reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja też córce dopiero za jakiś czas powiem . Ma 8.5 roku i może to być dla niej szok i pomału ja przygotowujemy :)

@ForgetMeeNot jak się martwisz to na Ip leć.

Ja się dzisiaj nie wyspałam do tego byle aka pogoda . Od kawy mnie odpycha więc chodzę jak snieta cały dzień. Jeśli ktoś ma nudności to Polecam Prenatal Uno POMAGA
 
reklama
@ForgetMeeNot jeżeli to plamienie jest po nocy to może być z mięśniaka, ale tak samo może być od luteina dopochwowej. Bo narządy tam są mocno ukrwione i nawet lekko możesz gdzieś zawadzić tym aplikatorem czy palcem i potem stąd plamienie. Ale i tak idź jak najszybciej do lekarza bo to każdy dzień może być na wagę złota..trzymam kciuki by było dobrze.

Piękne macie brzuszki. Ja dzieciom nic nie mówię o ciąży conajmniej do 13 tygodnia. Tak samo nie mówię rodzinie. Dzwoniłam do lekarza i mam przyjść w piątek by zobaczył czy ciąża jest w prawidłowym miejscu. Wizyta serduszkowa 4 lipca dopiero. Chyba jajo zniosę do tego czasu. Na zegarze dopiero po 10, a ja już bym chciała 15 [emoji3]. Miłego dna dziewczyny [emoji4]
 
Mój ma dopiero 14 miesięcy jak się dzidzia urodzi będzie miał niecałe 2 latka więc myślę że jak już będę miała pokaźny brzuszek to będę mu tłumaczyła że tam jest dzidzia i że będzie starszym braciszkiem choć niewiele z tego zrozumie... myślę że z czasem zrozumie :)
Ja mam córkę w tym samym wieku i też mam zamiar tłumaczyć jej później, że w brzuszku jest dzidzia.

@ForgetMeeNot trzymam kciuki za wyniki, żeby wszystko było dobrze. Bądź dobrej myśli i załatw sobie szybko wizytę u gina.

@Baffi26 piękny brzuszek :)

Ja się dzisiaj czuję strasznie słabo i mam jakieś rewolucję żołądkowe...
 
Między moimi dziećmi jest różnica rok i 9 miesięcy. Dziś mają 12lat syn a córka 10 i uważam,że taka różnica wieku jest super . Nie mogłam długo ukrywać ciąży bo są w takim wieku, że wszystko zauważą..a że byłam niedawno w ciąży to wiedzą ,że mdli mnie i słabo się czasami czuję właśnie od tego. A ,że ostatnio przeżyliśmy tragedię to teraz bardzo mi pomagają . Tak się cieszyły półtora roku temu,że urodzę im siostrzyczkę..przygotowywaliśmy razem pokoik i robiliśmy wyprawkę..nie spodziewaliśmy się,że nasze maleństwo będzie musiało nas opuścić i to była wielka trauma. Pokoik czeka ,wyprawka w dziecięcych szafkach..mamy wielką nadzieję,że tym razem będzie dobrze. Dziś o 18 idę do lekarza pierwszy raz a to już 7tydz i 5dni-modle się aby było dobrze.
 
Między moimi dziećmi jest różnica rok i 9 miesięcy. Dziś mają 12lat syn a córka 10 i uważam,że taka różnica wieku jest super . Nie mogłam długo ukrywać ciąży bo są w takim wieku, że wszystko zauważą..a że byłam niedawno w ciąży to wiedzą ,że mdli mnie i słabo się czasami czuję właśnie od tego. A ,że ostatnio przeżyliśmy tragedię to teraz bardzo mi pomagają . Tak się cieszyły półtora roku temu,że urodzę im siostrzyczkę..przygotowywaliśmy razem pokoik i robiliśmy wyprawkę..nie spodziewaliśmy się,że nasze maleństwo będzie musiało nas opuścić i to była wielka trauma. Pokoik czeka ,wyprawka w dziecięcych szafkach..mamy wielką nadzieję,że tym razem będzie dobrze. Dziś o 18 idę do lekarza pierwszy raz a to już 7tydz i 5dni-modle się aby było dobrze.
Trzymam mocno kciuki , żeby wszystko było dobrze [emoji4]
 
Hej dziewczyny mnie też pobolewa jajnik i delikatnie brzuch ale myślę że to normalne :) czuje się opuchnięta jak balon :(
ForgetMeeNot trzymam kciuki w pierwszej ciąży też długo plamiłam[emoji2] ale biegiem do lekarza [emoji8]

Caitlyn ja też mam tłuszczowy brzuszek więc prędko też nie będzie widać ciąży :)
Moja córcia ma 12 miesięcy i podejrzewam że też nie będzie rozumieć , na szczęście nie widzę w niej zazdrości i bardzo ciągnie ja do dzieci aczkolwiek może się jej odmienić[emoji3]

Ninka86 nie boisz się tak małej różnicy między dziećmi?[emoji3]
Trochę się boję ale myślę że dobra organizacja i współpraca z mężem i będzie dobrze. Zawszę chciałam niewielką różnicę wiekową i myślę że 22 miesięcy jest w sam raz ;) taki był plan i teraz już nie ma odwrotu :-p:laugh2:
 
Między moimi dziećmi jest różnica rok i 9 miesięcy. Dziś mają 12lat syn a córka 10 i uważam,że taka różnica wieku jest super . Nie mogłam długo ukrywać ciąży bo są w takim wieku, że wszystko zauważą..a że byłam niedawno w ciąży to wiedzą ,że mdli mnie i słabo się czasami czuję właśnie od tego. A ,że ostatnio przeżyliśmy tragedię to teraz bardzo mi pomagają . Tak się cieszyły półtora roku temu,że urodzę im siostrzyczkę..przygotowywaliśmy razem pokoik i robiliśmy wyprawkę..nie spodziewaliśmy się,że nasze maleństwo będzie musiało nas opuścić i to była wielka trauma. Pokoik czeka ,wyprawka w dziecięcych szafkach..mamy wielką nadzieję,że tym razem będzie dobrze. Dziś o 18 idę do lekarza pierwszy raz a to już 7tydz i 5dni-modle się aby było dobrze.
Straszne to musiało być dla was wszystkich :( życzę by tym razem wszystko skończyło się zdrowym kochanym bobaskiem! Super że się wszyscy cieszą i Cię tak wspaniale wspierają!
 
reklama
Straszne to musiało być dla was wszystkich :( życzę by tym razem wszystko skończyło się zdrowym kochanym bobaskiem! Super że się wszyscy cieszą i Cię tak wspaniale wspierają!
Tak to prawda,przeżyliśmy to bardzo ,tym bardziej że ciąża rozwijała się prawidłowo do 28 tyg..później to już tylko strach i lęk o córeczkę ,która przyszła na świat w 30tyg i żyła 19 dni..Dzieci "poznały ją" dopiero w dniu pogrzebu ale jakoś wspólnymi siłami, rozmową i wsparciem bliskich daliśmy radę to wszystko przetrwać i poukładać sobie w głowach. Teraz mamy ślicznego aniołka w niebie ,który jest częścią naszego życia o którym często rozmawiamy i czujemy jakby ciągle była z nami.Jesteśmy wszyscy dobrej myśli bo inaczej być nie może..Mamy też świadomość tego,że w życiu nie wszystko zależy od nas i co ma myć to będzie..
 
Do góry