reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ellie a niby dlaczego nie można syropu z czarnego bzu? Zajrzyj na wątek apteczkowy, może znajdziesz coś dla siebie.
Zakupy świąteczne? OMG.. W ogóle cym innym mam zajętą głowę ..a propos za 10 dni dzień chłopaka, co kupujecie mężom/synom?
Ja wróciłam od alergologa, lekarz dał nam trochę leków, skierowanie na badania, na razie z krwi, jak nic nie wyjdzie to wtedy skórne. W sumie jestem zadowolona z wizyty.
 
reklama
Witam Wszystkie Lutowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

Link do: Ankieta dotycząca oceny dolegliwości występujących u kobiet w okresie ciąży
 
Witam Wszystkie Lutowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

Link do: Ankieta dotycząca oceny dolegliwości występujących u kobiet w okresie ciąży
Hej. [emoji5] gdzie studiujesz??

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Japko szalejesz :) ja jeszcze nie myślę nawet o prezentach a Ty juz zakupowe szaleństwa robisz :) no ale jak takie promocje to pewnie ze lepiej teraz kupić :)

Mam wyniki glukozy i się nie znam pierwszy wynik mam w normie 85 ale po 2h mam 143 i nie napisali mi norm przy drugim wyniku i szukając u wujka Google to normy są różne
a jaki poziom mialas na czczo? Mi przy tescie na glukoze rok temu wyszel tez troszeczke za wysoki wynik a to dlatego ze w nocy przed badaniem napilam sie coli, mialam 79 (na czczo), 144, 114
a normy sie podobno zmienily troche, ale do 140 po 2 h
 
Ostatnia edycja:
4 miesiace i tydzien :) juz sie nie moge doczekac ... Najgorsze ze jeszcze nic nie zrobione... Chcialam chociaz kupic komode ale moj niedobry maz sie uparl ze zrobi sam...
 
Ellie, czyli można, ale nie robili badań (bo są mega drogie:p), w sambucolu nie ma nic strasznego, tussipico też można spokojnie pić, bo tam są same naturalne wyciągi, a czarny bez to świetne źródło witaminy C. Przecież te syropki nawet małe dzieci piją:)
Mąż jak mnie dziś usłyszał i zobaczył to tylko kocem mnie nakrył i zapytał czy coś jadłam, czyli mam chorobowe apogeum, jak nawet on tak reaguje;)
Żałuję, że nie mam na zbyciu 150zł, bo wyhaczyłam ten niebieski leżaczek tiny love 3w1
Ellie mi przedwczoraj stuknęło 5 miesięcy do porodu:)
 
Jagódka jeśli to ten leżaczek o którym myślę (a nie mogę zdjęcia wrzucić bo moje tel oszalal) to faktycznie fajny zakup. Moje dwie znajome go maja, jest bardzo praktyczny.
 
reklama
Problem w tym, że ja mam leżaczek FP i mąż by mnie zabił:D A wydatków mamy sporo w październiku..Nic to, wolę pójść na ten kurs krawiecki, niż mieć pięć leżaczków w domu. Ale fajny jest, bo może pełnić funkcję kołyski, fajna sprawa do salonu, zamiast łóżeczka
 
Do góry