reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Z opryszczkami i ja się borykam, juz dwie w ciąży miałam. Mnie pomagają plasterki naklejane Compeed, ale ostatnio miałam jak nigdy pod nosem i ratowałam się maścią haskovir.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatucca, no właśnie ja mam jedną na ustach i jedną pod nosem:/
Katar nadal cieknie strumieniem, chusteczki idą hurtem.. Ale ogarnęłam się i będziemy jechać po te pierdoły urodzinowe i do alergologa. Mam nadzieję, że da nam skierowanie na testy, bo ciągle nie wiem co ją uczula..
 
Haha. Widzę że nie ja jedyna jestem czytająca i mało pisząca. Witaj Gobo. Współczuje wam tych chorób dziewczyny. Jak na razie, jedyne co mnie męczy to nieprzespane noce. Widzę że sporo z was ma to samo. Ostatniej nocy tak się wiercilam że przespałam około 3 godziny. Przez to nie spanie zrobiłam w nocy zakupy, pół szafy zawaliłam prezentami na święta. Wiem, wiem... wariatka. Ale już nie wiedziałam co mam robić. W piątek jadę na połówkowe. Może dowiem się w końcu kogo nosze [emoji38].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie naleśniki z serem. Ale ta pogoda jesienna tak mnie już nastraja jakoś, że chyba się jutro biorę za powidła śliwkowe..:) mniam mniam
 
reklama
Do góry