.07 i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Co do objawów to właśnie trochę się martwię bo w 1 ciazy okropnie bolały mnie piersi a teraz są miękkie i nie bolą czasem są tkliwe sutki. Pierwsza moja zachcianka była zielona sałata i odrzuciło mnie od słodyczy. Jadlabym tylko warzywa i kefir lub maslanke
Co do objawów to czasem boli podbrzusza a tak to luz i nie czuje się w ogóle ciążowa
Witaj @Darsi ;) moja ostatnia @ 16.05, moje cykle różnie, bo raz 26 raz 28...
11.06 pierwszy test i mega bladzioch, pierwsza beta w 30d.c i 22,6... wiec chyba co kobieta to inaczej. Bałam się ze to za mało, ale z dnia na dzień rosnie także, wierze ze bedzue dobrze❤️ Wiadomo 3 pierwsze mce najgorsze, różnie bywa. Ale nie można myśleć zle trzeba myśleć pozytywnue❤️ Przed ciąża mega apetyt na słodycze, a teraz bardzo bardzo rzadko... jem wszystko nawet mięsko ;-) ;) ja tez jeszxze nie mogę uwierzyć, ale myśle ze jak zobaczę już na usg kropeczka to oszaleje z radości :-) :) a zaraz bede jeść pizze, bo miałam smaka :-D
 
Cześć Dziewczyny
Długo zastanawiałam się czy się odzywać bo wiadomo pierwsze 3 miesiące są różne ale doszłam do wniosku że nie ma innej opcji jak w lutym 2019 urodze zdrowe dzidzi

Ale na początku zanim się przedstawię chciałam wszystkim Wam pogratulować i życzyć spokojnych zdrowych 9 miesięcy (no już 8) i szybkiego w miarę jak najmniej bolesnego porodu życzyć zdrówka tym, które są przeziębiona i wyrazić współczucie dla tych którym się nie udalotrzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie.

Ostatnia @ miałam 11.05 (cykle 26 dniowe) i już w dzień spodziewanego @ wiedziałam że jest coś na zeczy bo rano miałam okropne mdłości. Dziwne to było bo przecież dopiero co ale od tego czasu te mdłości trwają. Są dni że ich nie ma i wtedy mam schize i z utęsknieniem czekam na wymioty

Testy z siusiu robię praktycznie co chwilę bo nie dowierzam, że naprawdę rośnie w brzuszku Bąbelek. Pierwszy test 9.06 i wyszedł mega bladzioch.
Testy z krwi trochę spanikowalam bo różnica ta ciąża a poprzednia jest ogromna i tak:
1 beta: 12.06 (33dc) - 459.30 a w 1 ciazy w tym samym dniu miałam uwaga:1022 i jak zobaczyłam taka różnice to się zalamalam
2 beta: 14.06 (35dc) - 1067
3 beta: 18.06 (39dc) - 3115 a w pierwszej ciąży w tym samym dniu miałam 5854.
Także różnice ogromne, ale rozmawiałam z moim gin i mówił że przyrost ok.
Tym razem nie śpieszę się z pierwszą wizytą bo chcę już zobaczyć serduszko więc pierwszą wizytę mam dopiero 6.07 i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Co do objawów to właśnie trochę się martwię bo w 1 ciazy okropnie bolały mnie piersi a teraz są miękkie i nie bolą czasem są tkliwe sutki. Pierwsza moja zachcianka była zielona sałata i odrzuciło mnie od słodyczy. Jadlabym tylko warzywa i kefir lub maslanke
Co do objawów to czasem boli podbrzusza a tak to luz i nie czuje się w ogóle ciążowa

Witaj Darsi [emoji846]
Rozgość się [emoji846]
 
Hej @Darsi :) gratulacje i życzę spokojnej ciąży ;)

@IrenaX mam dokładnie to samo co Ty :) słodycze jem, ale już mnie nie ciągnie do nich tak jak przed ciąża, a ciągle mam ochotę na jakies hamburgery, pizze i inne i muszę się powstrzymywać :) dzisiaj zjadłam gołąbki i było mi bardzo niedobrze po nim. A i plamienie ustalo w połowie dnia, więc teraz wstrzemiezliwosc na jakiś czas :D
 
@Justyna_maj2017 ja to samo:laugh2: ale i przed ciąża jadłam fast foody:rolleyes: dziewczyny mam 2 pytania :laugh2: to prawda ze w ciąży nie można zanurzać pępka w kąpieli ? I ze najlepiej spac na lewym boku, bo lepsze krążenie dla fasolki? Słyszałescie o tym ?:rolleyes:
 
@Justyna_maj2017 ja to samo:laugh2: ale i przed ciąża jadłam fast foody:rolleyes: dziewczyny mam 2 pytania :laugh2: to prawda ze w ciąży nie można zanurzać pępka w kąpieli ? I ze najlepiej spac na lewym boku, bo lepsze krążenie dla fasolki? Słyszałescie o tym ?:rolleyes:
Z tym pępkiem pierwszy raz słyszę :laugh2: ale na 100 % możesz go zanurzyć!
A z tym lewym bokiem to np mój gin mi mówił żebym próbowała częściej na lewym boku spać. Ale dopiero jak mi urósł brzuszek wcześniej o tym nie wspominał, więc coś musi w tym być ;)
 
Witaj @Darsi, gratuluję i witam w naszym gronie :)
Ja z objawów to mam ciągle ochotę na coś mocno przyprawionego :tak: do tego lekko ciągnie w podbrzuszu i tkliwe piersi. Na szczęście w tej ciąży mdłości i zgaga są dużo łagodniejsze więc do wytrzymania.
 
Z tym pępkiem pierwszy raz słyszę :laugh2: ale na 100 % możesz go zanurzyć!
A z tym lewym bokiem to np mój gin mi mówił żebym próbowała częściej na lewym boku spać. Ale dopiero jak mi urósł brzuszek wcześniej o tym nie wspominał, więc coś musi w tym być ;)
He he ale tak myśle, chyba z tym pępkiem to niemożliwe bo przecież np. pływanie w ciąży jest zalecane:sorry2: a trzeba go wtedy zamoczyć :-D
 
Witaj @Darsi, gratuluję i witam w naszym gronie :)
Ja z objawów to mam ciągle ochotę na coś mocno przyprawionego :tak: do tego lekko ciągnie w podbrzuszu i tkliwe piersi. Na szczęście w tej ciąży mdłości i zgaga są dużo łagodniejsze więc do wytrzymania.

Ja piersi tez mam wrażliwe, ale nie aż tak mocno, są większe, jędrniejsze :D a to dopiero początki :huh::-D brzuch tez czasem pobolewa delikatnie. Miałam chyba z dwa dni takie ze głowa mnie bolała, a wcześniej to mi się w ogóle nie zdarzało:shocked2: mdłości nie mam jak narazie w ogóle :rolleyes:
 
reklama
Witam się pozna pora.Wczesniej marcówka 2015.mam nadzieję,że się udało.jestem po dwóch betach jest wzrost,jutro kolejna beta.na USG tylko pęcherzyk.z bety 4tydzien Pozdrawiam
Ps.mam obawy co do kłucia bo dosyć mocno i nasilają się przy stresie.podobno ok bo bez krwawienia
 
Do góry