reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Wiecie, sprawdziłam sobie właśnie na chińskim kalendarzu płci, i idealnie zgadza się z moimi poprzednimi ciążami- 3 synów. Może i tym razem się uda bo wychodzi córeczka jak bum didi. Ja wiem,że to metoda wiecie, hybił trafił ale co tam sprawdzić można nie ;) Link do: chiński kalendarz płci - Szukaj w Google:

U mnie się nie zgadzało, wg chińskiego kalendarza Mikołaj na pewno miałby być dziewczynką. Teraz mi wg tego kalendarza tak na styk wychodzi chłopiec (na styk, bo to koniec miesiąca był, więc na upartego można liczyć jako nowy).
 
Tak, mogę sobie odebrać w ciągu miesiąca wolny dzień na tygodniu za sobotę. Ma to swoje plusy ale jedynie wolna niedziele to trochę mało :)
Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to nie jesteśmy zdecydowani ale podoba nam się Maja oraz Kaja :)
Mi tez Kaja, Maja tez bardzo mi się podoba, ale ze przyjaciółka nazwała swoją córcię tak to nie bede powielać :-D Gaja tez piekne ❤️ Ja dla dziewczynki miałabym kilka imion, a dla chłopca podobaja mi się tylko 2 imiona - wiem maly wybór :-p
 
Dla mnie płeć tez obojętna, byle było oczywiście zdrowe;)
Podświadomie jakoś delikatnie przeczuwam chłopaka, ale to przez teorie planowania płci w owulacje lub przed (miałam monitoring cyklu wiec wiem dokładnie kiedy miałam;)) chiński kalendarz pokazuje wyraźnie dziewczynkę.
I właśnie dla chłopczyka zupełnie jeszcze nie mam imienia, dla dziewczynki mamy upatrzone od lat, ale to tajemnica:D
 
Moje boysy to Patryk.Alan i Maciuś. Córeczka bardzo podoba mi się Nela, a na czwartego bojsa jak będzie chłopczyk to będziemy myśleć rodzinnie :)
 
Ja miałam owulacje ok 17-19 dc więc dosyć późno i pewnie stąd ta różnica. Ja wczoraj przed wizytą myślałam,ze wyjdę z siebie tak się stresowalam czy tam się coś pojawiło :)
Ja tylko mogę przypuszczać, niby testy wychodziły od 11-14 dc ale może i się przesunęło o te 2 dni jeszxze nie wiem kurcze:sorry2: ale jeśli 3.06 byłoby zagnieżdżenie? (niby ta plamka brązowa była) :rolleyes2: Musiałby mi ginekolog powiedzieć konkretnie, bo ja to mogę sobie przypuszczać, ale mniej więcej wiem co i jak chyba :happy2:
 
Dziewczyny a takie pytanie intymne:rolleyes2: wypróżniacie się normalnie? Czy macie może problemy ? (Zatwardzenie, biegunka) ?
 
reklama
Do góry