reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
hej laseczki u mnie leniwa niedziela mój m zrobi obiadek a ja pewnie dziś z lozeczka niewstane ha ha ha dziś odpoczywam bo jutro znow meczacy dzień mnie czeka zaczely się wakacje i jutro na wizyte musze mloda ciagnac ze sobą a wiadomo jak to dziecko nie posiedzi spokojnie na poczekalni :(
 
hej laseczki u mnie leniwa niedziela mój m zrobi obiadek a ja pewnie dziś z lozeczka niewstane ha ha ha dziś odpoczywam bo jutro znow meczacy dzień mnie czeka zaczely się wakacje i jutro na wizyte musze mloda ciagnac ze sobą a wiadomo jak to dziecko nie posiedzi spokojnie na poczekalni :(
U mnie zapewne tez leniwa. Moj poszedl nadgodziny robic, bo mu placa x2 za niedziele wiec troche smutna ta niedziela. U starszaka kuzyn na noc to pewnie beda dokazywac. Ja dalej sie czuje zupelnie nieciazowo, oprocz bolu przy kp nic a nic. Juz odliczam dni do wyjazdu do PL i wizyty u gina. Nie moge sie doczekac, az zobacze malenstwo i sie dowiem czy wszystko ok!
 
Melduję się i ja w niedzielny poranek u mnie dzisiaj porządku :) za chwilę biorę się za obiad bo zachciało mi się gołąbków :D
 
I ja również się witam niedzielne [emoji846] mnie z kolei w nocy ból brzucha męczył okrutnie, aż myslalam, ze będę miała powtórkę z poprzedniego tygodnia z plamieniami bo tez od bólu brzucha w nocy się zaczęło. Na szczęście poli co spokoj ale dossiadczylam po raz pierwszy ciążowych mdłości... nic przyjemnego, a nie sa jakieś mocne.,,
 
Dzień doberek :)

Ja jeszcze leze i zastanawiam sie co zjesc na sniadanie ;) hmm.. a Wy co jadlyscie?

Dzis zabieramy moich Rodzicow na obiad i spacer. Dzis Mamusia ma imieniny, wczoraj Tatko mial swoj dzien i do tego 45 rocznica slubu :) Zastanawiam sie nad miejscem, bo zawsze jezdzimy do tych samych restauracji i chcialabym cos nowego. Moze ktoras mila Pani moglaby cos polecic? W gre wchodzi pomorskie, warminsko-mazurkie i kujawsko-pomorskie z tym, ze 3miasto raczej odpada bo nie chce stac w korku na A1 :) Co do miejsca to ma byc pysznie, milo i zdrowo :)
 
Melduję się i ja w niedzielny poranek u mnie dzisiaj porządku :) za chwilę biorę się za obiad bo zachciało mi się gołąbków :D
Świetnie, że dziś jest lepiej. Ja na obiad robię gulasz i młodą kapustkę :))
I ja również się witam niedzielne [emoji846] mnie z kolei w nocy ból brzucha męczył okrutnie, aż myslalam, ze będę miała powtórkę z poprzedniego tygodnia z plamieniami bo tez od bólu brzucha w nocy się zaczęło. Na szczęście poli co spokoj ale dossiadczylam po raz pierwszy ciążowych mdłości... nic przyjemnego, a nie sa jakieś mocne.,,
Odpoczywaj. Macica pewnie się rozciąga i boli dlatego. Mnie dziś też dopadły mdłości. Ale na szczęście po zjedzeniu kanapki przeszło [emoji3]
Dzień doberek :)

Ja jeszcze leze i zastanawiam sie co zjesc na sniadanie ;) hmm.. a Wy co jadlyscie?

Dzis zabieramy moich Rodzicow na obiad i spacer. Dzis Mamusia ma imieniny, wczoraj Tatko mial swoj dzien i do tego 45 rocznica slubu :) Zastanawiam sie nad miejscem, bo zawsze jezdzimy do tych samych restauracji i chcialabym cos nowego. Moze ktoras mila Pani moglaby cos polecic? W gre wchodzi pomorskie, warminsko-mazurkie i kujawsko-pomorskie z tym, ze 3miasto raczej odpada bo nie chce stac w korku na A1 :) Co do miejsca to ma byc pysznie, milo i zdrowo :)
Ja jadłam kanapki z chlebka razowego z ziarnami. Na to swojskie wędliny od rolnika, żółty ser, pomidorek i ogórek z działki od rodziców :)) z miejscem nie pomogę, ale życzę udanego wypadu.
U nas dziś dalej choróbska. Problemy z żołądkiem się skończyły. Zosia bez gorączki. Za to Julka teraz dostała okropnego kaszlu i kataru. Domowe sposoby już poszły w ruch inhalacje i syropki dajemy. Jak nie przejdzie do wtorku to do lekarza trzeba będzie iść. Na szczęście Lusia zdrowa ;)). Mąż miał dziś jechać na budowę, ale go uprosiłam i został z nami w domku. Pierwsza niedziela od dawna tak w całości razem. Cieszę się jak dziecko. Miłego dnia kobitki!
 
Hej :) u nas pobudka o 5 rano, bo mała się już wyspała ;) wczoraj z mężem trochę poszalelismy i miałam wczoraj wieczorem i dziś rano delikatne brązowe plamienie. To chyba nie jest nic groźnego?
 
reklama
Hej :) u nas pobudka o 5 rano, bo mała się już wyspała ;) wczoraj z mężem trochę poszalelismy i miałam wczoraj wieczorem i dziś rano delikatne brązowe plamienie. To chyba nie jest nic groźnego?
Ja też po seksie miałam brązowe plamienia i lekarz mówił, że mogą takie pojawiać. Ale ważne by utrzymywały się krótko. Jak jeszcze jutro będziesz miała to lepiej skontaktować się z lekarzem [emoji4]
 
Do góry