reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej dziewczynki.
Ja właśnie wróciłam z wizyty. Położna założyła w końcu kartę ciąży, ogólnie wszytsko gra,oprócz toksoplazmozy. Drugi wynik wątpliwy. Dostałam skkierownie do szpitala zakaźnego na badania.
To moja 3 wizyta u tego lekarza a dopiero się dowiedziałam, że termin wyznaczył na 07.02.2019,
Kolejne USG 18 lipca ( prywatnie) i 25 lipca ( NFZ), także pozostaje mi czekać:)
Trzymam kciuki za wizytujące na dniach.
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące. Mój czas nadejdzie dopiero za tydzień ale to będzie już nasz 7 tydzień więc powinno być widać Porzeczkę dokładnie :)

Ja zastanawiam się nad testami genetycznymi z krwi. Odseparowują z krwi matki DNA dziecka. Jest kilka placówek, które je robią w Polsce. Wiem, że mogą też określić płeć już w 12 tygodniu ale nie wiem czy podają ( jedne źródła mówią, że tak inne, że nie ).

U mnie totalny spadek sił. Co wstanę to mam czarno przed oczami i krew mi odpływa z rąk, drętwieją. Lekkie nudności ale nie przeszkadzają mi w absolutnym głodzie.
Ja przed ciąża miałam tak ze rece mi drętwiały codziennie, w nocy tez, jak trzymałam telefon w gorze na leżąca. Mysle ze było to od pracy. Odkąd jestem w ciąży drętwienie ustało :sorry2:
 
Ja też prowadzę życie tzw. Leniwej Królowej :D mi już dużo daje,ze jestem na l4 więc się wyspie, delikatnie posprzątać, coś ugotuje, poleze, pooglądać mecz w tv, pomaluje paznokcie itp. Mąż mi dużo pomaga
 
Witam Was kochane... Ja jutro wizytuje na 13-tą ,idziemy na pierwszą wizytę razem z tatusiem i bardzo liczę , że serduszko już zobaczymy ,to będzie 6tyg. i 5 dni . Co do objawów to tydzień temu codziennie były mdłości ,od kilku dni łagodniej to przechodzę . Piersi nie bolą ale są za to wielkie
Ja jutro na 12.15 :) mam nadzieje, ze tez już coś zobaczę❤️✊ U mnie niby wg om 7t+0d ale możliwe ze jest to 6lub 5 tydzień, jutro powinnam sie dowiedzieć coś konkretnie :sorry2: u mnie tez piersi jak bomby :-D mam wrażenie, ze tak urosły
 
Hej kobietki , ja dzisiaj wizytuję ok 19. Trochę się boję. Kciuki za resztę wizyt.

Byłam na wizycie z NFZ i zdjęcia niestety nie dostałam. Lekarka mówiła, że tydzień pokrywa się z tym z om, czyli dzisiaj mam 7+5 :)

Jeszcze w środę lub w piątek idę do ginekologa z luxmedu to będę znała bardziej szczegółowe wymiary :)
Gratuluję:)

Sylwunia, u mnie każde dzieciątko planowane mocne, już w 9 dniu po owulacji robiłam test o czułości 10. Zatem zrób test, jeżeli chcesz cos
Dzieki za pamiec Kochana :) Jestem, jestem i mnie nie ma, tzn. mam teraz troche pracy i nie mam za bardzo czasu pisac. Czytam posty kazdego dnia, choc juz robi sie troche 'ciezko' - bo jest ich tyle, ze fiu fiu ;)
U mnie OK. Jutro mam wizyte u ginekologa, a dzis ogarnialam bad. NT + PAPP-A i beta-HCG - pamietajcie by lekarz robiacy USG mial certyfikat FMF (mozna to spr. na str. internetowej). W Gdansku (Invicta) wychodzi lacznie: 467 zl + 180 zl za ew. konsultacje z genetykiem :) Ja bede jechala pomiedzy 11+6 a 12+6 (to wg. mojej Gin. optymalny termin). Musze jeszcze wybrac lekarza i konkretnie umowic sie na wizyte :) Dobrej nocki Kobitki! :)
Kochana to dzisiaj wizytujemy razem. Kciuki
To jest odpłatne wiec bez skierowania :happy: robisz k
No właśnie sprawdzałam jak miałam 1200 i już się nie zgadzało :/ a już się trochę martwiłam. Mam nadzieje ze beta ładnie wzrasta✊❤️ Jutro wizyta to może konkretnie już coś bede wiedzieć i trochę się uspokoję ✊❤️
Kciuki za wizytkę
Staram się funkcjonować normalnie, ale gdy tylko poczuje, że brzuch pobolewa to kładę się i odpoczywam. Nie noszę ciężkich rzeczy ,ani dziecka, większe zakupy robie tylko z mężem.
Trzymaj się dzielnie
Witam Was kochane... Ja jutro wizytuje na 13-tą ,idziemy na pierwszą wizytę razem z tatusiem i bardzo liczę , że serduszko już zobaczymy ,to będzie 6tyg. i 5 dni . Co do objawów to tydzień temu codziennie były mdłości ,od kilku dni łagodniej to przechodzę . Piersi nie bolą ale są za to wielkie
Kciuki
Hej dziewczynki.
Ja właśnie wróciłam z wizyty. Położna założyła w końcu kartę ciąży, ogólnie wszytsko gra,oprócz toksoplazmozy. Drugi wynik wątpliwy. Dostałam skkierownie do szpitala zakaźnego na badania.
To moja 3 wizyta u tego lekarza a dopiero się dowiedziałam, że termin wyznaczył na 07.02.2019,
Kolejne USG 18 lipca ( prywatnie) i 25 lipca ( NFZ), także pozostaje mi czekać:)
Trzymam kciuki za wizytujące na dniach.
Oby wszystko było dobrze ....
 
Ja też prowadzę życie tzw. Leniwej Królowej :D mi już dużo daje,ze jestem na l4 więc się wyspie, delikatnie posprzątać, coś ugotuje, poleze, pooglądać mecz w tv, pomaluje paznokcie itp. Mąż mi dużo pomaga
Jezu a ja dzisiaj pomylam okna, ogólny porządek w domu zrobiłam, ale jak się zsapalam matko swieta. Nie wiem czy nie przesadziłam :/ niby ciąża nie choroba, ale już nie mogłam patrzeć na te brudne okna... muszę przyznać ze ogólnie teraz coś szybko się mecze, a to dopiero początki, co to bd dalej :rolleyes2: czy to normalnie ?? W ogóle mam wrażenie, ze staje się coraz większa :ninja2::baffled: bluzek już dopasowanych nie chce nosić bo czuje się jak taka dojna krówka :szok:
 
Ja mam za to w ostatnie dni problemy z oddawaniem moczu.
Robię to często bardzo, odczuwam jakiś dyskomfort.
Na pewno nie jest to jakieś wielkie zapalenie (bo takie miewałam i był ogromny ból) ale teraz nie wiem czy to jakieś lekkie zakażenie czy normalny objaw uciskania pęcherza, hormonow. Na wszelki wypadek zaczęłam pic dużo wody, jeść żurawinę. Jutro mam wizytę.
Boje się bardzo antybiotyku jak coś:(
 
Hej kobietki , ja dzisiaj wizytuję ok 19. Trochę się boję. Kciuki za resztę wizyt.


Gratuluję:)

Sylwunia, u mnie każde dzieciątko planowane mocne, już w 9 dniu po owulacji robiłam test o czułości 10. Zatem zrób test, jeżeli chcesz cos

Kochana to dzisiaj wizytujemy razem. Kciuki


Kciuki za wizytkę

Trzymaj się dzielnie

Kciuki

Oby wszystko było dobrze ....
3 mam ✊✊❤️
 
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie wizyty i wszystkie wyniki krwi dzisiaj [emoji110] samych dobrych wieści oczekuje i Wam tego życzę :)
 
reklama
Dzień dobry, ja pappa nie robię dla mnie to badanie jest totalnie zbędne skoro tak wiele wyników wychodzi fałszywych. Za to myślę nad nifty, no i na pewno usg. Dziś kolejny dzień fatalnego samopoczucia więc nie chce nawet wam smęcić. Miłego dnia i trzymamy kciuki za wszystkie co mają dziś wizyty. Samych dobrych wieści [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry