reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@raz_dwa_trzy - doskonale rozumiem Cię że się martwisz bo masz źle doświadczenie ale tym razem będzie inaczejzobaczysz i jak to dziewczyny mówią cycki do gory:tak:

@pszczolka81 - kciuki zacisniete. Musi być dobrze. Czekam na wiadomosc:rolleyes:

@Kinga1979 - witaj i gratuluję :biggrin2:

@LoLaaa - witaj i gratulujea kiedy miałaś ostatnia @ bo mi też wg kalkulatora też wychodzi 15.02


A w ogóle Dziewczyny skąd jesteście?
8 maja mialam ostatni @ a Ty. Ja w pierwszej ciazy niczym nie smarowalam brzucha i zero rozstepow. Za to po porodzie jak laktacja ruszyla to delikatnie na piersiach mi sie pojawily od spodu
 
@wiola1998 kciuki za wizytę zaciśnięte [emoji110]
Dzieciaki mnie dziś doprowadzają do szału. Właśnie pakuje ich zabawki i wywieziemy je już do domu bo to co Julka i Zosia wyprawiają ostatnio to jakaś paranoja. Za chwilę wszystko będzie popsute [emoji35] może jak zobaczą, że nie żartujemy i trzeba po sobie sprzątać i szanować zabawki to będą miały inne podejście bo tłumaczenie i proszenie nic nie daje.
 
Ja Cumbria, uk ...
Dziekuje za wsparcie kochane. Jak to dobrze przeczytac cos takiego.
Co do wizyt lekarskich, mimo ze to moja trzecia ciaza to nejchetniej bym wszystko sprawdzala co tydzien. Niestety tu do 10 tygodnia nie mam co liczyc na wizyte ale wierze ze wszystko jest ok z fasolka.
Powoli wpadam w szal ogladania rzeczy dla maluszkow bo niestety po synciu nie zachowalam nic, wszystko wyslalam do Polski dla siostry .
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i bety.
 
Ja w szpitalu, usunięcie ciąży pozamacicznej.pomimo wzrostu bety.pecherzyk w jajowodzie. Płakać mi się chce że muszę kilka dni w szpitalu zostać bez syna eh...
 
reklama
Ja jestem z opolskiego, do Opola mam ok 50 km, do Wrocławia 60 km. A bliżej: ok 25 km do Brzegu i ok 25 km do Nysy.

A ja Wam powiem, że jeśli ktoś ma predyspozycje do rozstępów to najdroższe balsamy nie pomogą, wiadomo nie zaszkodzi smarować, ale prawda jest taka, że często te bez predyspozycji do rozstępów się nie smarują i nie mają rozstępów, a te co się smakują najdroższymi mogą mieć te rozstępy, także z genami nie wygramy. Ja mam rozstępy po poprzedniej ciąży - na brzuchu oczywiście - ale jakieś takie blade już są, nie są tak widoczne jak kiedyś. No ale są. Jak ja to mówię - lubię tą moją pamiątkę z ciąży ;) Jak już się pojawiły te rozstępy to pocieszalam się tym, że niejedna chciałaby móc te rozstępy mieć i nie narzekałaby na nie, byleby móc mieć tego dzidziusia.
 
Do góry