reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@Gabrysia95 a wiesz, ze mi midwife mowila, zeby coli za duzo nie pic ze wzgledu na kofeine, cukier, I ogolnie niezbyt zdrowo I bez ciazy ;) tez ze wzgledu na To, ze mnie wybrzusza I bardzo zle dla zebow, o ktore w ciazy trzeba dbac podwojnie, ciekawa jestem jakie jest podejscie do tematu w Polsce?

@Maud I @FankaKadry powodzenia dziewczyny, trzymamy kciuki za łzy ze wzruszenia :)
Ja ogólnie coli nie piję bo mój mnie kiedyś oduczył, ale teraz od kilku dni ja bym hektolitrami cole piła i nie wiem co się dzieje. Kiedyś woda z miętą która sobie hodowałam a teraz? Limonki i cytryny w wodzie absolutnie, za kwaśne.
Ale za to słodyczy nie jem o całe szczęście. Ogólnie wszystko jak przed tylko z colą :D
 
Z tego co wiem to lepiej w ogóle nie pic gazowanego, tylko zwykła mineralna niegazowana lub jak już to nisko zmineralizowana:) ja tego próbuje się trzymać :) choć czasem jak widze gazowane to chce mi się takiego łyka wziąć, ale nie, nie, nie:-) :) wole kubusia :rolleyes:
 
No my niestety się żegnamy Dziewczyny.
Fasola zatrzymala się na 6+0. Jadę do szpitala za godzinę z Mężem. Tydzień temu bylo serducho, dziś niestety. Jeszcze badania w szpitalu i zabieg.
Następnym razem się uda.
Trzymam za Was kciuki!!
Tak mi przykro [emoji853] nawet nie wiem co powiedzieć. [emoji853][emoji853]
 
reklama
Ja już po wizycie, niby beta powyżej 2tys a babka musiała się nieźle naszukac mojego pęcherzyka. Trochę urósł bo ma 5,3 mm. A powiedzcie mi ten skrót CRL to jest zarodek? To by miał ponad 2 mm. 5 tydzien 5 dzien :) mam baaaardzo delikatne plamienia brazowawe i dała mi popularnego dupka. Mówi,ze macica powiększona, jajniki i wszystko wokół ok i mówi, ze na następnej wizycie już musi być wszystko widać jak na dłoni. Ale 5 lipca to ja idę już do swojej starej Pani doktor, bo u tej byłam tylko dlatego,ze moja ma urlop :)
 

Załączniki

  • 20180621_175548.jpg
    20180621_175548.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 77
Do góry