reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
IMG_0842.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0842.JPG
    IMG_0842.JPG
    90,9 KB · Wyświetleń: 300
reklama
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Wg ostatniej miesiączki dzisiaj 6+0, a wg usg wyszło 5+6 :) mała fasolka mierzy całe 2 mm :D ginekolog widziała serduszko, ale niestety tętna nie udało się zmierzyć. Dostałam zestaw badań do zrobienia i za 2 tygodnie mam przyjść :)
Jejku super!
Niech sobie spokojnie rośnie :)
 
Ty już dokładnie przygotowana jesteś :D ja jeszcze nie mam żadnej listy, żadnego planu. Po prostu chyba się boje przed 3 miesiącem coś planować. Narazie odkładam to na później. ;)
Akurat to nie ucieknie a czasu w pracy mam tyle że każdej z was mogłabym plan napisać :D
Ja się chyba do Opola wybiorę, godzina drogi ale trudno, jakoś strzelec opolskich się boje. Nie wiem czemu.. po prostu.
Mój to powtarza mi jedno w kółko: narazie nic nie kupujemy i tego się trzymamy :)

No nie, z kupowaniem rzeczy to ja się też śpieszyć nie będę. Mam dużo rzeczy po Mikołaju. Przy nim to byłam.już w 7 mc przygotowana na 100% i miałam spakowaną torbę do porpdu, teraz się nie będę śpieszyć. Po prostu tak nagle mnie natchnęło na napisanie planu porodu z głowy. A listę wyprawkową tak jak mówię starą znalazłam z czasów ciąży z Mikim.


To jak będziesz rodzić w Opolu to może na siebie trafimy :) No mi wypada wg kalkulatora 17-22 luty, ciężko określić który kalkulator się nie myli. Ale ja obstawiam 19 luty (równy 40 tc) mój Miki się tak urodził). Ale jeśli tak jak piszesz wypada Ci na 14 luty to pewnie się miniemy

A ja mam urodziny 2 lipca :D
 
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Wg ostatniej miesiączki dzisiaj 6+0, a wg usg wyszło 5+6 :) mała fasolka mierzy całe 2 mm :D ginekolog widziała serduszko, ale niestety tętna nie udało się zmierzyć. Dostałam zestaw badań do zrobienia i za 2 tygodnie mam przyjść :)

Super [emoji4][emoji173]️ rewelacyjne wieści. Ja po wczorajszej wizycie mam identyczne zalecenia [emoji846]
 
Dziewczyny, czy Was też po całym dniu rwa jajniki? Ja czuję raz lewy raz prawy, przy czym znacznie częściej prawy. Czasem ciągnie mnie tak,że aż na nogę promieniuje. Nie wiem czy to okej :( oczywiście zaczęłam sobie wkręcać... Dodam tylko,że owulacja była na 100% z lewego jajnika, bo miałam monitoring.
 
reklama
Dziewczyny, czy Was też po całym dniu rwa jajniki? Ja czuję raz lewy raz prawy, przy czym znacznie częściej prawy. Czasem ciągnie mnie tak,że aż na nogę promieniuje. Nie wiem czy to okej :( oczywiście zaczęłam sobie wkręcać... Dodam tylko,że owulacja była na 100% z lewego jajnika, bo miałam monitoring.

Mnie dla odmiany kłuje często w prawym jajniku, ale u mnie to zapewne torbiele się odzywają. Dlatego obstawiam, że też owulacja była z lewego jajnika, skoro prawy "chory". Pewnie nic groźnego :)

Sprawdziłam tą metodę wg ułożenia na usg i się zgadza przy mojej ciąży z Mikim. Ale na usg w 9 tc. Bo w 6 tc ledwo było widać pęcherzyk i wyglądało jakby się z prawej strony ułożyło.
 
Do góry