reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć wszystkim,

Przebrnęłam przez nieczytanie strony wątku i gratuluję wszystkich wizyt i dużych fasolek :) u mnie bez zmian - wszystko ok poza momentami kiedy bywa mi niedobrze.

Ja byłam na kilka dni w Poznaniu w firmie, wróciłam do Krakowa wczoraj i powoli ogarniam pakowanie nas do Vegas. Lecimy w sobotę rano więc czasu mało a grafik pracy i rzeczy do zrobienia wypchany do brzegi.

Zaczęłam się cieszyć na 12 h lot. Nareszcie odpocznę :D
Za wczasu bo potem mi może umknąć: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Wielu lat razem w szczęściu i zdrowiu oraz cudownej podróży poślubnej i wspaniałych wspomnień [emoji4]

@gaya11 zazdroszczę deszczu [emoji57]
 
reklama
@Ewela821 uważaj na siebie! Ja też od dwóch dni mam wrażenie, że czuję już malucha. I jestem pewna, że to nie jelita bo te to mi jeżdżą dosyć mocno w brzuchu [emoji3] a to drugie to takie przepływanie zupełnie leciutkie. Z Zośką też wcześnie ruchy czułam więc może teraz to już też synek daje znać o sobie [emoji6]
 
Cześć wszystkim,

Przebrnęłam przez nieczytanie strony wątku i gratuluję wszystkich wizyt i dużych fasolek [emoji4] u mnie bez zmian - wszystko ok poza momentami kiedy bywa mi niedobrze.

Ja byłam na kilka dni w Poznaniu w firmie, wróciłam do Krakowa wczoraj i powoli ogarniam pakowanie nas do Vegas. Lecimy w sobotę rano więc czasu mało a grafik pracy i rzeczy do zrobienia wypchany do brzegi.

Zaczęłam się cieszyć na 12 h lot. Nareszcie odpocznę [emoji1]

Jak w poprzedniej ciąży lecieliśmy daleko to lekarka kazała brać jakieś zastrzyki przez to Żr długo w jednym miejscu (przeciwzakrzepowe?)Może się zapytaj bo naprawdę nie pamietam
 
Wątek brzuszkowy znajdziesz pod tym linkiem:
Link do: Brzuszki lutówek :)

Dziewczyny chyba coś pominełam.. Dobrze rozumiem, że jest aplikacja naszego forum? Byłoby to dla mnie o wiele wygodniejsze i mogłabym tu cześciej bywać

Lub wpisując w wyszukiwarce aplikacji: Brzuszki lutówek :)

I na górze z prawej masz taki znaczek "ptaszka" w kółeczku, po zaznaczeniu zaczynasz subskrybować ten temat (nawet jeśli się w nim nie udzielasz :))

A wątku z lekarzami nie widziałam. Chyba, że chodzi Ci o wątek z wieściami z wizyt?
Link: Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG
Link do: Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG

A wyszukasz go pod nazwą:
Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG
 
reklama
Do góry