reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Karolina skoro lekarz tak powiedział to trzeba mu wierzyć nie martw sie na zapas. Napisałam do Gabrysi bo pisała o tym dość lekko...
Dzwonilam do przychodni żeby umówić się jakoś wcześniej ale ma terminów choć prosiłam. Lekarz prywatnie też ma termin na następny tydzień ale na piątek..
Więc nawet nie mam jak iść a dobija mnie jeszcze to że mam teraz drugie zmiany a większość lekarzy prywatnie przyjmuje wieczorami.
 
u mnie dzisiaj 2 dzień doskonałego tfu tfu samopoczucia. jakbym nie była w ciąży heh... u mnie przytulanie zabronione, zresztą w tamtej ciąży też od 24 tygodnia było do samego końca. w tej może jeszcze się coś zmieni, zależy od wizyty... odliczam już do tego poniedziałku bo to i serduszko i wiek ciąży będzie wiadomy.. a tu dopiero wtorek heh
 
Gabrysia to może u ciebie to infekcja? Najlepiej jak nie masz innej mozliwości to jechać na IP. U mnie ten śluz był normalnie podbarwiony taką jakby starą krwią. W każdym razie nawet jak będzie ok wynik to ja dziś idę do lekarza. Na bieliźnie niby nic nie ma, ale jak się podetrę papierem to śluz nadal jest z takimi brązowymi nitkami [emoji21]
 
u mnie dzisiaj 2 dzień doskonałego tfu tfu samopoczucia. jakbym nie była w ciąży heh... u mnie przytulanie zabronione, zresztą w tamtej ciąży też od 24 tygodnia było do samego końca. w tej może jeszcze się coś zmieni, zależy od wizyty... odliczam już do tego poniedziałku bo to i serduszko i wiek ciąży będzie wiadomy.. a tu dopiero wtorek heh
A dlaczego zabronione jeśli mogę zapytać?
 
u mnie dzisiaj 2 dzień doskonałego tfu tfu samopoczucia. jakbym nie była w ciąży heh... u mnie przytulanie zabronione, zresztą w tamtej ciąży też od 24 tygodnia było do samego końca. w tej może jeszcze się coś zmieni, zależy od wizyty... odliczam już do tego poniedziałku bo to i serduszko i wiek ciąży będzie wiadomy.. a tu dopiero wtorek heh
ja yez mam wizyte w poniedziałek a u ciebie który tydzien
 
Gabrysia to może u ciebie to infekcja? Najlepiej jak nie masz innej mozliwości to jechać na IP. U mnie ten śluz był normalnie podbarwiony taką jakby starą krwią. W każdym razie nawet jak będzie ok wynik to ja dziś idę do lekarza. Na bieliźnie niby nic nie ma, ale jak się podetrę papierem to śluz nadal jest z takimi brązowymi nitkami [emoji21]

Ja właśnie miałam brązów plamienia niedziele i poniedziałek. Dzisiaj mniej. Napisałam do gina i kazał mo zrobić betę, progesteron i tsh. Wysłałam mu od razu wyniki. Napisał, ze idelane ale wizytę mam za 25 minut, czyli o tydzień wcześniej. Dzisiaj zaczęłam 7 tydzień i stresuje sie czy jest ki serduszko. Tydzień Turku tylko pęcherzyk z woreczkiem żółtkowej nyl widoczny na usg k ciąża z usg młodsza niż z OM i do tego te plamienia...
 
Dziewczyny a macie jakieś ciążowe aplikacje na telefonie ? Ja mam Moja Ciąża, Preglife i Himommy i każda inaczej pokazuje [emoji28] tzn jedną np. jak mam dzisiaj 5t1d to pokazuje ,że to 6 tydzień, inna,że piąty tydzień, a jeszcze inna,że 4t7d [emoji28]
 
Ja właśnie miałam brązów plamienia niedziele i poniedziałek. Dzisiaj mniej. Napisałam do gina i kazał mo zrobić betę, progesteron i tsh. Wysłałam mu od razu wyniki. Napisał, ze idelane ale wizytę mam za 25 minut, czyli o tydzień wcześniej. Dzisiaj zaczęłam 7 tydzień i stresuje sie czy jest ki serduszko. Tydzień Turku tylko pęcherzyk z woreczkiem żółtkowej nyl widoczny na usg k ciąża z usg młodsza niż z OM i do tego te plamienia...
Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Będą same dobre wieści [emoji8] ja dziś jak pójdę na wizytę to lekarz i tak pewnie nic nie zobaczy bo to 4t5d. Beta w niedzielę była 784 dziś pewnie będzie w granicach 1600-1700 wiec może co najwyżej pęcherzyk. Ale pewnie da mi leki na podtrzymanie. Ja mam złe doświadczenia z takim śluzem bo rok temu to się dobrze nie skończyło, a podobnie zaczęło. Więc trochę już mi się panika załączyła [emoji53]
 
reklama
@Emilia S - ja tez przyjechalam jako dzieciak ;) mialam 18 lat, zaraz po maturze i zabraklo mi kilku punktow zeby sie dostac na psychologie na UJ, wiec sie obrazilam i stwierdzilam, ze jade studiowac do UK ;) i tak juz zostalam :)
za Polska nie tesknie, jedynie za rodzina, ktora mam w Lublinie, a w szczegolnosci za moja ukochana Babcia...ale moj dom to tutaj juz jest, tyle lat, no i cale dorosle zycie tutaj, Domek tutaj sie urodzil, tutaj chodzi do szkoly :)

@Ninka86 - to masz tylko z 3 godziny samochodem do Amsterdamu!!! moje ukochane miasto :)

@Mammonia_:) - i mi tez jest slabo i mnie mdli od czasu do czasu szczegolnie, jak nie jem dlugo...ale przede wszystkim czuje sie bardzo zmeczona i senna, do pracy chodze jak tylko moge, w tamtym tygodniu nie bylam, bo gorzej sie czulam, teraz juz wrocilam, bo w domu bym oszalala chyba...ale moja praca to w biurze siedzaca, takze taka praca jak nie praca ;)

@karolina921 - spokojnie, w pierwszej ciazy tez plamilam, jak dlugo to sprawdzisz i skonsultujesz z lekarzem to bedzie ok na pewno :)
u nas z tym Mundialem to tak, ze ja za Polska a moje chlopaki za Anglia ;) na szczescie nie jestesmy z Anglia w grupie, bo bylo by niebezpiecznie ;)

@Gabrysia95 - jak ja plamilam w pierwszej ciazy to jechalam na A&E, mieszkam w Anglii i od razu na drugi dzien mialam usg, zeby upewnic sie, ze wszystko w porzadku

@Katharina85 i @Baffi26 - trzymam kciuki, zeby sie ten czas Wam za bardzo nie dluzyl :)
 
Do góry