reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Sprawdzałam jeszcze szybko aplikacje z cyklem kiedy to mogło być i wyszła mi jednoznaczna odpowiedź - weekend w SPA w Zakopanem i szlochałam dalej o tym lutym, że ja nienawidzę ubierania małych dzieci w te wszystkie bety zimą i że będę uwięziona w domu a mój mi nucił „ Miłość, miłość w Zakopanem...” dom wariatów :D
Hahaha [emoji28][emoji23] rozbawilas mnie;)
 
@karolina921 moj Domi sie urodzil w 35t 3d I pamietam jak zaczął sie porod to mi mowili, zebym sie nie martwila, bo moze byc chudzina, albo owlosiony albo pokryty białą mazią, no w kazdym razie, ze moze nie wygladac jak noworodek na filmach amerykanskich I ze to normalne tak wczesnie...bylo kilku doktorow, mnostwo poloznych, inkubator przywiezli...wyszedl klusek 3.5kg, cieplutki, czysciutki, jak 40tyg dziecko...gdyby nie to, ze mialam usg w 6 I 8 tyg to bym sobie dala wmowic, ze daty pomylilam ;) przykro mi, ze od razu na poczatku takie przejscia, ale najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo:)

@wiola1198 ja to musze dom ogarnac bo bym jeszcze gorzej sie czula...taki ze mnie OCD ;p w 6t 6d juz na pewno serduszko bedzie, zamiast sie nerwowac w pracy to skup sie na tym jaka bedziesz szczesliwa jak ten pulsujacy punkcik zobaczysz :)

@pszczolka dobrze, ze idziesz sprawdzic z lekarzem, a do tego czasu wypoczywaj :)

@Semifredo haha ja mieszkam w UK takze zima czy lato to przewaznie tak samo ;p moj "problem" jest taki, ze coreczka planowana byla na maj 2019 I bylby prezent dla Małzonka na jego 30ste urodziny....a tak to teraz musze dodatkowo cos wymyslac ;p

Ja dzisiaj mialam taka WIELKA ochote na curry...i zrobilam I zjadlam nawet ze smakiem...ale teraz juz nie jest tak fajnie, bo caly dom tym curry pachnie a mnie juz curry przeszlo :(
 
Ostatnia edycja:
Emilia u mnie w pracy też nie wiedzą więc fajnie nie jest tym bardziej że w końcu będę musiała powiedzieć ... Jak wy cytujecie wiadomości bo ja nie mogę sobie poradzić

Wiolu, pod wiadomością którą chcesz zacytować jest napis "Odpowiedź", klikasz w nią i przekopiowuje Ci cytowaną wiadomość do ramki w której wpisujesz wiadomość. Mam nadzieję, że zrozumiałe wytłymaczyłam, spróbuj zacytować choćby moją wiadomość :)

Mnie te mdłości tak uprzykrzają życie... Dziś dałam radę wcisnąć z rana jedną kromkę i w południe kawałek domowej pizzy, prawie wszystko mnie odrzuca i mi śmierdzi, że nie mogę jeść :/
 
Dziewczyny, z tym, że termin porodu wychodzi mi w lutym to tak samo pomyślałam - "dlaczego musi być wtedy tak zimno" i że nie lubię się bawić w grube ubieranie noworodka zimą (Miki się urodził w październiku to się długo męczyliśmy z zimowym ubrankiem, a on nienawidził jakiegokolwiek przebierania go) ;)
 
Hej Dziewczyny,

Moje mdlosci od wczorajszego osiagnely jakies apogeum :( od 6 tygodnia cos mnie mdlilo ale to co jest teraz przyprawia mnie o lzy! W pracy nikt nic nie wie, a ze pracuje w ciaglym kontakcie z pracownikami to ciagle udawanie, ze jest ok juz mnie naprawde meczy... W poprzedniej ciazy bylam jak skowronek przez pierwsze dwa trymestry - ciaza jak marzenie. A teraz juz w 9 tygodniu czuje sie jakbym byla w tej ciazy forever ;) Do tego moj 6 latek nie rozumie co sie stalo z jego hiper aktywna wiecznie pogodna mama....

@raz_dwa_trzy trzymam mocno kciuki, zobaczysz wszystko bedzie OK!!

@IrenaX fantastycznie, ze juz nie musisz byc w szpitalu i ze kropka sie znalazla - rosnijcie teraz zdrowo!!

@Justyna57 witaj w klubie :( mam nadzieje, ze nam zraza przejdze ;)

@Megi86 To Twoja dzidzi bedzie chyba u nas najstarsza w takim razie! Gratulacje cudownych wiesci :)

@karolina921 mi tez trodno ze soba wytrzynac, od euforii po po placz. Czuje sie jak na pernamentnej hustawce emocjonalnej. Wszystko mnie drazni, a najbardziej obrywa sie mezowi ;)

Ach i oczywiscie witam wszystkie mamy! Im nas wiecej tym lepiej :)

Milego reszty dnia dzieczynki i powodzenia dla wszystkich wizytujacych...
Wiesz co ja to tez pierwsza ciaze tak jakbym w ciazy nie byla przeszlam...a teraz mdlosci tez..u mnie jeszcze dodatkowo taka atrakcja, ze 2-3 dni mnie mdli, potem kilka dni nic, potem znowu I tak w kolko...no I jeszcze nachodza w roznych porach dnia oczywiscie ;)

Czym sie ratujesz? Dajesz rade jesc regularnie? Mi jest nqjgorzej jak pusty żołądek...

Przytulam x
 
reklama
@KasiaKaty u nas tak samo - Narzeczony ma urodziny koniec kwietnia a ja 1 maj i z owu wychodził możliwy termin pomiędzy naszymi urodzinami...

Za miesiąc ślub w Las Vegas ( + 2 tygodnie objazdowe autem po Stanach), we wrześniu ślub w Polsce ( rodzina nie chciała nam wybaczyć Vegas sam na sam) obie imprezy w obcisłej i opływowej sukience ( ahaaaa...). 11 lipca mam przymiarkę i obawiam się, że już wtedy mogę w nią nie wejść. Życie ma ostatnio ostre tempo u nas :D
 
Do góry