reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć Dziewczyny
Długo zastanawiałam się czy się odzywać bo wiadomo pierwsze 3 miesiące są różne ale doszłam do wniosku że nie ma innej opcji jak w lutym 2019 urodze zdrowe dzidzi

Ale na początku zanim się przedstawię chciałam wszystkim Wam pogratulować i życzyć spokojnych zdrowych 9 miesięcy (no już 8) i szybkiego w miarę jak najmniej bolesnego porodu życzyć zdrówka tym, które są przeziębiona i wyrazić współczucie dla tych którym się nie udalotrzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie.

Ostatnia @ miałam 11.05 (cykle 26 dniowe) i już w dzień spodziewanego @ wiedziałam że jest coś na zeczy bo rano miałam okropne mdłości. Dziwne to było bo przecież dopiero co ale od tego czasu te mdłości trwają. Są dni że ich nie ma i wtedy mam schize i z utęsknieniem czekam na wymioty

Testy z siusiu robię praktycznie co chwilę bo nie dowierzam, że naprawdę rośnie w brzuszku Bąbelek. Pierwszy test 9.06 i wyszedł mega bladzioch.
Testy z krwi trochę spanikowalam bo różnica ta ciąża a poprzednia jest ogromna i tak:
1 beta: 12.06 (33dc) - 459.30 a w 1 ciazy w tym samym dniu miałam uwaga:1022 i jak zobaczyłam taka różnice to się zalamalam
2 beta: 14.06 (35dc) - 1067
3 beta: 18.06 (39dc) - 3115 a w pierwszej ciąży w tym samym dniu miałam 5854.
Także różnice ogromne, ale rozmawiałam z moim gin i mówił że przyrost ok.
Tym razem nie śpieszę się z pierwszą wizytą bo chcę już zobaczyć serduszko więc pierwszą wizytę mam dopiero 6.07 i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Co do objawów to właśnie trochę się martwię bo w 1 ciazy okropnie bolały mnie piersi a teraz są miękkie i nie bolą czasem są tkliwe sutki. Pierwsza moja zachcianka była zielona sałata i odrzuciło mnie od słodyczy. Jadlabym tylko warzywa i kefir lub maslanke
Co do objawów to czasem boli podbrzusza a tak to luz i nie czuje się w ogóle ciążowa
Witaj i gratuluję [emoji847][emoji64]
Witaj Darsi, gratulacje :)

Jutro mijają u mnie równe 2 tygodnie spóźnienia miesiączki, a od wczoraj już się mdłości pojawiły. Może (jeszcze tfu tfu) nie wymiotuję, ale nie jestem w stanie za dużo zjeść. A już całkowicie mnie od mięsa odrzuciło... Na samą myśl o nim mi niedobrze. Nie dam rady zjeść dziś kolacji.

Kibicujecie dziś naszym? Ja mam słabe nerwy i zacznę oglądać, ale nie wiem czy długo będę oglądać ;)
Kibicowałam, ale słowa które cisną mi się na usta po tej farsie nie są na pewno nadającymi do publikacji
Witam się pozna pora.Wczesniej marcówka 2015.mam nadzieję,że się udało.jestem po dwóch betach jest wzrost,jutro kolejna beta.na USG tylko pęcherzyk.z bety 4tydzien Pozdrawiam
Ps.mam obawy co do kłucia bo dosyć mocno i nasilają się przy stresie.podobno ok bo bez krwawienia
Witaj [emoji846]
Poszłam do łazienki. Wybudziłam się i już pewnie po moim spaniu, a rano muszę do laboratorium jechać [emoji848] oby organizm się nade mną zlitował i dał spać [emoji849]
Dobranoc!
 
reklama
Witam się pozna pora.Wczesniej marcówka 2015.mam nadzieję,że się udało.jestem po dwóch betach jest wzrost,jutro kolejna beta.na USG tylko pęcherzyk.z bety 4tydzien Pozdrawiam
Ps.mam obawy co do kłucia bo dosyć mocno i nasilają się przy stresie.podobno ok bo bez krwawienia
Witaj! Ja wczesniej lipcowka 2015, ale moj wyszedl za wczesnie wiec w sumie to czerwcowka 2015 :-)
 
@julia2s to mamy rówieśników dziękuję za przywitanie i kciuki jeśli macie dzisiaj badania. Ja dziś też jadę do laboratorium zrobić betę i dziś będzie to mocno decydujące
 
Dziewczyny czy po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki było już coś u Was widać choć pęcherzyk ? Dzisiaj jade do ginekologa i się zastanawiam czego się spodziewać :sorry2: jednak trochę się stresuje :( czy bd wszystko dobrze:oops: ✊
 
Dziewczyny czy po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki było już coś u Was widać choć pęcherzyk ? Dzisiaj jade do ginekologa i się zastanawiam czego się spodziewać :sorry2: jednak trochę się stresuje :( czy bd wszystko dobrze:oops: ✊
Ja okres powinnam dostać na sam koniec miesiąca a test już mi pokazał dwie kreski.4tydz widać pęcherzyk było a serce 8tydz jakoś jeśli o USG chodzi.kciuki
 
Ja okres powinnam dostać na sam koniec miesiąca a test już mi pokazał dwie kreski.4tydz widać pęcherzyk było a serce 8tydz jakoś jeśli o USG chodzi.kciuki
Ja zrobiłam pierwszy test ciazowy tydzien przed @ i była biel (21dc). Później w 27 d.c i była bardzo jasniutka II kreska, 30d.c moja beta wynosiła 22,6ml. W środę (39dc) 639,2. Mam nadzieje, ze przyrost jest prawidłowy i ze było późniejsze zagnieżdżenie u mnie. Zobaczymy co mi dzisiaj ginka powie. Oby dobre wieści ✊
 
Hej babeczki. No u mnie praktycznie zero objawów, zero mdłości, itp/ W poprzednich ciążach spałam dosłownie na stojąco, a teraz jest cudownie wręcz. Jedyne co to wc co chwilkę i czasami delikatnie kłucie ale poza tym rewelka. Może córeczka tym razem :laugh2:

Fajnie,że coraz więcej nas nie :biggrin2:
 
Cześć dziewczyny
Dawno nie pisałam ale czytam Was codziennie :) witam nowe dziewczyny , fajnie że nas tak dużo. Ta ciąża jest zupełnie inna od pierwszej. W tej ciąży mdłości zaczęły się bardzo wcześnie i trzymają mnie przez cały dzień i ledwo żyję, najgorzej w pracy bo tam jeszcze nic nie wiedzą. Piersi mnie nie bolą, zrobiły się tylko pelniejsze. Poszłabym już na l4 ale z końcem czerwca kończy mi się umowa zlecenie i czekam na decyzję jaka będzie następna.
Gratuluję też udanych wizyt :) ja mam kolejną dopieto 23 lipca bo mój gin ma urlop.
Miłego dnia :)
 
reklama
Hej. U mnie niestety ciąg dalszy plamienia... Muszę iść do ginekologa jednak... Na razie nie moge sie dodzwonić do przychodni. Zaczęłam się stresować :(
 
Do góry