reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć dziewczyny! I ja się witam, termin mój to około 6 lutego.

Póki co jestem pełna stresu i nie wiem jak wyluzować. Mam za sobą już jedno poronienie i ciąże pozamaciczną (widziałam tu wypowiedz dziewczyny z takim samym doświadczeniem). Jestem już po jednym usg, na szczęście pęcherzyk w dobrym miejscu, w środę mam kolejną wizytę, chcę zobaczyć, że wszystko ok:)
Witaj[emoji846] Też mam termin na 6 lutego [emoji846] i te same przejścia za sobą[emoji53] i pierwszą wizytę dopiero 14.06.Dlatego czuje jeszcze niepokój chociaż staram się jak najmniej stresować. A Tobie Życzę spokojnie bezproblemowej ciąży [emoji846]
 
reklama
Carmelek9
Ja też jestem rozdrażniona, Mężowi się obrywa hehe. Brzuch rzadko, jak już to po bokach, piersi bardziej po południu nie ze bolą ale są tkliwe, i raczej sutki niz całe.Ogólnie są takie ciężkie. Trochę żyły zaczęło być widać na klatce piersiowej. Czasem lekko mnie zemdli ale tak to czuje się normalnie. W pierwszej ciąży miałam identycznie.
Liczysz już na zarodek w tym 5+5m ja zamierzam iść 6+3 ( wg OM 7+3) i liczę zobaczyć postęp a najchętniej zarodek z serduszkiem ;) strasznie niecierpliwa jestem w pierwszym trymestrze :O
 
Maud no to rzeczywiście mamy podobną sytuację, ale teraz musi być już dobrze.

Mixie nie wiem co zobaczę ale chcę cokolwiek wiedzieć, jestem strasznie przewrażliwiona po tamtych doświadczeniach i na początku będę pewnie latać do lekarza, liczę, ze z czasem będzie już normalnie;)
 
Hej mamusie gratulacje!!!!
Ja 2 kreseczki zobaczyłam 2.6. Termin na 11.02. To moja druga ciąża. Narazie potwierdzona tylko i wylacznie 3 testami, bo mialam akurat w domu. Wizyte u swojego gin umowilam sobie na 2.7 czyli jakos 8+0 bedzie to wtedy. Brzuch mnie pobolewa i chyba pojde w pon do innego gin, ktory mnie przyjmie odrazu po skierowanie na badanie ( w 1 ciazy zlapala mnie niedoczynnosc tarczycy i wraz z porodem wszystko przeszlo) bo ciekawe jak moja tarczyca. Za pierwszym razem w 8 tyg wynik juz byl zly. Licze ze bedzie ok...karmie dalej dziecko (jest z marca 2017) i nie chce lykac tych tabletek...ogolnie o ciazy wie maz i teraz wy jak pojde na usg 2.7 to sie oficjalnie dowiedza najbliżsi.
Gratulacje :-) daj znać jak będziesz po wizycie u doktorka :-)
 
hej dziewczyny u mnie po krwawieniu z piątku nie ma sladu:) chyba jednak się po prostu przeciazylam tak tez zasugerowal mój gin jutro wizyta to już 7 tydzień mam nadzieje zobaczyć mojego groszka:) i z cichutka nadzieje licze ze za pare tygodni okarze się ze synus będzie:) bo jak kolejna dziewczynka t mój m się smieje ze się wyprowadzi:) u mnie fizycznie ok tylko dziś piersi strasznie bola chyba nie wsadze ich w stanik:( będą dziś na wolności:) wszystkim zafasolkowanym nudnej ciąży zycze i witam nowe mamusie
 
hej dziewczyny u mnie po krwawieniu z piątku nie ma sladu:) chyba jednak się po prostu przeciazylam tak tez zasugerowal mój gin jutro wizyta to już 7 tydzień mam nadzieje zobaczyć mojego groszka:) i z cichutka nadzieje licze ze za pare tygodni okarze się ze synus będzie:) bo jak kolejna dziewczynka t mój m się smieje ze się wyprowadzi:) u mnie fizycznie ok tylko dziś piersi strasznie bola chyba nie wsadze ich w stanik:( będą dziś na wolności:) wszystkim zafasolkowanym nudnej ciąży zycze i witam nowe mamusie

To super, ze jest ok. Powodzenia jutro na wizycie [emoji846]. Mnie tez piersi strasznie boja, mam wrażenie, ze z każdym dniem coraz bardziej i jak wracam do domu po pracy to pierwsza rzecz jaką robie to pozbywam się stanika....
 
To super, ze jest ok. Powodzenia jutro na wizycie [emoji846]. Mnie tez piersi strasznie boja, mam wrażenie, ze z każdym dniem coraz bardziej i jak wracam do domu po pracy to pierwsza rzecz jaką robie to pozbywam się stanika....
Identycznie mam z tymi piersiami. Wczesniej to się macalam czy nadal bolą, a teraz to jakiś dramat jest :D
 
reklama
Do góry