reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Jak będziemy tak szaleć to tu do lutego żadna nie wytrzyma :)

Sojnabig powodzenia , kciuki zaciśnięte daj znać co i jak :)

Nam bóle ustaly kolo 8 ale znowu coś się rozkręca , byliśmy badani rozwarcie 3 cm , szyjka zgładzona , główka wyczuwalna przy badaniu mały sobie w kanale juz siedzi jakiś czas to teraz czekać co nam przyniosą nasze boleści ale raczej tak ekspresowo nie będzie chociaż kto wie :)
 
Ja dziś mam ambitny plan spakować torbę:p ale tak serio serio. Bo na razie to 80%rzeczy do niej wrzucilam i tak leży..
No i muszę posprzątać górne piętro bo się nabalaganilo.
Umowilam się z jedną mam z klasy jutro nam córkę podrzuci, niech się dziewczyny bawią. Muszę coś fajnego na obiad zrobić, żeby zjadły.. macie jakieś pewniakiem dla dzieci? Oprócz naleśników:p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tych opon to rzeczywiscie strasznie nieodpowiedzialne..

Densik i sojna to czekamy na rozwoj wydarzen [emoji4]

A ja bym mogla urodzic bo juz sie nie moge doczekac maleństwa i ta ciaza mi juz coraz bardziej przeszkadza [emoji19] No i chyba te nagle porody tutaj tez swoje zdzialaly i zazdroszcze strasznie juz obecnym mamusia [emoji4]

Monsku bez sensu z ta szkoła... Zamiast patrzec na rozwoj dziecka to czepiają sie wieku, idiootyzm...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry