reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja już po wizycie, niby beta powyżej 2tys a babka musiała się nieźle naszukac mojego pęcherzyka. Trochę urósł bo ma 5,3 mm. A powiedzcie mi ten skrót CRL to jest zarodek? To by miał ponad 2 mm. 5 tydzien 5 dzien :) mam baaaardzo delikatne plamienia brazowawe i dała mi popularnego dupka. Mówi,ze macica powiększona, jajniki i wszystko wokół ok i mówi, ze na następnej wizycie już musi być wszystko widać jak na dłoni. Ale 5 lipca to ja idę już do swojej starej Pani doktor, bo u tej byłam tylko dlatego,ze moja ma urlop :)
Super, ze wszystko dobrze wyglada :)

Zobacz:
Link do: Crown Rump Length Chart: Fetal Ultrasound Measurements | BabyMed.com

Czyli 2mm odpowieda 5 tydz 2 dzien :) czyli jest tak jak trzeba
 
reklama
Ja już po wizycie:) wszystko dobrze, zarodek rozwinięty na 6 t (3 mm) serce 97 uderzeń. Następna wizyta za 4 tyg:)
 

Załączniki

  • 50E3A34B-840A-40D4-A3E2-950DAF92A0AC.png
    50E3A34B-840A-40D4-A3E2-950DAF92A0AC.png
    412 KB · Wyświetleń: 104
/migotka 1 i fanka kadry - super wiadomości. Trzymam dalej kciuki za kolejne wizyty (myślimy tylko i wyłącznie pozytywnie).

Mixie... przykro mi bardzo (przytulam).
 
Ja już po wizycie, niby beta powyżej 2tys a babka musiała się nieźle naszukac mojego pęcherzyka. Trochę urósł bo ma 5,3 mm. A powiedzcie mi ten skrót CRL to jest zarodek? To by miał ponad 2 mm. 5 tydzien 5 dzien :) mam baaaardzo delikatne plamienia brazowawe i dała mi popularnego dupka. Mówi,ze macica powiększona, jajniki i wszystko wokół ok i mówi, ze na następnej wizycie już musi być wszystko widać jak na dłoni. Ale 5 lipca to ja idę już do swojej starej Pani doktor, bo u tej byłam tylko dlatego,ze moja ma urlop :)
Gratulacje [emoji4] Piękne fotki [emoji846]
U mnie te wyszło wszystko ok.
Według usg 6w3d
CRL 0.45 cm
Następną wizyta za 4 tygodnie jeśli nic się nie będzie działo i założyła mi kartę ciąży. Trochę się uspokoiłam[emoji846]
 
Ja już po wizycie, niby beta powyżej 2tys a babka musiała się nieźle naszukac mojego pęcherzyka. Trochę urósł bo ma 5,3 mm. A powiedzcie mi ten skrót CRL to jest zarodek? To by miał ponad 2 mm. 5 tydzien 5 dzien :) mam baaaardzo delikatne plamienia brazowawe i dała mi popularnego dupka. Mówi,ze macica powiększona, jajniki i wszystko wokół ok i mówi, ze na następnej wizycie już musi być wszystko widać jak na dłoni. Ale 5 lipca to ja idę już do swojej starej Pani doktor, bo u tej byłam tylko dlatego,ze moja ma urlop :)
5 tydzień od zapłodnienia? Tak to oni licza czy od okresu?
 
reklama
Do góry