reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
hej ja już po wizycie niestety lekarz nie miał dla mnie dobrych wieści według niego serduszko się zatrzymalo ale .... no wlasnie jest ale dzidzi urosło i odpowiada teraz 8 tygodni i 6 dni a dwa tygodnie temu było 5 tygodni i 6 dni na usg co do mnie kazal czekam ze albo się samo zacznie poronienie a jak nie to za tydzień wizyta znowu hmmmm ciekawe po co?? co do mnie przytylam pol kilo mam dalej rano mdlosci nic się nie zmienilo nic mnie nie boli i nie mam krwawień zastanawiam się czy lekarz mogl się pomylić

Droga Baffi - nie chce Ci robic moze zludnej nadziei - ale rozne cuda sie w zyciu zdarzaja. Czytalam np. o kobiecie, ktora przez 'zatrzymanie serca plodu' miala lyzeczkowanie i nawet po tym zabiegu okazalo sie 2 tyg pozniej ze nadal jest w ciazy - w zdrowej ciazy (dziecko caly czas zylo i mialo sie dobrze; lekarze zle ocenili i przeprowadzili zabieg).

Tak jak pisze raz dwa trzy - udaj sie na konsultacje do innego lekarza i nic nie mow o tetnie. Niech sam zbada i sie wypowie.

Przykro mi ze przez to przechodzisz <przytul>. A co do wizyty za tydz. to lekarzowi pewnie chodzilo o podanie lekow na ... lub sprawdzenie czy z macica 'juz wszystko w porzadku'.

3maj sie Baffi i umow sie do kogos innego na USG - koniecznie.
 
reklama
IrenaX 3mam kciuki za wizyte. O PAPPA pisalam kilka postow wyzej. Wiecej dokladnych info w necie - jest taka str. o bad. prenatalnych.
 
Droga Baffi - nie chce Ci robic moze zludnej nadziei - ale rozne cuda sie w zyciu zdarzaja. Czytalam np. o kobiecie, ktora przez 'zatrzymanie serca plodu' miala lyzeczkowanie i nawet po tym zabiegu okazalo sie 2 tyg pozniej ze nadal jest w ciazy - w zdrowej ciazy (dziecko caly czas zylo i mialo sie dobrze; lekarze zle ocenili i przeprowadzili zabieg).

Tak jak pisze raz dwa trzy - udaj sie na konsultacje do innego lekarza i nic nie mow o tetnie. Niech sam zbada i sie wypowie.

Przykro mi ze przez to przechodzisz <przytul>. A co do wizyty za tydz. to lekarzowi pewnie chodzilo o podanie lekow na ... lub sprawdzenie czy z macica 'juz wszystko w porzadku'.

3maj sie Baffi i umow sie do kogos innego na USG - koniecznie.
lekarz wlasnie stwierdził ze mam czekac i jak nie zaczne krwawic w ciągu tygodnia to mam przyjść jeszcze raz na wizyte dlatego już nie wiem co myslec
 
A ja zaraz jadę na wizytę. dzwoniłD do mnie położna lekarza od jutra nie będzie bo ma jakieś sympozja i chcieli mnie dopiero za dwa tygodnie wcisnąć, ale się nie dałam. I na 13 mam podjechać. Czekam na siostrę męża by została z dzieciakami i lecę na wizytę. Proszę o kciuki [emoji111]️

@Baffi idź do innego lekarza by ocenił czy faktycznie nie ma tętna. Zwykle chyba gdy dochodzi do obumarcia płodu to on się zatrzymuje na danym rozwoju. No chyba, że tętno zatrzymało się np wczoraj lub dziś. Ale by mieć pewność idź gdzie indziej. Na jak najlepszy sprzęt. Trzymam kciuki by to była jakaś koszmarna pomyłka[emoji8]
 
lekarz wlasnie stwierdził ze mam czekac i jak nie zaczne krwawic w ciągu tygodnia to mam przyjść jeszcze raz na wizyte dlatego już nie wiem co myslec
Być może jeżeli lekarz jest pewny obumarcia chce poczekać by organizm sam się oczyścił. Ze mną dwa razy tak lekarz robił. Z tym, że ostatnim razem czekałam dwa tygodnie na rozpoczęcie krwawienia [emoji21] trzymam mocno kciuki byś ty nie musiała przez to przechodzić i by to była pomyłka
 
lekarz wlasnie stwierdził ze mam czekac i jak nie zaczne krwawic w ciągu tygodnia to mam przyjść jeszcze raz na wizyte dlatego już nie wiem co myslec

Wybacz Baffi ale napisze typowo medycznie: chodzilo mu o to bys przyszla za tydzien po to by podac tabletki na poronienie, jezeli nie dojdzie do samoistnego poronienia. Na tym etapie ciazy i w zaleznosci od rodzaju poronienia czasem trzeba podac tabletki lub wylyzeczkowac jame macicy - przewaznie przy poronieniu zatrzymanym: kobieta czuje sie nadal jakby byla w ciazy, nie ma krwawienia jednak funcje zyciowe dziecka ustaly.

Baffi umow sie jeszcze dzis lub na jutro do innego lekarza ginekologa - musisz potwierdzic diagnoze. Jesli nadal nie bedziesz przekonana pojedz nawet 3 raz na USG do szpitala. Badz pewna, bo rozne sa przypadki. 3maj sie mocno :*
 
Teraz to ja już się stresuje całkowicie :(( zaraz wizyta... dlaczego to się tak dzieje :( smutne są takie informacje, jejku zeby wszystko było dobrze dziewczyny u każdej z Was!
 
Teraz to ja już się stresuje całkowicie :(( zaraz wizyta... dlaczego to się tak dzieje :( smutne są takie informacje, jejku zeby wszystko było dobrze dziewczyny u każdej z Was!

Prawda jest brutalna, ale tak skonstruowany jest swiat. Na wiekszosc rzeczy w zyciu nie mamy wplywu - choc pozornie moze nam sie wydawac ze tak - a nawet jesli juz mamy to i tak nie jestesmy zawsze w stanie przewidziec rezultatu wszystkich dzialan.

Jedyne co nam pozostaje to starac sie osiagac swoje cele, cieszyc sie tym co jest tu i teraz i pomimo przeciwnosci losu nie poddawac sie :)

IrenaX nie stresuj sie :) bedziek OK
 
reklama
Kochana leć do innego lekarza, albo na sor chociaż na cito. Jak Cię nie będą chcieli przyjąć, to powiedz,że paskudnie się czujesz, itp. muszą Cię zbadać i usg zrobić.
Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj, oby same dobre wieści były. Ja dopiero 9 lipca mam. ale już mnie ściska z nerwów. bużka kobitki. Lecę naleśniki na ruszt wrzucać. Zapraszam na amku jakby któraś blisko była :-D
 
Do góry