reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

monsku na temat diety ciężarnej a później karmiącej każdy ma pińcet rad, najczęściej wykluczających się ;) Lekarz, położna, mama, babcia, ciotki, koleżanki i dr Google każdy swoje ;) Z tego co piszesz to masz bardzo rozsądną dietę i skoro Ci służy to się tego trzymaj.
 
reklama
Teraz cos w stylu: chlopiec czy dziewczynka :) slyszalyscie o tym, ze dziewczynka ma szybsze bicie serca a chlopczyk rzadsze? Tak sie zastanawailam dzis nad tym, sprawdzilam na karcie, ze z synus w brzuchu mial 120-130 a dzis byla podstawowa wizyta u poloznej i ona szuka dopplerem uderzen serca i bylo 150 i tak sie zaczelam zastanawiac... :)
Monsku U mnie z synkiem tętno 140, teraz z tego co podejrzalam na monitorze podczas badania to 160. A okaże się może za jakiś czas co będzie :)
A co to za położna jakaś dziwna, jakbyś jadła miecho i kiełbasę to też by źle było bo czemu nie kaszę i warzywa. Ja też jestem +3kg z tym ze u mnie raczej lekarz się ucieszy bo ja od zawsze mam niedowage. Ale czuje ze w tej ciąży przytyje więcej niż w poprzedniej ciazy czyli powyżej tych 12kg .
 
monsku na temat diety ciężarnej a później karmiącej każdy ma pińcet rad, najczęściej wykluczających się ;) Lekarz, położna, mama, babcia, ciotki, koleżanki i dr Google każdy swoje ;) Z tego co piszesz to masz bardzo rozsądną dietę i skoro Ci służy to się tego trzymaj.

dokladnie! Ja szanuje wybory drugiej osoby, moj maz zajada sie miechem i mi to nie przeszkadza, to ze nie lubie miesa to nie ze wzgledow ideologicznych, o prostu nie lubie i mi sie nie zachce, czasami skosztuje, a ostatnio nawet czesciej ze wzgledu na maluszka. Denerwuja mnie takie madrale, tutaj gdzie mieszkam watkiem przewodnim jest BEZTLUSZCZOWO, a cukru jedza tyle, ze szok. Jak widze salate z dodatkami bez kropli oliwy to mysle:jak te witamy maja sie rozpuscic jak nie ma tluszczu?? (to jeden z przykladow)
 
Airfix - ja nie jem wiecej niz przed ciaza, ale nie spalam tyle co poprzednio i druga sprawa, ze nabieram wody niestety (mam 2 pary butow w ktore noga sie juz nie zmiesci) i to druga sprawa, jak ktos sie doczepia do mojej wagi, zwlaszcza, ze dosc szczupla jestem i to co przytyje to szybko zrzuce. Nie wiem czy kobita ma swoje kompleksy czy cos, bo byla raczej z tych pulchniejszych

eh, chyba mi hormony szaleja, ze taka jakas rozdrazniona ta wizyta jestem
 
Hej laski

Ze tak napisze ogolnie Fajnie ze na wizytach wsz. OK z dzidziolkami u was :)

Monsku - rozdrazniła cie pewnie ta baba gadką o odżywianiu heh, moim zdaniem super jesz - ja tam bym jej wygarneła hehe jakoś tez bojowo nastawiona na takie tematy wpierania czyichś idei. .

Klauduska- koniecznie kontroluj i wspominając o tych grupach krwi

Ja wczoraj zaliczyłam IP, miałam duże bóle i zeschizowałam się strasznie , zadzwonilam do szpitala i powiedzieli ze jak chce to mogę przyjechać to spr., no to pojechaliśmy żeby mieć. Pewność że dzidzia ok, 3 h czekania ale całe szczęście z dzidzia wsz.w porządku - mam się oszczędzać itp.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsku to cale szczescie ze ja na taka nie trafilam.... Chcialabym sie odzywiac bardzo zdrowo ale niektorych rzeczy po prostu nie moge przelknac ( kurczak, wolowina, szpinak) Dzisiaj wczesniej skonczylam prace, zrobilam zakupy upieklam ciasto ze sliwkami i kruszonka i zaczelam sprawdzac wszystkie mozliwe testy na plec ;) nie to ze wierze ale z czystej ciekawosci i dla zabawy a wiec: Kalendarz chinski- dziewczynka. Kalendarz majow- dziewczynka. Ochota na slodycze - dziewczynka. Test z soda - dziewczynka / za drugim razem bylo troche piany wiec moze chlopiec. Zabawa z obraczka - dziewczynka. Tetno powyzej 150- dziewczynka. Spanie na prawym boku/ dziewczynka. Snil mi sie chlopiec - dziewczynka. Test z apteki- chlopiec. . Brzuch ciezko mi ocenic i tak samo urode wiec te wrozby ominelam :)
 
Witam się sobotnio :)

Rozmaryn super ze wizyta udana :)

Ellie123 to zaszalałaś z testami płci :) się okaże które są wiarygodne mi póki co wychodzi dziewczynka się okaże :)

Monsku a może ta pani miała zły dzień albo też jej hormony szaleją :) mogłabyś sprzedać kilka fajnych przepisów tez lubię kasze ale pomysłów brak :)

Miciur-ka dobrze ze wszystko dobrze u malenstwa i lepiej zawsze sprawdzić :)

Klauduska jak będziesz na wizycie to zapytaj co z ta grupa krwi żebyś była spokojna :)

A ja wczoraj pierwszy zakup ciuszka ciazowego zrobiłam bo w żadne spodnie się nie dopinam i trzeba było zakupić portki :)
 
Teraz cos w stylu: chlopiec czy dziewczynka :) slyszalyscie o tym, ze dziewczynka ma szybsze bicie serca a chlopczyk rzadsze? Tak sie zastanawailam dzis nad tym, sprawdzilam na karcie, ze z synus w brzuchu mial 120-130 a dzis byla podstawowa wizyta u poloznej i ona szuka dopplerem uderzen serca i bylo 150 i tak sie zaczelam zastanawiac... :)

tez o tym slyszalam, ale tez nie wszystkim sie sprawdza. U nas tetno 153 i gin widzial dziewuszke... oby tak zostalo [emoji1]

Miciurka to sie strachu najadlas, grunt ze wszystko dobrze

Klauduska pewnie lekarz na wizycie Ci dokladnie te sprawe wykasni, nie stresuj sie na zapas

Rozmaryn, super, ze wizyta oki!

Monsku ciekawe co by na moja "diete" powiedziala przez pierwszy trymestr, frytki, winogrona, jablka i biszkopty glownie, bo nic innego nie moglam przelknac.... i minus 4.5 kg. Na szczescie apetyt wrocil

u nas od rana troche sloneczka nareszcie

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Monsku co za dziwna położna, wkurzają mnie takie osoby. Dobrze, że moja wstrzymuje się od takich komentarzy.

Klauduska nie stresuj się tylko pamiętaj, żeby zawsze informować lekarzy o tym:)

Miciur-ka dobrze, że pojechałaś sprawdzić, super, że u maluszka wszystko ok:)
 
reklama
Monsku to cale szczescie ze ja na taka nie trafilam.... Chcialabym sie odzywiac bardzo zdrowo ale niektorych rzeczy po prostu nie moge przelknac ( kurczak, wolowina, szpinak) Dzisiaj wczesniej skonczylam prace, zrobilam zakupy upieklam ciasto ze sliwkami i kruszonka i zaczelam sprawdzac wszystkie mozliwe testy na plec ;) nie to ze wierze ale z czystej ciekawosci i dla zabawy a wiec: Kalendarz chinski- dziewczynka. Kalendarz majow- dziewczynka. Ochota na slodycze - dziewczynka. Test z soda - dziewczynka / za drugim razem bylo troche piany wiec moze chlopiec. Zabawa z obraczka - dziewczynka. Tetno powyzej 150- dziewczynka. Spanie na prawym boku/ dziewczynka. Snil mi sie chlopiec - dziewczynka. Test z apteki- chlopiec. . Brzuch ciezko mi ocenic i tak samo urode wiec te wrozby ominelam :)

Ellie - nawet nie wiedzialam o takich "wykrywaczach plci" :D a zalez Ci, zeby byla dziewczynka? Mi z tym tetnem sie pomyslal, bo zawsze sprawdzam karte z poprzedniej ciazy i sobie porownuje :) a pamietam, ze kiedys czytaalm o tym temaci, chyba przy poprzedniej ciazy i tak mi sie skojarzylo

Miciur-ka - dobrze, ze pojechalas, ja wczoraj nic specjalnie ciezkiego nie robilam, a kurde dzis boli podbrzusze jak nigdy! Mysle, ze pojde na te zakupy, spokojnie, a potem przeleze popoludnie.. i nawet no-spa tu nie mam, wpisalam na liste zakupow z PL
 
Do góry