reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziękuję :) tylko tak sobie myślę.. po co mi tyle wspomagaczy, jak o to określił, że mnie podtunniguje :) ufam mu i wierzę... w krótkim czasie wyprowadził moje średnie wyniki na prostą i udało nam się zajść w ciążę... co mam być to będzie, nic nie zmienię...

Tuning jest spoko :) na pewno będzie ok. Teraz pozytywne myślenie włącz i będzie wszystko w porządku.
 
reklama
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam od lekarza i w sumie nie wiem czy jest ok. Jest pęcherzyk ciążowy, prawidłowo zaimplementowany a w nim ciałko żółte ( w opisie usg woreczek żółtkowy: uwidoczniony) , zarodek natomiast nie i z obrazu usg ciąża o tydzień młodsza. Dostałam dodatkowo kwas foliowy 5mg, Luteinę 100 dopochwowo 2 razy dziennie i Duphaston 3 razy dziennie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 26.06. Mam nadzieję, że będę miała z czym iść.
On twierdzi, że wszystko jest i będzie ok, natomiast ja mam wątpliwości i nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie.
Miała, któraś z Was podobne doświadczenia i wszystko było ok?
Witaj ja wlasnie tez tak mam ze ciaza jest tydzien mlodsza niz z om wychodzi ale u mnie juz byl zarodek widoczny tez za 2 tygodnie do lekarza ide ale 25.06 trzymam kciuki za nas
 
ForgerMeeNot
Czyli juz w 4+ kilka dni wg usg mialas pęcherzyk żółtkowy, dobrze rozumiem? Bo to szybciutko i na pewno wszystko będzie ok :)
 
Cześć dziewczyny:)
Dołączam się do was! Ostatnia miesiączka 5.05 , w sobotę robiony test (x2) i od razu dwie wyraźne kreski.
To moja 1 ciąża, pojutrze kończę 27 lat :) wizyta u lekarza 25.06.2018.
Pozdrawiam Was ciepło:)<3
 
reklama
Moja Pani ginekolog na urlopie :( umowilam się do niej na 5 lipca. Ale nie wytrzymalabym do tego cZasu i umowilam się już na czwartek do innej tak tylko żeby mnie obejrzała itp. Wiem, ze to zdecydowanie za wczesnie żeby coś konkretnego stwierdzić,bo to dopoiero 34dc ale pójdę dla mojego spokoju psychicznego; )
 
Do góry