reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@ForgetMeeNot z opóźnieniem ale szczere gratulacje wyników genetycznego!! Śledziłam od Wtorku i czekałam na Twój wpis! Jak sie czujesz? Ja przy pierwszym tez czułam, se będzie chłopak i sie nie zawiodłam. A w tej ciąży nie miałam żadnego przeczucia, wyglądam niemal tak samo tylko mdłości miałam i będzie dziewczynka :)

@Megi86 Kochana kiedy Ty wizytujesz?! Dali Ci w końcu te wyniki czy trzeba do Pentagonu z Tobą podjechać? [emoji23][emoji8]

Caitlyn gratulacje genetycznego :) coś nie widzę Twojego Bobo bo zdjęcie mi zniknęło :(

@karolina921 ja też sie czuje nie za ciekawie :( jeszcze jak jesteśmy nad jeziorem to jest znośnie, a tak to ciagle czuje sie spocona i oddech mi sie spłyca :( nie przejmuj sie śmieciowym jedzeniem, przez pare dni kogo nie zabije. A jak sypiasz?

@Semifreddo Kochana udanego urlopu, ślubu i samych cudowności na nowej drodze życia [emoji8][emoji574]️

@raz_dwa_trzy możesz pisać na FB spokojnie to grupa zamknięta? Pamietam ze Ty masz dzisiaj wizytę? Coś mi przemknęło o słabym samopoczuciu na początku tygodnia, lepiej teraz??

Co do FB to ja zamierzam pisać tutaj a tam wstawiać zdjęcia. Narazie wolałabym tez zamknięty tu u Nas nas BB bo jednak, nie chce abyśmy wszystkie zniknęły na FB...

Dziewczyny jak sobie radzić z tym upałem, wczoraj dziecko mi półtorej godziny zasypialo bo choć okna otwarte to taki zaduch ze byliśmy mokrzy [emoji30] u mnie dziś równo 14 tydzień wiec zaczyna lecieć 15 jak to kiedy to?!?!

Miłego dnia dziewuszki, my sie szykujemy do Ostródy na weekend...

Udanego weekendu! Odpocznij ile się da [emoji4] co do mojego spania ogólnie nie byłoby problemu już, ale przez tą pogodę u nas wszystko stoi na głowie. Dzieciaki chodzą spać koło 23 zasypiają do północy. Sprzątam dopiero jak one usną i też wtedy w domu zaczyna dopiero robić się znośnie. Ale jestem wykończona. Pogodą, brakiem rutyny, swoim samopoczuciem. Pociesza się, że niedługo ma się ochlodzic. Oby jak najszybciej!
 
reklama
@gaya11 - idziemy razem 13 :) - ja mam na 16:30 - Jezu jak ja bym chciała taka burze, ledwo żyje :(

@karolina921 - 28st to i tak nie źle. Ja mam w mieszkaniu 32st i jedwo żyjemy. Do tego mój Mały dostał gorączki - ponad 39st :( - ale już walczymy ze zbiciem. Masakra kiedy te pieprzone upaly się skończą.

@skowronki - super że z dzidzia ok, ja też już się nie mogę doczekac kiedy zobaczę jak dzidziuś się rusza :) co do terminu prenatalnego to myślę że jest ok bo ja termin mam na 16.02 a prenatalne 13.08 :p

@paulina_90 - my o niedomykalnosci dowiedzieliśmy się jak mały chyba miał 3miesiace i to tylko dlatego że mieliśmy wspaniałego pediatra który robił kardiologia dziecięca i on wykrył szmery.no powiem Ci ze to był szok, ja okropnie się bałam. Najpierw nam mówili że to zastawka dwuplatkowa a potem się okazało że ma niedomykalnosc ale maleńka i od tego czasu jest ok tzn nic się nie powiększa. Ale mówiono nam że to może się naprawić no ale niestety u nas się nie naprawiło :( najważniejsze żeby się nie pogłębialo.ale Mały jest tak zywym dzieckiem że w życiu byś nie powiedziała że coś mu jest ;p
 
@Emilia S tak, tak, wiem,że jak zamknięta to nie będzie widać postów,ale ja się zastanawiam,czy znajomi będą widzieli,że należę do grupy luty 2019 z dzidziulkiem pięknym w tle :D
Mam prenatalne 13.08, ale właśnie przez wtorkowe stresy umówiłam się spontanicznie na wizytę na dzisiaj. Tak jak pisałam, mam ubezpieczenie Allianz i dobrych lekarzy,do których idę za darmo ale prywatnie :) ciągle się zastanawiam czy iść, wizyta na 16:30. Dzisiaj znalazłam tętno dzidzi, uspokaja mnie :)
 
Hej kobietki,

odnośnie pisania, to ja wiem, że albo forum umrze, albo fb w moim wydaniu, cholerka nie umiem tak na dwa fronty..

Byliśmy 5 dni nad morzem, w ciągu 4 dni przeszliśmy z dziećmi 35 km:D:D:D masakra:D

ja dojechałam do domu, jejku jaki skwar wszędzie, generalnie lubię upał, ale z dziećmi to ciężko bo nigdzie za bardzo nie da się iść bo się człowiek z rana gotuje:)może popołudniu, a teraz pozaliczam z nimi sklepy, bo mój mąż kończy dzisiaj 35 lat:D muszę coś ogarnąć, jak zwykle na ostatnią chwilę, ale marzy mu się taki profesjonalnhy krokomierz, tętnomierz w jednym, bo on z tych kochających bieganie:)

Ewela821 ja ostatnio też mam takie akcje, już noszę przy sobie coś słodkiego i od razu sruuu do buzi...

Semiffredo wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, potem już nie ogarnę, niech ta droga będzie prosta, ale jednocześnie inspirująca, motywująca:)

Karolina921 ja w tej ciąży jeszcze nie czuję motylków, pewnie przez łożysko:):)

ForgetMe Not ja dzisiaj muszę coś dla dzieci ogarnąć, więc centralnie okna na ful, wyciąg na ful, i chyba jeszcze ogarnę jakiś wiatrak:D:D:D

Raz Dwa Trzy kciuki za usg

CAitlyn sliczny widok

Odnośnie widzenia grupy, jeżeli jest tajna to nikt nie widzi:)
 
Ja póki co zostaje tu. Mam Facebooka ale wolę skupić się na jednym :)
I nas upał okropny, a podobno idą jeszcze większe upały do 40 stopni :/
Póki co leżę codziennie do 15 a później coś tam dreptam delikatnie i czekam jak na zbawienie na prenatalne...
 
Ja póki co zostaje tu. Mam Facebooka ale wolę skupić się na jednym :)
I nas upał okropny, a podobno idą jeszcze większe upały do 40 stopni :/
Póki co leżę codziennie do 15 a później coś tam dreptam delikatnie i czekam jak na zbawienie na prenatalne...
No nie mów jeszcze gorzej?
 
U mnie też już pogoda się zmieniła i w czwartek za tydzień ma być po 34 stopnie [emoji31]
A miało być chłodniej od dziś, najpóźniej od poniedziałku [emoji53]
 
U nas w czwartek ma być 35 stopni [emoji33] na szczęście w niedzielę wyjeżdżamy na tydzień w Tatry :D tam ma być max 26 stopni i do tego burze. Odpoczniemy od tych upałów. Może uda się wjechać na Gubalowke i Kasprowy Wierch :)

Ja myślałam, że mam ciepło w domu, bo mam 25 stopni, ale widzę, że niektóre mają gorzej. W nocy mamy okna otwarte do szeroka, ale to nic nie daje. Was też tak bardzo męczą mdłości przy tych upalach?
 
reklama
U nas w czwartek ma być 35 stopni [emoji33] na szczęście w niedzielę wyjeżdżamy na tydzień w Tatry :D tam ma być max 26 stopni i do tego burze. Odpoczniemy od tych upałów. Może uda się wjechać na Gubalowke i Kasprowy Wierch :)

Ja myślałam, że mam ciepło w domu, bo mam 25 stopni, ale widzę, że niektóre mają gorzej. W nocy mamy okna otwarte do szeroka, ale to nic nie daje. Was też tak bardzo męczą mdłości przy tych upalach?
U mnie w mieszkaniu 28-29 stopni..
Chcielismy kupic wentylator ale nigdzie nie maja [emoji20]
Mdlosci mnie nie mecza, ale ciagle mi slabo, kreci mi sie w glowie, robi ciemno przed oczami jak chwile postoje, nie moge umyc naczyn ani zrobic obiadu bez przerw co kilka minut [emoji20]
 
Do góry