reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Hej! Po cichu i nieśmiało dołączam i ja..
Na razie zrobiłam dwa testy, które pokazały baardzo blade kreski. W piątek byłam na becie i wyszło 120,5 -przy wyniku napisali,że taka ilość odpowiada 4tygodniowi ciąży:-) Jeśli moje własne wyliczenia są poprawne, to termin mam na 12lutego.

To moja trzecia ciąża- mam już dwie córy (8,5 i 6lat). Jedną rodziłam godzinę, drugą 30minut. Aż się boję czy przy trzecim zdążę dojechać do szpitala :o;).

Jeśli chodzi o Fasolkę- udało się przy pierwszym podejściu- partner chyba nadal jest w szoku ;);). Byliśmy pewni,że po kilku latach brania tabletek anty nie będzie tak łatwo i popróbujemy sobie przynajmniej kilka miesięcy.

Cieszę się strasznie...aż rozpiera mnie od środa.. a mimo wszystko jest we mnie tyle niepokoju i obawy,czy usłyszę serduszko.
Objawów na razie brak- może lekko bolą mnie piersi i jestem mega ospała popołudniami.
Wizytę mam dopiero 29czerwca.
Jutro będę dzwonić do innego gina,może uda się wykombinować coś wcześniej.
Czy któraś z Was zamierza brać w najbliższym czasie zwolnienie lekarskie?
 
Hej! Po cichu i nieśmiało dołączam i ja..
Na razie zrobiłam dwa testy, które pokazały baardzo blade kreski. W piątek byłam na becie i wyszło 120,5 -przy wyniku napisali,że taka ilość odpowiada 4tygodniowi ciąży:-) Jeśli moje własne wyliczenia są poprawne, to termin mam na 12lutego.

To moja trzecia ciąża- mam już dwie córy (8,5 i 6lat). Jedną rodziłam godzinę, drugą 30minut. Aż się boję czy przy trzecim zdążę dojechać do szpitala :o;).

Jeśli chodzi o Fasolkę- udało się przy pierwszym podejściu- partner chyba nadal jest w szoku ;);). Byliśmy pewni,że po kilku latach brania tabletek anty nie będzie tak łatwo i popróbujemy sobie przynajmniej kilka miesięcy.

Cieszę się strasznie...aż rozpiera mnie od środa.. a mimo wszystko jest we mnie tyle niepokoju i obawy,czy usłyszę serduszko.
Objawów na razie brak- może lekko bolą mnie piersi i jestem mega ospała popołudniami.
Wizytę mam dopiero 29czerwca.
Jutro będę dzwonić do innego gina,może uda się wykombinować coś wcześniej.
Czy któraś z Was zamierza brać w najbliższym czasie zwolnienie lekarskie?

Gratulacje [emoji846][emoji846] też mam termin na 12.02 [emoji846] i zamierzam pracować do końca roku, jak będę dała radę oczywiście i jak wszystko będzie ok [emoji8]
 
Hej! Po cichu i nieśmiało dołączam i ja..
Na razie zrobiłam dwa testy, które pokazały baardzo blade kreski. W piątek byłam na becie i wyszło 120,5 -przy wyniku napisali,że taka ilość odpowiada 4tygodniowi ciąży:-) Jeśli moje własne wyliczenia są poprawne, to termin mam na 12lutego.

To moja trzecia ciąża- mam już dwie córy (8,5 i 6lat). Jedną rodziłam godzinę, drugą 30minut. Aż się boję czy przy trzecim zdążę dojechać do szpitala :o;).

Jeśli chodzi o Fasolkę- udało się przy pierwszym podejściu- partner chyba nadal jest w szoku ;);). Byliśmy pewni,że po kilku latach brania tabletek anty nie będzie tak łatwo i popróbujemy sobie przynajmniej kilka miesięcy.

Cieszę się strasznie...aż rozpiera mnie od środa.. a mimo wszystko jest we mnie tyle niepokoju i obawy,czy usłyszę serduszko.
Objawów na razie brak- może lekko bolą mnie piersi i jestem mega ospała popołudniami.
Wizytę mam dopiero 29czerwca.
Jutro będę dzwonić do innego gina,może uda się wykombinować coś wcześniej.
Czy któraś z Was zamierza brać w najbliższym czasie zwolnienie lekarskie?
Gratulacje [emoji4] Witamy [emoji4]
 
Ja mam taką pracę że muszę dźwigać i mam kontakt z ludźmi z całego świata praktycznie dlatego jak tylko dotrwam do 12 tygodnia to chcę iść na L4
 
reklama
Witam Dziewczyny z rana :)
Jak samopoczucie? Ja od kilku dni mam poranne mdłości. I pomaga mi na to....lekka kawa z mlekiem.
Dziś dzwonię do gin prywatnie żeby umówić się na czwartek, bo do kolejnego tygodnia do czwartku nie wytrzymam
Witam nowe Mamy :)
 
Do góry