reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Asiek1985 witaj :)

Sojnabig no wcale się nie dziwię ze kopie jak takie pyszności zrobiłaś :) sam zapach mu wystarczy :) a zapewne będzie smakować obłędnie :) aż mi ślinka cieknie :p
 
reklama
Asiek1985 witaj :)

Sojnabig no wcale się nie dziwię ze kopie jak takie pyszności zrobiłaś :) sam zapach mu wystarczy :) a zapewne będzie smakować obłędnie :) aż mi ślinka cieknie :p

Mąż już mnie od miesiąca prosił więc się w końcu nad nim zlitowałam :D najbardziej nie lubię zagniatania ciasta :( dlatego bardzo rzadko to robię


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też właśnie po wizycie. Dziecko spało ale miało czkawke ;-)
Nic nie było widać, skulone i schowane wszystko. Tak że płeć się nie potwierdziła więc trzeba czekać. Ale wolno rośnie i jak na początku termin był na 12 to według dzisiejszego usg na 19....
Powinnam zaczynać 18 tydzień a wychodzi 17 ;-)
1.5kg na plusie od początku
 
Cześć wszystkim mamusiom . Podczytuje Was od pewnego czasu i w końcu postanowiłam się do Was przyłączyć. Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie :). Mamy termin na 16 luty. Pozdrawiam :)
 
My też właśnie po wizycie. Dziecko spało ale miało czkawke ;-)
Nic nie było widać, skulone i schowane wszystko. Tak że płeć się nie potwierdziła więc trzeba czekać. Ale wolno rośnie i jak na początku termin był na 12 to według dzisiejszego usg na 19....
Powinnam zaczynać 18 tydzień a wychodzi 17 ;-)
1.5kg na plusie od początku

A to nie jest tak że do 12ego tygodnia określa się dzień porodu? Bo już jesteśmy w takim tygodniu że dzieciaczki już rosną bardzo indywidualnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie. Sojnabig - ale ładnie wygląda, aż ślinka cieknie. Ja dzisiaj chciałam upiec jogurtowiec ale właśnie zauważyłam że nie mam proszku do pieczenia. Nie chce mi się lecieć do sklepu wiec upieke jutro. Coraz więcej z was zna już płeć dzidzi, mam nadzieje że 23 września też się dowiem kto mnie tak kopie wieczorami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry