reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dzien dobry!

Witam nowe Mamy :)

@Atina1905 łosos na parze z warzywkami :)

@carmelek9 wszystko bedzie super, ja tez zawsze panikuje przed kazda wizyta I boje sie o najgorsze....a powinnismy sie cieszyc, ze fasolki zobaczymy fikajace :)

Dziewczyny a ja od wczoraj (skonczone 7 tyg) w ogole nue czuje sie jak w ciazy...mam tyle energii...tylko podbrzusze czuje co jakis czas, ale to taki "bol" na 2-3 na 10...
Spanikowana troche jestem szczerze mowiac....
 
O 15. Właśnie to jest najgorsze, ze wiem, ze stres jest szkodliwy i stresuje się tym, ze się stresuje, błędne koło. Nie wiem czemu dziś tak mam:;
Tak wiem, łatwo powiedzieć. W środę u mnie będzie to samo. Musimy mieć świadomość,że co ma być to będzie i i tak nic nie zmienimy. Trzeba się temu poddać,po prostu...

Ja Wam powiem,że o prenatalnych nawet nie potrafię myśleć. Nie mam pojęcia nawet jak to badanie wygląda,w poprzedniej ciąży do tego tygodnia nie dotrwałam...
 
Hej. U mnie niestety ciąg dalszy plamienia... Muszę iść do ginekologa jednak... Na razie nie moge sie dodzwonić do przychodni. Zaczęłam się stresować :(

A nie masz komórki bezpośrednio do swojego lekarza. Ja jak zaczęłam plamić w niedziele rano to po 9 napisałam mu sms, oddzwonił po chwili. Wydaje mi się, ze ginekolodzy są do tego przyzwyczajeni. Przecież pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Nie stresuj się bardzo. Jak nie ma przy tym boli brzucha to raczej nic groźnego. Ja z opakowaniem miałam właśnie dodatkowo ból i to dość mocny w nocy, aż mnie skręciło. Bierzesz jakieś leki? Luteinę? Duphaston?
 
reklama
Hej. U mnie niestety ciąg dalszy plamienia... Muszę iść do ginekologa jednak... Na razie nie moge sie dodzwonić do przychodni. Zaczęłam się stresować :(
Spokojnie [emoji8] na pewno wszystko będzie dobrze.
Udało mi się zapisać na 14. Muszę się urwać godzinę wcześniej z pracy, ale zdrowie dzidzi wazniejsze

Trzymajcie kciuki dziewczyny
Super, trzymam kciuki [emoji111]️
Ja dziś mam wizytę i okropne nerwy od rana. Proszę uspokujcie mnie, zawsze tak panikuje przed wizytą a nie mam czemu...
To normalne. Ja przed wizytą to potrafię ze strachu dostać biegunki. Ale wszystko będzie na pewno dobrze. Powatarzaj to sobie ciągle będzie łatwiej.

Ja już po badaniach. Musiałam robić w laboratorium szpitalnym bo tam po godzinie na cito ma się wynik, a że dziewczyny chore i nie miałby kto iść po południu odebrać wyników, a na e-mail u nas nie wysyłają no to wybrałam inne labo. Ale to chyba nie wpłynie na nic[emoji58]
W każdym razie taka byłam zakręcona, że zapomniałam zrobić progesteronu. Mam tylko betę i tsh[emoji850]

Beta dziś 20 100 [emoji16] w czwartek była 7200 więc chyba jest ok. Tsh 2.15. I już nie mogę doczekać się jutra [emoji846]
 
Do góry