reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Hej. Kciuki za wizytujące!

Ja kolejną wizytę mam 19.07. Straaaasznie długo. Wcześniej muszę zrobić test obciążenia glukozy, bo w pierwszej ciąży miałam cukrzycę i teraz robię wcześniej.
Jako że mam 35 lat skończone to.nasze państwo funduje mi test pappa i genetyczne usg I trymestru. Termin mam na 8.08. To będzie 12t3d.
Ale myślę też nad tym nifty czy jego odpowiednikiem.
 
Hej. Kciuki za wizytujące!

Ja kolejną wizytę mam 19.07. Straaaasznie długo. Wcześniej muszę zrobić test obciążenia glukozy, bo w pierwszej ciąży miałam cukrzycę i teraz robię wcześniej.
Jako że mam 35 lat skończone to.nasze państwo funduje mi test pappa i genetyczne usg I trymestru. Termin mam na 8.08. To będzie 12t3d.
Ale myślę też nad tym nifty czy jego odpowiednikiem.
Kurczę tez się zastanawiam nad tym badaniem. Z jednej strony wystarczyłoby z usg pappa i bhcg, z drugiej słyszałam o tylu przypadkach pomyłek, ze test ten wychodził zle, niepotrzebne nerwy, a potem było ok.
Niby duży koszt testu dna ale 99% pewności, sama nie wiem.
 
Ja testu pappa nie robiłam w żadnej ciąży. Za dużo pomyłek. Ale tym razem mocno też myślę nad nifty i chyba będziemy na niego zdecydowani. Jeszcze na wizycie obgadam sprawę z lekarzem i ostatecznie podejmę decyzję [emoji4]
Kurczę tez się zastanawiam nad tym badaniem. Z jednej strony wystarczyłoby z usg pappa i bhcg, z drugiej słyszałam o tylu przypadkach pomyłek, ze test ten wychodził zle, niepotrzebne nerwy, a potem było ok.
Niby duży koszt testu dna ale 99% pewności, sama nie wiem.
 
Dziewczyny wizytujace 3mam kciuki.

Mnie dziś w pracy mocno zakulo w szyjce jakby mi ktoś igłę wbija ale to było tylko Kika sekund.
Dziś dostałam umowę na czas nieokreślony i miałam w pracy dopiero po 3miesiacu powiedzieć ale dźwiga ciężkie akta i zastanawiam się czy nie powiedzieć w przyszłym tygodniu po wizycie. Jak myślicie? Nie chce kurde wysluchiwac że nie fair się zachowałam. Nie wiem co robić las ...
 
Dziewczyny wizytujace 3mam kciuki.

Mnie dziś w pracy mocno zakulo w szyjce jakby mi ktoś igłę wbija ale to było tylko Kika sekund.
Dziś dostałam umowę na czas nieokreślony i miałam w pracy dopiero po 3miesiacu powiedzieć ale dźwiga ciężkie akta i zastanawiam się czy nie powiedzieć w przyszłym tygodniu po wizycie. Jak myślicie? Nie chce kurde wysluchiwac że nie fair się zachowałam. Nie wiem co robić las ...
@Darsi kluciem sie nie przejmuj, to normalne w ciazy :) co do dzwigania, to mozemy my ciążatki dzwigac po 5-8kg bez problemu (chyba, ze ciaza zagrozona), takze mysle, ze bedziesz ok ;) raczej akta I teki 8kg nie waza;)

Pozdrawiam
 
Ja testu pappa nie robiłam w żadnej ciąży. Za dużo pomyłek. Ale tym razem mocno też myślę nad nifty i chyba będziemy na niego zdecydowani. Jeszcze na wizycie obgadam sprawę z lekarzem i ostatecznie podejmę decyzję [emoji4]
@karolina921 ja dzis tez mam ciezki dzien...a jeszcze mojemu chinszczyzne dzis obiecalam...a mnie tak nudzi caly dzien buuu

A jakie masz podstawy, zeby NIFTY wykonywac? Masz kogos w rodzinie z problemami?

Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry