reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja już po wizycie, niby beta powyżej 2tys a babka musiała się nieźle naszukac mojego pęcherzyka. Trochę urósł bo ma 5,3 mm. A powiedzcie mi ten skrót CRL to jest zarodek? To by miał ponad 2 mm. 5 tydzien 5 dzien :) mam baaaardzo delikatne plamienia brazowawe i dała mi popularnego dupka. Mówi,ze macica powiększona, jajniki i wszystko wokół ok i mówi, ze na następnej wizycie już musi być wszystko widać jak na dłoni. Ale 5 lipca to ja idę już do swojej starej Pani doktor, bo u tej byłam tylko dlatego,ze moja ma urlop :)
Cudownie❤️ Ja mam 25.06 u mojej starej gin. A 4.07 u nowego gina :p mam nadzieje, ze już coś bd widać :rolleyes2:
CRL czyli długość od czubka głowy do końca tułowia ;)
 
Super dziewczyny, że takie dobre wieści przynosicie [emoji4] jak tak was czytam to już nie mogę doczekać się wtorku [emoji7] Niby siedzę w domu i mam odpoczywać, a okazuje się, że czasu praktycznie na nic. A faceci mówią, że w domu to się baba niewiele narobi [emoji44][emoji41]
 
Tez już chciałabym coś widzieć ;) trochę się stresuje, ale pewnie jeszcze wcześnie... jutro idę jeszxze raz na betę, potem w poniedziałek a później to jak już to co 3 dzień :)
 
Dziewczyny ile razy powtarzalyscie betę? I w jakim odstępie czasu ? Jutro moja 4 beta
Ja mega panikara robiłam w piątek, niedzielę, wtorek i teraz w czwartek [emoji51] A musze jeszcze zrobić w poniedziałek bo lekarz kazał przynieść na wizytę we wtorek. Jednak najlepiej to sprawdzić tylko czy przyrasta i dalej nie robić.
 
Ja mega panikara robiłam w piątek, niedzielę, wtorek i teraz w czwartek [emoji51] A musze jeszcze zrobić w poniedziałek bo lekarz kazał przynieść na wizytę we wtorek. Jednak najlepiej to sprawdzić tylko czy przyrasta i dalej nie robić.
No ja tez jestem :rolleyes: ale chciałabym jeszxze zrobic dla pewności jutro i w poniedziałek, później może w czwartek :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny, super wieści [emoji846][emoji847] cudownie, ze mamy coraz więcej serduszek [emoji173]️i coraz więcej przepięknych kropeczek widocznych na usg [emoji846][emoji173]️
 
Do góry