reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rożek jeśli już to tylko miękki, nie rozumiem tego sztywnego kokosa w środku..:confused: I ja bym nie kupiła dwóch, bo np u mnie i nektórych koleżanek okazało się, że w ogóle jest niepotrzebny. Kup jeden i zobaczysz czy Ci się przydaje, zawsze można potem drugi dokupić.
 
reklama
Witam Was dziewczyny porannie :) Muszę się pochwalić od razu, że wczoraj dzidziol pierwszy raz sprzedał mi dwa tak soczyste kopniaczki, że aż mój mąż je poczuł! Super fajne uczucie! :)
turluturlu ja co prawda niedoświadczona ;) ale sama myślałam o wzięciu dwóch miękkich rożków. Jak na mój gust tyle wystarczy, zwłaszcza, że na pewno będziesz miała jeszcze jakieś kocyki, a te też świetnie nadają się do zawijania dzieci w tortillę ;)
kasia.zosia trzymam kciuki za piątkową wizytę, ale na pewno wszystko wyjaśni się na niej pozytywnie :)
Miłego dnia wszystkim!
 
Mamuśki kochane, doświadczone.
Pytanie o rożek, tudzież becik - ile ich potrzebuję tak naprawdę? 1 do szpitala?
A na co dzień też 1?
Czy ma być sztywny, miękki. Czy mogę wybrać przez internet czy ma być niewiadomo jaki bajerancki?
Zwykły, bawełniany?
Ja dokładnie jak Jagódka (znowu :D) najwyżej jeden i tylko miekki. Miałam z synem jeden usztywniany i w ogóle się nie przydal. Z corka tez nie uzywalam. Jak juz to wzięłabym spiworki ze dwa do spania i jakiś do fotelika/wozka czy jakiś otulacz (w sumie to podobne do rozka, tylko miękkie wlasnie). Moje przyjaciółka tez ze swoją trójka nie używała w ogole, moja siostra z dwójką rowniez. A do szpitala to w sumie był zbędny jak ja bylam, jasiek miał szpitalne ubranka i becik a zosia spiworek.
 
U nas też dają taki beciko-otulacz w szpitalu, wiec ja nie kupuję i nie biorę:)
Byłam na górze i muszę pochwalić pana stolarza, odkurzacz swój ma, od razu wciąga wszystko, kolor płyt jak na próbniku - bardzo mi się podoba:) Widać, że facet zna się na rzeczy i dba o szczegóły:)
 
I właśnie tu dochodzimy do momentu gdzie takie zakupy każdy traktuje indywidualnie. Ją bez rożków nie mogłam się obyć, używałam non stop, najpierw jako tłumacz a potem jako kocyki
 
Dlatego warto kupić i sprawdzić, ale najpierw jeden, bo niektórzy nie mogą się bez niego obyć, a inni uważają za zbędny:) Ooo, połówka mi dziś strzeliła, to teraz już będzie leciało..
 
U mnie rożki też cały czas były w użyciu:) ale to wszystko zależy od dziecka, mój uwielbiał spać w rożku i przez pierwsze pół roku cały czas były w użyciu:) a później służyły za przykrycie lub na spacerach rozścielane na trawce i Mały się na nich bawił
 
Hmm już nabyłam rożek, ale jak się właśnie okazało (sprawdziłam) z kokosową wkładką czy czymś tam... zielona w temacie jestem, zobaczymy jak się sprawdzi i czy w ogóle. Powoli kompletujemy wyprawkę, choć nadal czekam na 100 % (95% mnie zadowoli) potwierdzenie, że dziewczynka:) z łóżeczkiem i wózkiem poczekamy do stycznia, co by się nie zagracać, za dużo miejsca nie ma
 
reklama
Jenny tą kokosową wkładkę możesz wyjąć. Czasami się przydaje jak ktoś boi się normalnie nosić malucha.
Sojnabig pochwal się jak dojedzie :)
 
Do góry