reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz. Ja sama myślałam ze jestem w jakimś śnie gdy patrzyłam na ten ekran. Przykre, ale natura wie co robi. Selekcja.
Trzeba spiąć tyłek. Po wakacjach jak będzie wszystko ok to mamy działać jeśli chcemy
 
reklama
Beta we wtorek 3840 dziś 7200. Niby się nie podwoiła, ale chyba na tym etapie już nie musi co 48h. Progesteron z lekami 30 a bez był 34 więc pewnie był jakiś spadek i stad to plamienie było.
Ojej:( tez nie chce tego słyszeć ;( teraz ja mam strach, bo u mnie niski progesteron :(( jeju...
3 maj się Kochana ❤️ Przepraszam to do @Mixie
 
Ojej:( tez nie chce tego słyszeć ;( teraz ja mam strach, bo u mnie niski progesteron :(( jeju...
3 maj się Kochana [emoji173]️
Ja narazie się na martwię [emoji4]czuje się spokojniejsza bo przyrost bety jest odpowiedni [emoji3] powyżej 66% i progesteron też dosyć wysoki [emoji4] mam leki. Plamienie ustąpiło. We wtorek wizyta zobaczymy co tam u okruszka słychać [emoji3]
 
No my niestety się żegnamy Dziewczyny.
Fasola zatrzymala się na 6+0. Jadę do szpitala za godzinę z Mężem. Tydzień temu bylo serducho, dziś niestety. Jeszcze badania w szpitalu i zabieg.
Następnym razem się uda.
Trzymam za Was kciuki!!
A wiadomo co było przyczyna tego? :( wcześniej serduszko bilo mocno ? :(
 
Ja narazie się na martwię [emoji4]czuje się spokojniejsza bo przyrost bety jest odpowiedni [emoji3] powyżej 66% i progesteron też dosyć wysoki [emoji4] mam leki. Plamienie ustąpiło. We wtorek wizyta zobaczymy co tam u okruszka słychać [emoji3]
Będzie dobrze❤️❤️❤️ Ja mam niski progesteron, ale bez plamien „odpukać” mam nadzieje ze będzie dobrze
 
Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz. Ja sama myślałam ze jestem w jakimś śnie gdy patrzyłam na ten ekran. Przykre, ale natura wie co robi. Selekcja.
Trzeba spiąć tyłek. Po wakacjach jak będzie wszystko ok to mamy działać jeśli chcemy
Betę i progesteron miałaś w porządku ? Wszystko przyrastalo ładnie ?
 
@IrenaX ja rozumiem, ze sie martwisz I chcesz wszystkich informacji, ale prosze uszanuj, ze ktos przed chwila stracil fasolke, I na tym teraz sie skupia I na swoim zdrowiu, kazda ciaza jest inna i nie ma co porownywac, mam nadzieje, ze z Twoja fasolka jest wszystko super

@Mixie tule mocno
 
reklama
Teraz chyba wszystkie będzie się denerwować :( ja to już w ogóle eeeh dlatego mówią ze te 3 miesiące są najgorsze ;(

Niestety najgorsze u mnie obecnie 8 tydzień wiec jeszcze miesiąc strachu przede mną. Jestem ogólnie dobrej myśli ;) mój syn musiał byc silna fasolka o ciąży z nim dowiedziałam się w 14 tyg uprzedzam pytania miałam okres i zero objawów. Był to totalny szok dla mnie
 
Do góry