reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja mam dlugie i nieregularne cykle. 2 maja zaczal sie cykl,27 zaplodnienie a 28 niby kalendarzyk pokazał owulacje:/

Hmm czyli ustalmy:
- 2 maja: pierwszy dzień miesiączki
- 27 maja: zapłodnienie -> tu raczej napisałabym: stosunek płciowy
- 28 maja: owulacja

Po pierwsze, rozumiem, że 27 maja był stosunek i wtenczas do zapłodnienia mogło dojść dopiero po owulacji, czyli 28 lub nawet 29 maja :) Jeśli jesteś pewna, że tego konkretnego dnia doszło do zapłodnienia to wynika, że jesteś w ok 3t 3d (trzecim tygodniu i trzecim dniu od zapłodnienia), czyli w ok. 5t 3d (piątym tygodniu i trzecim dniu ciąży).

Jest to jednak o tyle trudne do wyliczenia, gdyż nie znasz długości swojego cyklu (ten jest nieregularny) stąd też nie wiemy jak długie są poszczególne fazy. Z Twojego opisu wynika, że faza folikularna trwała aż 26 dni, gdzie przy normalnym miesiączkowaniu tyle trwa cały cykl - dokładnie 28 dni +/-2 dni).

Twoje Bhcg również by wskazywało na początek 5 tygodnia :-)
 
Dziewczyny siedzę na poczekalni u mojej gin dostałam jakiejś infekcji że sama nie dam rady :( trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :)
 
Justyna masz wysoką betę u mnie było widać pęcherzyk w 4 tyg miał 5mm. Ale ja mam regularne 26 dniowe cykle . A na kiedy Ci następną wizytę wyznaczył lekarz ? I w ogóle kiedy miałaś ostatnią miesiaczke ?
 
reklama
Do góry