reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny widzę że odbiegacie trochę od tematu zaraz całe życiorysy wasze poznamy. A jak tam czują się inne mamusie lutowe niech sie pochwalą mam nadzieję że dobrze
 
reklama
Ja dzisiaj mam kiepski dzień :( wymiotuje mnie od rana głowa pęka. Piersi bolą jak cholera jeszcze na dodatek mała gorączkę złapała i gardło bo nic nie chce jeść ... A i jeszcze przez sąsiada pożarłam się z mężem ... Porostu dzisiaj dzień mam do Dupy :θ
 
Ja dalej w trasie jeszcze ok. 150 km. Powiem Wam,ze przez te plamienia czuję się jak babka w conajmniej 7 miesiacu ciąży. Chodze powoli, wstaje delikatnie, żadnych gwałtownych ruchów, uważam jak kaszle, kicham, śmieje się bo normalnie masakra:)Jak bym była nie wiem jak ociezala. Paranoja ale wolę dmuchać na zimne.
 
Ja dzisiaj mam kiepski dzień :( wymiotuje mnie od rana głowa pęka. Piersi bolą jak cholera jeszcze na dodatek mała gorączkę złapała i gardło bo nic nie chce jeść ... A i jeszcze przez sąsiada pożarłam się z mężem ... Porostu dzisiaj dzień mam do Dupy :θ
Głowa do góry i będzie dobrze
 
Dziewczyny widzę że odbiegacie trochę od tematu zaraz całe życiorysy wasze poznamy. A jak tam czują się inne mamusie lutowe niech sie pochwalą mam nadzieję że dobrze

A to mamy się sztywno jakiegoś tematu trzymać?

@ForgetMeeNot polecam bardzo! Szczególnie, ze o piersi trzeba dbać bardzo w ciąży bo to nie laktacja wpływa na nie niekorzystnie tylko właśnie nieodpowiednia pielęgnacja w ciąży.

@karolina921 jeśli oni maja takie podejście to idz jak najszybciej na zwolnienie! Dla mnie takie zachowanie pracodawcy jest niedopuszczalne!
 
Ja dalej w trasie jeszcze ok. 150 km. Powiem Wam,ze przez te plamienia czuję się jak babka w conajmniej 7 miesiacu ciąży. Chodze powoli, wstaje delikatnie, żadnych gwałtownych ruchów, uważam jak kaszle, kicham, śmieje się bo normalnie masakra:)Jak bym była nie wiem jak ociezala. Paranoja ale wolę dmuchać na zimne.
Wiem o czym mówisz bo ja też plamie i dokładnie tak samo się zachowuje jak ty
 
Ja dalej w trasie jeszcze ok. 150 km. Powiem Wam,ze przez te plamienia czuję się jak babka w conajmniej 7 miesiacu ciąży. Chodze powoli, wstaje delikatnie, żadnych gwałtownych ruchów, uważam jak kaszle, kicham, śmieje się bo normalnie masakra:)Jak bym była nie wiem jak ociezala. Paranoja ale wolę dmuchać na zimne.
:) doskonale Cię rozumiem. Ja w czwartek zrobiłam 530 km, jako pasażer na szczęście i też czułam się jak stara babka :) odpoczywaj :) ja uwielbiam morze :) korzystaj :) nie stresujemy się i łapiemy same pozytywne emocje ;)
A to mamy się sztywno jakiegoś tematu trzymać?

@ForgetMeeNot polecam bardzo! Szczególnie, ze o piersi trzeba dbać bardzo w ciąży bo to nie laktacja wpływa na nie niekorzystnie tylko właśnie nieodpowiednia pielęgnacja w ciąży.

@karolina921 jeśli oni maja takie podejście to idz jak najszybciej na zwolnienie! Dla mnie takie zachowanie pracodawcy jest niedopuszczalne!

to chyba się przejdę w takim razie :)
a odnośnie tematów pobocznych... ja osobiście nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie.. Kiedyś na takim właśnie forum z takich właśnie off topów zrodziła nam się grupa dziewczyn, gdzie poznałyśmy się w realu i z trzema do chwili obecnej utrzymuję kontakt, z jedną się zaprzyjaźniłyśmy i jak jej mąż potrzebował pracy, a u nas akurat był wakat to mu pomogłam. Efekt był taki, że i on był zadowolony i moja poprzednia firma... nie widzę w tym nic złego. Nie będzimy przecież ciągle na sucho analizować wyników, no chyba, że jestem w błędzie.
 
Ostatnia edycja:
@ForgetMeeNot ja również polecam brafitting :) ostatnio byłam, bo myślałam, że zmienił mi się rozmiar przy karmieniu piersią. Okazało się, że mam taki sam jak przed ciąża z Agatka, a widocznie staniki mierzylam jak jeszcze więcej karmilam :) teraz karmie ja tylko na noc i raz w nocy i rozmiar wrócił do stanu pierwotnego :)

Ja się czuję dzisiaj dobrze. Weekend więc w końcu dłuższe spanie :D

W pracy mam zamiar powiedzieć pod koniec lipca, bo ostatnio jedno dziewczynę po macierzyńskim zwolnili, a jedna która jest jeszcze na macierzyńskim zwolnia po powrocie, więc atmosfera jest nieciekawa i muszę chwilę poczekać aż się uspokoi.
 
reklama
@ForgetMeeNot ja również polecam brafitting :) ostatnio byłam, bo myślałam, że zmienił mi się rozmiar przy karmieniu piersią. Okazało się, że mam taki sam jak przed ciąża z Agatka, a widocznie staniki mierzylam jak jeszcze więcej karmilam :) teraz karmie ja tylko na noc i raz w nocy i rozmiar wrócił do stanu pierwotnego :)

Ja się czuję dzisiaj dobrze. Weekend więc w końcu dłuższe spanie :D

W pracy mam zamiar powiedzieć pod koniec lipca, bo ostatnio jedno dziewczynę po macierzyńskim zwolnili, a jedna która jest jeszcze na macierzyńskim zwolnia po powrocie, więc atmosfera jest nieciekawa i muszę chwilę poczekać aż się uspokoi.
ooo :) skoro naprawdę polecacie to się wybiorę :)
SUper, że sie dobrze czujesz, oby tak pozostało.

a co do pracy, do kurcze, przecież nie można zwolnić kobiety po macierzyńskim, ewentualnie zmiejszyć etat, ale na to też są jakieś przepisy, chyba, że likwidacja stanowiska pracy, ale to też w razie co pracodawca przed sądem musi umotywować. Straszne to jest, że my kobiety musimy żyć w takiej niepewności i przez to jesteśmy postrzegane jako mniej wartościowi pracownicy, szkoda tylko, że naprawdę niewielu facetów ma takie zdolności organizacyjne i umiejętność robienia kilku rzeczy jednocześnie. My babeczki jesteśmy po prostu multi skill :)
 
Do góry