reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Hej kobietki,
w weekend chwyciła mnie gorączka, nie wiem czy to od nerki, czy jak, generalnie nei daję się.
Wczoraj byłam na drugim USG bo mam bardzo ważne wydarzenie w Warszawie, i chciałabym wiedzieć co i jak, a ostatnio pobolewał mnie brzuchol.
Otóż dzidziuś ma już 1,5 cm, serduszko pukało.
pl.tinypic.com

pl.tinypic.com


Baffi zacznę od CIebie. Skontroluj proszę sytuację u innego lekarza, różne rzeczy słyszałam, zwłaszcza odnośnie poronień. MAm nadzieję, że jeszcze nic straconego. Przytulam

Dombro26 gratulują udanej wizytki

Carmelek9 gratuluję wizytki


Irena X trzymam mocno kciuki

Atina spokój najważniejszy, ja też ostatnio schizowałam bo piersi bardziej miękkie, mniej nudności, ale wszystko ok.

Katharina 85 gratuluję wizytki, mam dokładnie ten sam termin

KArolina921 ja też robię pazurki, ale króciutkie, bo mnie denerwują długie:D a jeszcze jak rosną ok. 3 tyg to już w ogóle:D:D:D

Gabrysia95 gratki

IrenaX gratuluję:)


forget me not generalnie do tego trzeciego miesiąca powinno się chuchać i dmuchać, ja robię hybrydę to wnikanie przez płytkę paznokcia jest naprawdę znikome, gorzej z farbowaniem. Ja farbowałam, ale u fryzjera, który ma mocno bezpieczne farby

Kasia KAty powodzenia

Semifredo prenafolin - ważne jest, żeby kwas foliowy był w formie aktywnej. Bo taki zwykły kwas foliowy jeest trudno przyswajalny.
 
wiecie co tak sobie teraz mysle o tym wszystkim co mi lekarz wczoraj powiedział i jedno mnie zastanawia na pierwszej wizycie bylam tydzień po okresie czylidlug om był to 5 tydzień z chaczkiem a learz nie widział nic na drugiej dwa tygodnie później powinien być według om 7 tydzień z chaczkiem a był według usg 5 tydzień i 6 dzień i była dopiero fasolka 3 mm wczoraj czyli rowno 2 tyg od poprzedniej wizyty wedlug om wychodzil 8 tydzień i 3 dni i tez tak na usg było ale skoro minelo 2 tyg to czy nie powinien być 7 tydzień i 6 dni wtakim razie. dodam ze mam nieregularne okresy raz 22 dni raz 30
 
Dziewczyny z tego co lekarz powiedział beta rosnie, widział taka malutka kropeczke, której nie widział wczoraj (w jamie macicy) i mówi ze jak jutro się powiększy to znaczy ze to bd to❤️ Jejuuuu, tak bym chciała I tego mi życzy by to był tem babelek
To są super wieści! Mam nadzieję że do jutra ta malutka kropeczka pokaże się w pełni na monitorze, żeby lekarz mógł powiedzieć że to twoja zaginiona fasolka :D
 
Oby to było to❤️❤️ Najważniejsze ze beta rosnie ❤️
@IrenaX to napewno ,, to,, a raczej ktoś:-) Skoro znalazła się kropeczka w jamie macicy i beta rośnie to nie ma innej opcji... Bardzo się cieszę bo wczorajszy dzień był bardzo stresujący przez te Wasze wieści.. jeszcze tylko niech się u @Baffi26 sytuacja zmieni na pozytywną i będzie super :happy2: :)
 
Baffi 26, ale lekarz stwierdził, że nie bije serduszko, czy jak? Bo jeżeli to jest wczesna ciąża to błagam, nie powinien dawać takiego wyroku
 
reklama
Ok sorki nie pomyślałam...myślałam ,że Baffi nie ma już innego lekarza na miejscu i pozostaje tylko szpital..
 
Ostatnia edycja:
Do góry