reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja jestem z opolskiego, do Opola mam ok 50 km, do Wrocławia 60 km. A bliżej: ok 25 km do Brzegu i ok 25 km do Nysy.

A ja Wam powiem, że jeśli ktoś ma predyspozycje do rozstępów to najdroższe balsamy nie pomogą, wiadomo nie zaszkodzi smarować, ale prawda jest taka, że często te bez predyspozycji do rozstępów się nie smarują i nie mają rozstępów, a te co się smakują najdroższymi mogą mieć te rozstępy, także z genami nie wygramy. Ja mam rozstępy po poprzedniej ciąży - na brzuchu oczywiście - ale jakieś takie blade już są, nie są tak widoczne jak kiedyś. No ale są. Jak ja to mówię - lubię tą moją pamiątkę z ciąży ;) Jak już się pojawiły te rozstępy to pocieszalam się tym, że niejedna chciałaby móc te rozstępy mieć i nie narzekałaby na nie, byleby móc mieć tego dzidziusia.
A ja z Zawadzkiego :)
40 do opola, 40 do czestochowy ;)
 
reklama
Do góry