reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Elenna dobry pomysl z tym szlafrokiem :) pewnie wykorzystamy ;)
Jagodka ale Cie zalatwili.... Nawet jakbym wiedziala ze jest taka mozliwosc to bym sie wkurzyla bo lubie miec wszystko zorganizowane ;)
Ja mam z reguly niskie cisnienie i zezwolenie na 1 slaba kawe dziennie :)
 
reklama
No nie jestem z tego powodu szczęśliwa, trochę mi to pokrzyżowało plany. Zobaczymy jak będzie z wypisem. Obym za długo tam nie leżała. Przynajmniej dzieciaki się cieszą, że może uda mi się zobaczyć ich prezenty od Mikołaja;)
 
Jagódka to chyba w wielu miastach tak jest z tymi miejscami w szpitalach ze ich brak poprostu.

U nas bez zmian leżymy grzecznie w szpitalu i oby jak najdłużej :)

Grabcia co u Was ? Czekamy na wieści ...

No mi ostatnio mąż przywiózł walizkę spakowana do porodu bo w końcu trzeba było to w razie W ogarnąć.
 
.jagodka wspolczuje. Podziwiam i tak za cierpliwość, ja sie szybko wkurzam jak cos nie idzie po mojej mysli ;l Oby wszystko bylo dobrze, zeby wypuscili Cie szybciej!

Dzisiaj dowiedziałam się, że klucze do mieszkania dostaniemy najszybciej na początku lutego o ile do konca grudnia uda im się zorganizować przetarg... Ręce mi opadły. Podobno mieli jakieś problemy i przetarg nie mógł się odbyć dotychczas... Mam nadzieję, że Pola poczeka i urodzi się w terminie albo po ;l

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas znaleźli przyczynę wykryli chorobę czekam na wyniki wysłane dalej. Jeżeli będą źle za 2 tyg cesarka A jak będzie ok to do domku Ale leżeć już do końca i taka dieta ze masakra

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia123 to i tak super, ze znaleźli przyczynę! Trzynam kciuki oby dalo sie utrzymać, najważniejsze, ze nic wam nie jest i sie trzymacie poki co!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Grabcia-musi być dobrze i będzie dobrze, mam nadzieję że jesteś pod dobrą opieką i wiedzą co robią :)
Densik-Ty też musisz dać radę !!!
.jagódka-kiepsko to wszystko wyszło, oby się poukładało tak jak Ty chcesz i żeby wszystko było ok.!!!
A jak Ci przyjdą koszule do karmienia z Allegro-to daj znać, bo ja wciąż takowych nie posiadam, nic mi się nie podoba albo jest jakieś beznadziejne, więc jak te Twoje będę fajne to podeslij linka bo też widziałam na Allegro.
Ostatnie parę dni spędziłam na czytaniu opinii o laktatorach, butelkach i jestem w ciemnej dupci bo każdy ma inną opinią, że niby super zaraz ktoś pisze że beznadziejny..
Przecież nie będę kupować ręcznego bo się zamęcze.
Laseczki, macie już taki sprzęt?Jakich firm jesli tak?
 
Do góry