reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja Wam powiem, ze z Dziewczyna z Kwietniowek 2012 zawsze sie spotykamy jak jestem w Polsce chociaz wcale nie jestesmy z jednego miasta, a z dziewczynami dalej piszemy na FB. Ja w pierwszej ciazy mialam troche zawirowania w zyciu, a ze generalnie mam sklonnosc do nerwic to dziewczyny mnie tam naprawde ratowaly radami i milym slowem.

Ja dzisiaj chyba troche przesadzilam, rano basen potem 4 km spacer z psem, a na koniec zakupy. Jestem zmeczona i humorzasta ;)
 
reklama
Hej babeczki, i ja dołączam do Was, Tak na krótko włg.magicznych kalengarzy termin na 24 luty. A u gina wizyta za dwa tyg.dopiero.

No to troszkę o mnie, o nas, mam 3 synów 13,9,1- tak nie dawno rodziłam a tu proszę new baby. Może córeczka tym razem. Siedzę jeszcze na czerwcóweczkach 2018 - ale cudnie,że Was znalazłam. pozdrawiam ciepło i idę nadrobić zaległości co tam piszecie. :)
 
@ForgetMeeNot dziękuję Ci bardzo :) podeślę koleżance ;)

@Megi86 dobrze, że wszystkie kobietki zdały :D pamiętam że studiów statystykę i wiem, że to nie był przyjemny egzamin [emoji14]

Hehe nie wiem czemu wiekszosc osob tak mysli o tym przedmiocie - ze trudny, niezrozumialy itd i juz samo slowo 'statystyka' budzi panike :p :) Mam nadzieje ze dostalas 5 :)

My z mężem zatrudniamy pracowników, większość to kobietki, ale mamy zarządzanie turkusowe i traktujemy większość jak rodzinę. Nie wyobrażam sobie złego traktowania kobiet w ciąży.



Super ze zdały...

Któraś z Was pisała, że stara:D Ja też mam 35 lat, i trójkę planowanych dzieciaczków. Do tego firma na głowie no i teraz wykluwa się mały bączek nieplanowany, ale już kochany. Jednak ja mam pewne obawy bo po ostatnim porodzie miałam zastój w nerce i na cito zabieg plastyki miedniczki. Teraz mnie ta nerka pobolewa więc martwię się przeokrutnie.

Pozdrawiam :)

Panie tez sie cieszyly :) Uwazaj na nerke - kontroluj, bo to powazna sprawa.

Hej babeczki, i ja dołączam do Was, Tak na krótko włg.magicznych kalengarzy termin na 24 luty. A u gina wizyta za dwa tyg.dopiero.

No to troszkę o mnie, o nas, mam 3 synów 13,9,1- tak nie dawno rodziłam a tu proszę new baby. Może córeczka tym razem. Siedzę jeszcze na czerwcóweczkach 2018 - ale cudnie,że Was znalazłam. pozdrawiam ciepło i idę nadrobić zaległości co tam piszecie. :)

Witaj gaya11 :) milo Cie widziec :)

Dobranoc i pieknych snow :)
 
Dziewczyny co można stosować na bol gardła w ciąży?? Pobolewa mnie gardło, nie chciałabym zeby coś się rozwinęło, a mam już lekka chrypę :(
 
@karolina921 wyślę Ci, bo tak się dziś objadłam, że już patrzeć na nie nie mogę ;D Połowę właśnie zamroziłam :)

Fajnie, że Wam betki prawidłowo przyrastają i że wizyty macie za sobą lub w najbliższych dniach. Ja czekam na wtorek z niecierpliwością, oby już było coś widać :)ś

Co do wieku - ja dla odmiany "młodsza" mama, a mam już pełno siwych włosów (genetycznie; w wieku 14 lat miałam pierwsze dwa siwe włosy już).

Ok [emoji3] trzymam za słowo ;))

My z mężem zatrudniamy pracowników, większość to kobietki, ale mamy zarządzanie turkusowe i traktujemy większość jak rodzinę. Nie wyobrażam sobie złego traktowania kobiet w ciąży.



Super ze zdały...

Któraś z Was pisała, że stara:D Ja też mam 35 lat, i trójkę planowanych dzieciaczków. Do tego firma na głowie no i teraz wykluwa się mały bączek nieplanowany, ale już kochany. Jednak ja mam pewne obawy bo po ostatnim porodzie miałam zastój w nerce i na cito zabieg plastyki miedniczki. Teraz mnie ta nerka pobolewa więc martwię się przeokrutnie.

Pozdrawiam :)

Oj zastój w nerce poważna sprawa. Uważaj na siebie

Ja Wam powiem, ze z Dziewczyna z Kwietniowek 2012 zawsze sie spotykamy jak jestem w Polsce chociaz wcale nie jestesmy z jednego miasta, a z dziewczynami dalej piszemy na FB. Ja w pierwszej ciazy mialam troche zawirowania w zyciu, a ze generalnie mam sklonnosc do nerwic to dziewczyny mnie tam naprawde ratowaly radami i milym slowem.

Ja dzisiaj chyba troche przesadzilam, rano basen potem 4 km spacer z psem, a na koniec zakupy. Jestem zmeczona i humorzasta ;)
Fajnie jest nawet "pogadać" z innymi kobietami wirtualnie. Czy poczytac co tam się u was dzieje. Dla mnie to takie oderwanie od codziennej rutyny. Pozwala przestać się zmartwiać i dodaje wiary, że zostanę z wami do końca. No i faktycznie potraficie ustawić do pionu i przywołać nadzieje [emoji6]


Hej babeczki, i ja dołączam do Was, Tak na krótko włg.magicznych kalengarzy termin na 24 luty. A u gina wizyta za dwa tyg.dopiero.

No to troszkę o mnie, o nas, mam 3 synów 13,9,1- tak nie dawno rodziłam a tu proszę new baby. Może córeczka tym razem. Siedzę jeszcze na czerwcóweczkach 2018 - ale cudnie,że Was znalazłam. pozdrawiam ciepło i idę nadrobić zaległości co tam piszecie. :)

Super! Kolejna potrójna mama [emoji4] ty masz trzech synów, a ja trzy córeczki [emoji3]
Gratuluję!

Dobry wieczor mile Panie:) 5 stronek doszlo i wiekszosc przeczytalam - ale juz w dresie i w pozycji połleżącej [emoji14] Caly dzien na nogach, niedawno wrocilam z uczelni. Wszystkie studentki zdaly choc niektore trzeba bylo dopytac :) Jestem troche zmeczona ale szczesliwa. Dostalam dzis od Meza nowego Kinga - Outsider i sandaly :D bo gdy ja bylam na uczelni to robil zakupy :) I ogolnie rzecz biorac chyba dzis jest moj dzien :) Oprocz tego w drodze powrotnej kupilismy 2 wina bezalk., gdzie czerwone okazalo sie totalna klapa i wypilam lyczek, bo oprocz ze smak kiepski to jeszcze mniej niz 0,5 alk. (co zgodnie z prawem w PL uznawane jest za bezalkoholowe) ale jednak ma tam jakis alk., wiec nie - dziekuje; choc na etykiecie z przodu widnieje napis '0%'. Swoja droga to do 0.5 % alk. jest czasem w pieczywie czy kefirze.. ;)

Zaraz wlacze tv, poszukam jakis filmik i bede uskuteczniac lezakowanie :) Milego wieczorku zatem!
Dobrze, że je przepuściłaś [emoji6] miałaś intensywny dzień to teraz książka w łapkę i odpoczywać.

A ja miałam wielkie plany i niewiele z tego wyszło bo mnie jakaś niemocy i leń dorwał. No ale weekend się jeszcze nie skończył więc może jutro nadrobie sprzątanie [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co można stosować na bol gardła w ciąży?? Pobolewa mnie gardło, nie chciałabym zeby coś się rozwinęło, a mam już lekka chrypę :(
Wiesz co, taka domowa metoda woda utleniona. Pół szkl.wody i z łyżkę wody utl. i tym płuczesz gardło, takie gulgotanie, u nas działa rewelacyjnie. i bez skutków ubocznych dla dzidzi ;)
 
reklama
Do góry