reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz. Ja sama myślałam ze jestem w jakimś śnie gdy patrzyłam na ten ekran. Przykre, ale natura wie co robi. Selekcja.
Trzeba spiąć tyłek. Po wakacjach jak będzie wszystko ok to mamy działać jeśli chcemy
Na pewno pierwszy i ostatni! podziwiam Cię za Twój optymizm. Gdybyś potrzebowała jakiś informacji, gdybyś zdecydowała się zrobić jakieś badania, pisz. Przeszłam przez to, pomogę jak będę mogła.
 
No u mnie się nie udało, bo dziś 3dc, ale postaramy się w tym cyklu, by Was ciut podgonić ;) Może załapię się na marzec :D
Uda się na pewno ..Trzymamy kciuki :-) Chociaż mi się dopiero udało w cyklu w którym odpuściłam sobie całkiem ciążę i wcale o niej niej nie myślałam.. Wcześniej obliczalamla,planowałam i uważałam na siebie i nic.Lekarz stwierdził,że była blokada w głowie.
 
No my niestety się żegnamy Dziewczyny.
Fasola zatrzymala się na 6+0. Jadę do szpitala za godzinę z Mężem. Tydzień temu bylo serducho, dziś niestety. Jeszcze badania w szpitalu i zabieg.
Następnym razem się uda.
Trzymam za Was kciuki!!
Tak mi przykro... Wierzę,że następnym razem będzie dobrze.Zycze dużo zdrówka i siły..
 
Niestety najgorsze u mnie obecnie 8 tydzień wiec jeszcze miesiąc strachu przede mną. Jestem ogólnie dobrej myśli ;) mój syn musiał byc silna fasolka o ciąży z nim dowiedziałam się w 14 tyg uprzedzam pytania miałam okres i zero objawów. Był to totalny szok dla mnie
Wow ❤️ Będzie dobrze ❤️
 
reklama
No my niestety się żegnamy Dziewczyny.
Fasola zatrzymala się na 6+0. Jadę do szpitala za godzinę z Mężem. Tydzień temu bylo serducho, dziś niestety. Jeszcze badania w szpitalu i zabieg.
Następnym razem się uda.
Trzymam za Was kciuki!!

Mixie przyjmij najszczersze wyrazy wspolczucia. Badź silna! :*
 
Do góry