reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja mam taką pracę że muszę dźwigać i mam kontakt z ludźmi z całego świata praktycznie dlatego jak tylko dotrwam do 12 tygodnia to chcę iść na L4
U mnie tez wchodzi w gre dźwiganie + nadmierny stres.. No i dojazdy.
Zastanawiam się czy jest szansa zeby na wizycie 29.06 lekarz dal mi zwolnienie. Swoja droga-jakie kolejki sa teraz do ginekologow to sie w glowie nie miesci! Mam wrazenie ze 3/4 mojego miasta to ciężarne .
 
reklama
Ja pracuję jako nauczyciel, zostały mi więc tylko dwa tygodnie do wakacji, szczerze mówiąc ostatni tydzień było mi ciężko przeżyć w pracy bo byłam bardzo słaba, kręciło mi się w głowie itd a przy dzieciach trzeba mieć mnóstwo energii. Czy od września wrócę to wątpię.
 
Uważam, ze każda ciąża jest inna i każda z nas ma inna pracę i we wszystkim trzeba mieć rozsądek, a zdrowie dziecka jest nahważniejsze [emoji846] jakbym musiała dźwigać ciężkie rzeczy kub widziałabym chociażby minimalne ryzyko zagrożenia ciąży przez prace to też wzięłabym zwolnienie [emoji846]
 
Dziewczyny, mam pytanie. Jutro mam wizytę u gina, pierwsza ciążową w celu potwierdzenia. Oby cis już zobaczył, nooo i.., czy na tej pierwszej wizycie usg jest normalne czy dowcipne jak podczas monitoringu cyklu??? [emoji846]
 
Napiszę krótko o sobie, mam prawie już 14 miesięcznego synka nazywa się Gabriel i ma full energii :laugh2: Pierwsza ciąża była dla mnie strasznie nieprzyjemna, miałam wiele dolegliwości i dostałam zakaz pracy aż się boję jak to tym razem będzie. Szczerze za pierwszym razem na tym etapie miałam już straszną zgage i mdłości a jak na tą chwilę jest ok. ;) więc łudzę się że tym razem będzie lepiej :D
 
Napiszę krótko o sobie, mam prawie już 14 miesięcznego synka nazywa się Gabriel i ma full energii :laugh2: Pierwsza ciąża była dla mnie strasznie nieprzyjemna, miałam wiele dolegliwości i dostałam zakaz pracy aż się boję jak to tym razem będzie. Szczerze za pierwszym razem na tym etapie miałam już straszną zgage i mdłości a jak na tą chwilę jest ok. ;) więc łudzę się że tym razem będzie lepiej :D
Ninka to mamy podobna sytuację. Moja córka 28.06 skończy 14 miesięcy, a teraz termin wg om mam na 15.02 :)

W pierwszej ciąży też na tym etapie miałam wiele dolegliwości. Piersi bolały, już pierwsze mdłości się pojawiały, a teraz odczuwam tylko ciągnięcie w podbrzuszu tylko i czasem man niewielkie zawroty głowy :)
 
reklama
Napiszę krótko o sobie, mam prawie już 14 miesięcznego synka nazywa się Gabriel i ma full energii :laugh2: Pierwsza ciąża była dla mnie strasznie nieprzyjemna, miałam wiele dolegliwości i dostałam zakaz pracy aż się boję jak to tym razem będzie. Szczerze za pierwszym razem na tym etapie miałam już straszną zgage i mdłości a jak na tą chwilę jest ok. ;) więc łudzę się że tym razem będzie lepiej :D
Gratulacje i witamy :) życzę spokojnej ciąży :) :) :)
 
Do góry