reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Witam z ranka :)
ForgetMeeNot, próbuj się wcisnąć na badanie szybciej, żeby sprawdzić to plamienie. Lekarz nie powinien robić problemu bo serio takie coś należy skontrolować. Dlaczego tak się dzieje mimo leków. Trzymam kciuki aby przyjął Cię jutro.
Będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Ja dalej dzisiaj plamie [emoji22] idę na badania i mam nadzieje, ze mnie jutro przyjmie wyjątkowo bo do 26.06 to się nerwowo wykończę. Na szczęście brzuch mnie nie boli dzisiaj. Martwi mnie jednak to, ze plamie mino duphastonu i luteiny. Zaczynam mieć czarne wizje [emoji22]
Kurde biedna jesteś, powinien Cię przyjąć, miała byś pewność że wszystko jest ok. Trzymam mocno kciuki! Plamienia często się zdarzają na tym etapie ale zawszę lepiej sprawdzić. Mój gin mnie przyjmował od razu w ten sam dzień nawet jeżeli było to tylko jednorazowe plamienie....
 
Ja dalej dzisiaj plamie [emoji22] idę na badania i mam nadzieje, ze mnie jutro przyjmie wyjątkowo bo do 26.06 to się nerwowo wykończę. Na szczęście brzuch mnie nie boli dzisiaj. Martwi mnie jednak to, ze plamie mino duphastonu i luteiny. Zaczynam mieć czarne wizje [emoji22]
Dla własnego spokoju umów się na USG wcześniej. Wszystko będzie dobrze, głęboko w to wierzę !
 
Mamy starszego rodzeństwa, informowałyście już swoje dzieciaczki o ciąży? Mój Mikołaj ma 20 miesięcy i obawiam się, że po pierwsze i tak nie będzie rozumieć o co chodzi, a po drugie będzie baaaardzo zazdrosny, jak na razie to tylko mama i mama i jak mama z tatą dadzą sobie buzi to musi wejść między nas i zacząć mnie całować, także ten ; )
 
Ja dalej dzisiaj plamie [emoji22] idę na badania i mam nadzieje, ze mnie jutro przyjmie wyjątkowo bo do 26.06 to się nerwowo wykończę. Na szczęście brzuch mnie nie boli dzisiaj. Martwi mnie jednak to, ze plamie mino duphastonu i luteiny. Zaczynam mieć czarne wizje [emoji22]

Hej,
dziwne jest to, ze znowu plamisz nad ranem, gdzie przez resztę wczorajszego dnia był spokój (?) Sadze ze w tym przypadku lekarz powinien Cię dzis przyjąć, chociażby dla potwierdzenia ze nic złego się nie dzieje i w celu zwiększenia dawki leków (jeśli zajdzie taka potrzeba). Nie bagatelizuj tego skoro to drugi dzień plamienia, czasem czas jest na wagę złota. Pojedź na badania (te o które Cię prosił) i zarejestruj się na dziś.
 
Dzień dobry dziewczyny :) jak wasze nocki? Ja miałam potworne koszmary, nic związane z ciążą ale coś strasznego, ciągle się budziłam :dry:
Pracującym szybkiego fajrantu a dziewczynom w domku spokojnego dnia!

Ja tez dziś miałam dziwne sny, ale takowe często mi się zdarzają ;) Również życzę milego dzionka!
 
reklama
Hej,
dziwne jest to, ze znowu plamisz nad ranem, gdzie przez resztę wczorajszego dnia był spokój (?) Sadze ze w tym przypadku lekarz powinien Cię dzis przyjąć, chociażby dla potwierdzenia ze nic złego się nie dzieje i w celu zwiększenia dawki leków (jeśli zajdzie taka potrzeba). Nie bagatelizuj tego skoro to drugi dzień plamienia, czasem czas jest na wagę złota. Pojedź na badania (te o które Cię prosił) i zarejestruj się na dziś.
Wlansie to mnie martwi najbardziej. To plamienie po nocy [emoji853] musi mnie jutro przyjść. Nie widzę innej możliwości a jak nie to pojadę na IP
 
Do góry