reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
U mnie ruszylo juz krwawie narazie jak w okresie podpaska do zmiany po kololo 2 godz wiec nie jest zle wylatuja male skrzepy brzuch boli ale tragedii nie ma jak w okresie takim bardziej bolesnym przy skurczach stosuje takie metoty jak przy porodowych tzn korzystam z pilki i kucam w roskroku daje to duza ulge ogolnie jest spoko mysle ze gorzej nie powinno byc czekamy az sie rozkreci mocniejsze krwawienie i ide na zabieg
 
reklama
U mnie ruszylo juz krwawie narazie jak w okresie podpaska do zmiany po kololo 2 godz wiec nie jest zle wylatuja male skrzepy brzuch boli ale tragedii nie ma jak w okresie takim bardziej bolesnym przy skurczach stosuje takie metoty jak przy porodowych tzn korzystam z pilki i kucam w roskroku daje to duza ulge ogolnie jest spoko mysle ze gorzej nie powinno byc czekamy az sie rozkreci mocniejsze krwawienie i ide na zabieg
Trzymaj sie kochana. Ja oczyszczałam się sama z bety ponad 3500 i to była masakra. Ale się udało na szczęście obejść bez zabiegu i tabletek. A na tym bardzo mi zależało.
Ehh życie jest jednak niesprawiedliwe :(
 
Baffi strasznie CI współczuję, trzymaj się dzielnie
Karolina 921 ja wczoraj miałam taki dramat, płacz na czubku nosa
CArmelek jeżeli chodzi o pęcherz, to ja przez pół życia walczyłam z zapaleniami pęcherza i cewki, nie działały na mnie żadne polskie żurawiny, i inne ziołowe rzeczy. Dopiero mój mąż sprowadził mi Biovea żurawina, naprawdę jest mega. Jest to żurawina organiczna w dawce 400 mg. Mam zero bakterii w moczu. Super się czuję, żadnej dolnej infekcji bo żurawina zapobiega przyklejaniu bakterii do ścian tkanek. Działa to na wszystko, gardło, pochwę itp.
 
Staram się funkcjonować normalnie, ale gdy tylko poczuje, że brzuch pobolewa to kładę się i odpoczywam. Nie noszę ciężkich rzeczy ,ani dziecka, większe zakupy robie tylko z mężem.
No to tak jak ja. Chodzę do pracy na 8h i później tylko leżenie , więc pół na pół :) mam nadzieję,że tego krwiaka już nie będzie za tydzień. Do wizyty jeszcze 10dni... Masakra,nie wiem czy nie zajrzę wcześniej gdzieś [emoji14]
 
No to tak jak ja. Chodzę do pracy na 8h i później tylko leżenie , więc pół na pół :) mam nadzieję,że tego krwiaka już nie będzie za tydzień. Do wizyty jeszcze 10dni... Masakra,nie wiem czy nie zajrzę wcześniej gdzieś [emoji14]
Sandra ja tak zrobiłam, wbiłam do pierwszego lepszego gina, żeby tylko zajrzał w dół bo niepewność mnie dobijała....
 
No to tak jak ja. Chodzę do pracy na 8h i później tylko leżenie , więc pół na pół :) mam nadzieję,że tego krwiaka już nie będzie za tydzień. Do wizyty jeszcze 10dni... Masakra,nie wiem czy nie zajrzę wcześniej gdzieś [emoji14]

Ja dzięki temu detektorowi tętna płodu czuje się trochę spokojniejsza. Codziennie rano usłyszę serduszko i od razu mi lepiej. Wizytę mam w poniedziałek i liczę na to, że już nie będzie tego krwiaka.
 
Baffi strasznie CI współczuję, trzymaj się dzielnie
Karolina 921 ja wczoraj miałam taki dramat, płacz na czubku nosa
CArmelek jeżeli chodzi o pęcherz, to ja przez pół życia walczyłam z zapaleniami pęcherza i cewki, nie działały na mnie żadne polskie żurawiny, i inne ziołowe rzeczy. Dopiero mój mąż sprowadził mi Biovea żurawina, naprawdę jest mega. Jest to żurawina organiczna w dawce 400 mg. Mam zero bakterii w moczu. Super się czuję, żadnej dolnej infekcji bo żurawina zapobiega przyklejaniu bakterii do ścian tkanek. Działa to na wszystko, gardło, pochwę itp.
O dziękuję. Ciekawe czy mogłabym to stosować w ciąży (jakby nie było to niby tylko żurawina).
 
Ale to chyba nie od 7tc? Teraz to nic nie wyłapie. Ale kupię sobie tez, na pewno, po następnej wizycie :)

Ja próbowałam od 8 tygodnia, ale się nie udawalo, dopiero w 9 tygodniu usłyszałam serduszko. Według producenta można coś usłyszeć powyżej 12 tygodnia, ale widziałam na zagranicznych stronach, że niektorym dziewczyna udawalo się już w 8 tygodniu, więc zaczęłam próbować :)
 
reklama
Ja próbowałam od 8 tygodnia, ale się nie udawalo, dopiero w 9 tygodniu usłyszałam serduszko. Według producenta można coś usłyszeć powyżej 12 tygodnia, ale widziałam na zagranicznych stronach, że niektorym dziewczyna udawalo się już w 8 tygodniu, więc zaczęłam próbować :)
No nieźle :) dlatego właśnie pomyśle o nim po następnej wizycie, to będzie akurat ponad 8tc :)
 
Do góry