reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Zycia i Gratulacje mieszkania !!
Jagodka udanej imprezy i pogody ;)
A ja chyba ide na sniadanko i robie dzien lenia :)
 
reklama
Klauduska wygladaliscie wspaniale. Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla was. Mieszkanko bardzo ładne, przytulne. Kasia-zosia fajnie że impreza udana. Ja wczoraj przesadziłam ze wszystkim i już wieczorem zaczęłam się złe czuć. Dzisiaj dopiero wstałam a D się wszystkim zajmuje, miedzy innymi prowadza starsza na imprezy. Ma dwie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia - no ja w zasadzie juz na ostatnie prostej, pisze juz monografie. Osttania prosta jest dluga i zmudna, szczegolnie analizy, ale teraz jak jestem na L4 to zaczelam znow w tym dlubac po kilku mieisacach przerwy. Tyle, ze ciezko jakos jest sie skupic i myslec w tylu jezykach naraz :)

ja znow susze jablka, jai zapach! pokroilam pietruszke do zamrazarki an zime i zaraz beed robic muffiny jablkowe z synkiem, on ma zapal do gotoeania i pieczenia ostatnio, a mnie strasznie ciagnie na domowe wypieki :)

elie - smiesznie d brzmi, ze ty o sniadaniu a ja o kolacji juz mysle :D
 
O matulu... Dzięki Bogu za to słońce, bo by był kipisz:D Masakra, jak się zaczęli drzeć to soie pomyślłąm, że dobrze, że mamy wyrozumiałych sąsiadów i że jest środek dnia:p Jeszcze te dwie godziny z animatorem były spoko, bo sobie pstrykałam zdjęcia, ciociu nalej soczku, a gdzie jest łazienka itd. Ale te kolejne półtorej godziny to już oboje z mężem się modliliśmy, żeby szybko minęło:D Zaczęło im się nudzić i zaczęli rozrabiać. Jedna dziewczynka już na dzień dobry przyszła z fochem i nie chciała się zabawić, biegała tylko z telefonem i filmy nagrywała.. W końcu jej zwróciłam uwagę, bo aż Klaudii było przykro, potem prawie rozwaliła domek Adasia, bo siedząc w środku zaczęła napieprzać kopytami po ścianie, to już było przy jej matce, więc jak nie zareagowała to poszłam do niej i powiedziałam, że albo natychmiast się uspokoi, albo za chwilę opuści ten domek, bo nie chciałabym, żeby zepsuła domek Adasia.. Ogólnie wszyscy brudni, spoceni i klejący się pianą z baniek:D Kilkoro się przejechało na tyłku po trawie przy przeciąganiu liny;)Wyglądało na to, że im się podobało, Klaudii też, prezenty dostała fajne, dwa zestawy lego friends- w tym jeden ogromny, na który się trójka składała. jakieś torebki do malowania, grę i coś tam jeszcze. Tort mi został, pizza została, niewiele zjedli. Cieszę się, że mam to za sobą;)
 
Dziewczyny kurujcie sie, nie dajcie sie jesiennej aurze! :) ja dzis taki dzien lenia mialam, spalabym caly dzien jakbym mogla... dobrze ze na basen chociaz poszlam bo tak to dzien bezprodukcyjny :D w ogole naczytalam sie w internecie ze nie warto brac witamin w ciazy jesli sie ma dobre wyniki badan wiec chyba przestane brac te suplementy. A dlaczego? Bo podobno dzieci wieksze rosna hihi :) wiec nie bede tak "pasić" mojego groszka skoro nie ma wiekszej potrzeby :) pewnie przesadzam, w sumie nie znam sie, lekarz mi nic nie zalecal od poczatku ciazy wiec moze rzeczywiscie zaufam jemu bo wie lepiej co i jak. A wy co o tym sadzicie? Wspieracie sie witaminami czy zdrowa dieta wam wystarcza?
Ja też słyszałam od gina że dzieci są większe po witaminach. Tu na forum nam się zweryfikowało, że niekoniecznie. Ja biorę. I tak ma być cc to i dziecko mogę mieć 5kg :D

Nie nadrobie Was :)
Kochane zdrówka życzę bo tak kichacie i kaszlecie:)

Grabcia Co u Ciebie? No nie daje rady znajsc czy w końcu Ci pomogli.
U mnie ponad tydzień temu takie objawy jak u Ciebie, badanie moczu nie ciekawe,lekarz rodzinny nie pomógł. Mam ostre zapalenie pęcherza i chyba coś na nerke poszło bo boli jak nie wiem. Biore Monural jakiś antybiotyk,2 dawki co 3dni i mam badanie powtórzyć i Furagine jak sobie przypomnę bo źle się czuje po niej.

Dziewczyny macie wycieki siary już? Wychodzi na to ze ja mam od dawna, ta sucha skora na sutkach to był zaschniety pokarm, teraz nawet jak troszkę piers czy sutek scisne (np. Lezac na boku) to pojawiają się białe kropeczki.
Ja mam teraz takie strupki na sutkach jakby lekko ciekło. Plam nie mam póki co. W poprzedniej ciąży od 17 tc miałam wycieki. Spać szłam z wkładkami laktacyjnymi

Klauduska gratulacje! Pięknie Ci było w tej sukience:) i mieszkanie ekstra !
 
Ostatnia edycja:
monsku poproszę o przesyłkę tych muffinów :D

Nie ma juz! Jakie byly pyszne, ja robilam w wersji bezglut oczywiscie ale wyszly takie "mokre" w srodku, ze sie zjadly. Ja tylko 1,5 zjadlam, bo mam ciagle wizje toczacej sie kuli za 4 miesiace - to mnei wstrzymuje :p

a przepis z kwestiasmaku:
Link do: Muffiny jabłkowe | Kwestia Smaku
zamiast maki zwyklej byla mieszkanka maki ryzowej+kokosowej+kukurydzianej i wiecej niz w przepiscie mielonych migdalow. Polecam!
 
Milo mi sie czyta o waszych wypiekach i gotowaniu ale sama jakos nie mam sily na to. Az mi sie wstyd robi. Brzucha u mnie praktycznie nie widac. Waga nadal ponizej 54kg a to juz 18tc. Lekarz nic nie mowi ale ciekawe co powie na kontroli w piatek. Myslicie, ze to normalne?


.jagodka najwazniejsze, ze wszystko sie udalo i ze juz po wszystkim :D

Monsku Ciebie to juz najbardziej podziwiam, ze Ci sie chce!


Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, nie tak dawno jeszcze ja pisałam na tym forum i przeżywałam ciążę i pierwsze tygodnie tuż po niej. Teraz mój synek ma 1,5 roku (drugi prawie 4 lata) attachFull774958 Założyłam niedawno bloga o fajnych książkach i zabawkach dla najmłodszych, zapraszam. Ostatnio pisałam m.in o czarno-białych książeczkach dla najmłodszych. Słyszałyście o nich? Będziecie pokazywać dzieciom? Jeśli tak, to zapraszam na konkurs - można wygrać roześmianą książkę dla najmłodszych "Raz, dwa, trzy - patrzymy", która pomaga stymulować wzrok niemowlaków. Zasady są banalnie proste więc serdecznie zapraszam attachFull774959 Link do: Cudowne i pożyteczne: Kontrastowe książeczki dla niemowląt - nasze top 3
 

Załączniki

  • upload_2016-9-26_1-14-33.png
    upload_2016-9-26_1-14-33.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 49
  • upload_2016-9-26_1-14-33.png
    upload_2016-9-26_1-14-33.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 54
Do góry