reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja wczoraj powiedziałam mamie, i też powiedziała,że tym razem będzie wszystko dobrze, więc jej wierzę, zawsze jak z taką pewnością mi mówiła,że się uda,to się udawało. Damy radę z fasolką [emoji4] pokój w mieszkaniu czeka na remont od 3 lat, teraz mam nadzieję,że nareszcie zrobię go dla dzidzi tak jak chce :)
 
Na pewno bedzie juz serdeuszko! My mielismy scan dokladnie w 6 tyg i serduszko bilo juz :) trzymam kciuki, to cudowny widok zobaczyc ta pulsujaca kropeczke :)

Emilia S - i za Ciebie, zeby te godziny do czasu wizyt szybko Wam minely dziewczyny :) nie moge sie doczekac na dobre wiadomosci :) ja magnezu na razie nie biore, bo gdzies slyszalam, ze od 2go trymestru wzrasta zapotrzebowanie, pic to pije duzo :) musze chyba troche wiecej pospacerowac :) a w ktorej czesci UK jestes? My mieszkamy w Leeds

dziewczyny, a skad jestescie? Jest jeszcze jakas mama z UK? Ja pochodze z Lublina, a od 13 lat mieszkam w polnocnej Anglii :)

Ooooo ja jestem z Lublina i często byłam u przyjaciół w UK, dokładnie w Scarborough. W tym roku w lutym bylismy na tydzień [emoji846]
 
Też się obawiam bliźniąt - moja mama ma wujków bliźniaków i mój mąż też wujków bliźniaków, także szanse zawsze są. Inaczej gdybyśmy już na swoim byli to nie przeszkadzałyby mi bliźnięta, ale w obecnej sytuacji zalamię się jakby się okazało, że będzie więcej niż jeden dzidziuś.

Zazdroszczę Wam tych wizyt, ja jeszcze muszę poczekać. Nie robiłam drugiej bety, bo kiepsko finansowo ostatnio i trzeba oszczędzać, więc nawet nie wiem czy prawidłowo przyrasta. Ach, jak mi się dłuży ten czas.

Moja babcia miała bliźniaki ale i mnie był tylko jeden pęcherzyk ciążowy. Ja z racji wieku chciałabym bliźniaki bo mam 34 już skończone i raczej drugiego babasa już nie będzie, trochę późno się zdecydowaliśmy. Narazie tl mysle zeby z ta ciąża było wszystko ok
 
Boje się. Te skurcze. Nawet jak dzisiaj mnie obudziły po tych moich snach to miałam wyrzuty sumienia, że takie skurcze, że nad tym nie panowałam itd. nie wiem, mam blokadę, może mi minie :)

ja osobiscie skurczy nie mam po, krzyz mnie czasem pobolewa przez 5min, ale moze i przez akrobacje ;)
polozna mowila, ze to bardzo zdrowo, zeby nadal sie przytulac (chyba, ze ciaza zagrozona stwierdzona przez lekarza oczywiscie), bo i na mamy samopoczucie wplywa dobrze a podczas orgazmu wytwarzana jest endorfina, ktora dociera do dzidziusia :) takze mama happy i dzidzia happy :)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim Dziewczynom, które dziś mają wizyty życzę POWODZENIA :) B. mocno trzymam za Was kciuki! Pozostałym miłym Paniom życzę spokojnego dnia.

Co na zaparcia? Owoce i błonnik (sporo jest w roślinach strączkowych, ale na te należy uważać gdy któraś ma wrażliwy żołądek lub wzdęcia). Kiwi ma właściwości lekko przeczyszczające (2 dziennie). Ja do tej pory unikałam owoców, za to codziennie jadłam b. dużo warzyw. W związku z tym, że biorę progesteron to jelita są jeszcze bardziej leniwe i od kiedy jem owoce problem zniknął :)

Ból nóg - mam to samo. Dziś się trochę gorzej czuję - mdłości i osłabienie - w normalnym trybie miałabym pierwszy dzień miesiączki.
 
Ostatnia edycja:
@ForgetMeeNot myśle, ze to nasze lęki tak przez te sny wychodzą. Wizytujemy prawie w tym samym czasie wiec kciuki za nas obie abyśmy przyniosły dobre wiadomości!

@KasiaKaty ja ze środkowej Anglii jestem, dokładnie w Stratford upon Avon i tez tak jak Ty jestem już 13 lat [emoji23] przyjechałam jak miałam 19 lat na chwilkę i jakoś nam sie zostało. Mój mąż dwa lata temu otworzył tu własna firmę i myśle, ze o ile Brexit nie wpłynie na jego biznes to zapewne już to zostaniemy...tęsknisz za Polską czasem?

My tez sie nadal przytulamy, może nie tak często, ja szczególnie rano mam ochotę, a dla męża nie ma różnicy o jakiej porze dnia [emoji23][emoji23]
Wzięłam dzisiaj wolne z okazji tego usg, wiec robię sobie herbatę i idę na ogród czytać książkę :) dziecko odstawione do szkoły, pies wyprowadzony wiec mogę sie polenić ;)
 
Mnie z kolei dzisiaj nawiedziły sny erotyczne [emoji85] masakra... [emoji16]

Czy to normalne?
Tak, w ciąży sny są masakryczne... jak nie jakieś totalnie zwariowane to koszmary albo właśnie erotyczne :laugh2:

Na pewno bedzie juz serdeuszko! My mielismy scan dokladnie w 6 tyg i serduszko bilo juz :) trzymam kciuki, to cudowny widok zobaczyc ta pulsujaca kropeczke :)

Emilia S - i za Ciebie, zeby te godziny do czasu wizyt szybko Wam minely dziewczyny :) nie moge sie doczekac na dobre wiadomosci :) ja magnezu na razie nie biore, bo gdzies slyszalam, ze od 2go trymestru wzrasta zapotrzebowanie, pic to pije duzo :) musze chyba troche wiecej pospacerowac :) a w ktorej czesci UK jestes? My mieszkamy w Leeds

dziewczyny, a skad jestescie? Jest jeszcze jakas mama z UK? Ja pochodze z Lublina, a od 13 lat mieszkam w polnocnej Anglii :)
Ja jestem z pomorza Słupsk a mieszkam w Niemczech od prawie 10 lat okolice Osbabrück około 100km od Hannoveru.
 
Cieszę się wiec, że nie tylko ja mam takie pojechane sny ostatnio, dziś na przykład śnił mi się koszmar:/
Ale jestem szczęśliwa, bo zrobiłam sobie dzień wolnego, jest piękna pogoda, właśnie leżę sobie na balkonie w słoneczku.
A mieszkam w okolicach Krakowa:)
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja właśnie wybieram się do lekarza, dzisiaj dokładnie jestem w 7 tyg. Czuję się bardzo słabo i dużo mnie mdli więc biorę zwolnienie lekarskie. Umowę mam jeszcze na 2 lata. Jak to u Was jest z tymi zwolnieniami? :)
 
Do góry