reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja też...nic innego mi nie wchodzi. Gdzie ja w ogóle jestem ,, wrogiem,, takich napoi ale co zrobić..pije małymi łyczkami:-) Dziś kupiłam sobie spory kawałek ciasta z kremem..zjadłam i mdłości minęły-widocznie organizm potrzebuje cukru..
Ja dziennie wypijam litr coli .. i to w dodatku zimnej coli :)
Nigdy tak nie miałam, zawsze woda woda woda a teraz cola.
A odrzuciło mnie od napoi limonkowych :D
 
Mixie współczuję strasznie.....cieszy mnie to, że cząstka pozytywnego myślenia jest w Tobie, sama wiesz - natura decyduje.... Mam nadzieję, że po wakacjach od razu zagdzieździ się w Tobie mała istota....

Maud, Fanka KAdry - kciuki za wizytę

Gabrysia nie chcę się zachowywać jak mamuśka:D ale uważaj na colę, ma ogrom kofeiny i kwas ortofosforowy, który hamuje wchłanianie wapnia na całe 48h, wiem co piszę bo jestem związana z medycyną:) jak zablokujesz wchłanianie wapnia to możesz liczyć na wypadanie zębów u siebie lub co gorsza uszkodzenie płodu. JA też podpijam czasem bo mi życie ratuje....
 
Ja dziennie wypijam litr coli .. i to w dodatku zimnej coli :)
Nigdy tak nie miałam, zawsze woda woda woda a teraz cola.
A odrzuciło mnie od napoi limonkowych :D
Ja litra nie wypijam ale musi być zimna z lodówki..nie poznaję sama siebie.. wcześniej też tylko woda. Najgorsze jest to,że dzieci nauczyłam pić wodę i nie pozwalam coli ani pepsi a teraz patrzą na mnie i chyba myślą ,że matka im zwariowała:-)
 
Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz. Ja sama myślałam ze jestem w jakimś śnie gdy patrzyłam na ten ekran. Przykre, ale natura wie co robi. Selekcja.
Trzeba spiąć tyłek. Po wakacjach jak będzie wszystko ok to mamy działać jeśli chcemy
Bardzo Ci wspolczuje :( Ale widze, ze masz super podjescie I to jest najwazniejsze! Nastepnym razem bedzie dobrze napewno!
 
Milusia.. dziękuję za tak cenne rady, chociaż nie były bezpośrednio do mnie to skorzystam i z wielkim bólem serca nie kupię więcej coli ..:'( a tak bardzo mi smakuje i czuję się po niej jakby lepiej. Ale nie chce ryzykować i zmuszę się do picia czegoś innego, chociaż ani woda ani herbata ani kawa ani żadne soki.. no nic mi nie ,, wchodzi,,:'(
 
Ja litra nie wypijam ale musi być zimna z lodówki..nie poznaję sama siebie.. wcześniej też tylko woda. Najgorsze jest to,że dzieci nauczyłam pić wodę i nie pozwalam coli ani pepsi a teraz patrzą na mnie i chyba myślą ,że matka im zwariowała:-)

Ja coli teraz wcale nie pije jakoś mnie nie ciągnie. Limonka z mięta i woda gazowana to jest to ;)
 
Ja dziennie wypijam litr coli .. i to w dodatku zimnej coli :)
Nigdy tak nie miałam, zawsze woda woda woda a teraz cola.
A odrzuciło mnie od napoi limonkowych :D
@Gabrysia95 a wiesz, ze mi midwife mowila, zeby coli za duzo nie pic ze wzgledu na kofeine, cukier, I ogolnie niezbyt zdrowo I bez ciazy ;) tez ze wzgledu na To, ze mnie wybrzusza I bardzo zle dla zebow, o ktore w ciazy trzeba dbac podwojnie, ciekawa jestem jakie jest podejscie do tematu w Polsce?

@Maud I @FankaKadry powodzenia dziewczyny, trzymamy kciuki za łzy ze wzruszenia :)
 
reklama
Mixie współczuję strasznie.....cieszy mnie to, że cząstka pozytywnego myślenia jest w Tobie, sama wiesz - natura decyduje.... Mam nadzieję, że po wakacjach od razu zagdzieździ się w Tobie mała istota....

Maud, Fanka KAdry - kciuki za wizytę

Gabrysia nie chcę się zachowywać jak mamuśka:D ale uważaj na colę, ma ogrom kofeiny i kwas ortofosforowy, który hamuje wchłanianie wapnia na całe 48h, wiem co piszę bo jestem związana z medycyną:) jak zablokujesz wchłanianie wapnia to możesz liczyć na wypadanie zębów u siebie lub co gorsza uszkodzenie płodu. JA też podpijam czasem bo mi życie ratuje....
Ouuu...to nie wiedziałam takich rzeczy.. trudno. Będę dalej wodę pić.
Ale dziwi mnie to bo mnie aż skręca żeby się coli napić. Nie wiem czemu. Jakoś tak dziwnie. Przystopuje z cola, musze
 
Do góry