reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No nie? Bez kitu..Mi to by się przydała taka pani. Wstaję rano i pierwsze co robię to myję gary, potem ogarniam chatę z zabawek, żeby się o coś nie zabić, nie rzadko przy tym Adam wisi mi na nodze, albo roznosi zabawki od nowa. Potem obiad i tak naprawdę nie ma spokoju..
 
reklama
No ta pomoc domowa na kasę chorych.. brzmi tak pięknie, że u nas w Polsce nie jestem sobie tego wyobrazić!
Myślę, że Grabcia nam się tu odezwie prędzej czy później i mam nadzieję, że jest jej lepiej jak widzi jak trzymamy za nią kciuki.
Bo trzymamy Grabcia !!!
Ja mam dziś wizytę wieczorem. I cieszę się, że akurat dzisiaj, mam potworne bóle podbrzusza od dwóch dni, połączone z bólem pleców, czuję się jak przed miesiączką, nawet piersi bolą 100 razy bardziej niż zwykle, ledwo spałam, no-spa małą ulgę przyniosła..
O 6 dzwoniła sąsiadka do drzwi, że mamy klucze w drzwiach na zewnątrz.. Jezusie, gdzie ja mam głowę ;-) A to jak jeżdżę samochodem to też kosmos, długie trasy to już nie dla mnie, zamyślam się, rozkojarzam.. ;)
Zima u nas za oknem!
 
Kasia.Zosia super wieści ze wszystko ok.

Grabcia co u Was ?

Sojnabig kciuki za wizytę u dermatologa :)

Turluturlu czekamy na wieści po wizycie :)
 
-jagodka - u mnie to samo: najpierw z ranca ogarnac syf, bo inaczej nie moge sie skupic, jak w kuchni przylepiam sie do blatu, a na podlodze zabawki itp nastawiam albo pralke, albo zmywarke i delektuje sie wzglednym porzadkiem az do popoludnia. Milion rzeczy do orahniecia a w miedzyczasie praca naukowa. kosmos! Czasami mysle, ze przydalaby sie pomoc,ale nie narzekam bo w sumie synus jest w przedszkolu, wice daje rade. No chyba ze dzien jak dzis, tak mnie biodra bola, ze chodzic nie moge, maz mi skarpetki zakladal, bo nie dalam rady :/ dobrze ze auto mi zostawil, bo nie doszlabym po dziecko do przedszkola, choc to tylko troche ponad 4km

My wizyte mamy za kilka tyg, no coz jak sie nic nie dzieje powaznego to w sumie nie narzekam, ale mogloby byc ciut czesciej
 
kasia.zosia - tu tez sa takie pomoce domowe i socjal za to placi, kobita przyjdzie np po to, zebys w spokou mogla pojsc do lekarza bez dzieciarni, w gotowaniu czy sprzataniu pomoze..
 
kasia.zosia - tu tez sa takie pomoce domowe i socjal za to placi, kobita przyjdzie np po to, zebys w spokou mogla pojsc do lekarza bez dzieciarni, w gotowaniu czy sprzataniu pomoze..
U nas tez po porodzie można o kogoś poprosić do pomocy. A mąż też ma 2 dni płatnego urlopu z okazji narodzin dziecka wiec jakoś damy rade :)
ja w sumie zabawki mam posprzątane co wieczor, jakimś cudem udało mi się Jaska nauczyć ze zanim zacznie się bawić kolejna zabawka to pierwsza sprzata i co wieczór mam porzadek. No jedynie naczynia ze zmywarki musze z rana wyjąć. Teraz zresztą staram się ograniczyc obowiązki domowe do minimum :)
A i osiągnęłam już prawie magiczna granice 70kg (69,7) wiec 17 kg na plusie. A do lutego jeszcze tyle czasu...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas z tym sprzataniem jest roznie, czasami chce zostawic kolejke, zeby bawic sie nast dnia..czasami jakos szybko zrobi sie pozno i zostawiamy ten bajzel, a ja tylko noga przesuwam na boki,zeby miec przejscie. Moj to cwaniak, nauczyl sie argumenotw, ze wszystko co przynosi to dokladnie nalezy do "starej zabawy" a nie to ze "nowa" :D
 
reklama
Czesc. U nas kiepsko. Wczoraj miałam zabieg na nerke trochę pomogło Ale niestety dalej nie jem. Chcą mi założyć żywienie pozajelitowe [emoji22]
Mało tego wczoraj mały prał główką i były skurcze co 4 minuty [emoji22]
W życiu tak się nie bałam
Chciałabym zacząć jeść Ale nie mogę nie dam rady

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry