reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Airfix mi poki co mowil tylko o tych dzisiejszych badaniach.
Miciurka wspolczuje, 2 miesiace bez podglądania malucha.
Ja do tej pory chodzilam co 3 tyg, a teraz co miesiac, bo na szczescie juz jest lepiej, a nastepna wizyta 02.09

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Anna25 Ja już po pobraniu tego, na wyniki mam 1,5tyg czekać. Po usg stwierdził ze wszystko będzie w porządku ale dodał ze teraz pobierzemy krew i jeśli coś jest źle to zadzwonia. A za 7tyg od nowa. Mam nadzieję ze samo usg.

Ja na pappe czekałam tydzień, ale to było 2 lata temu.
Za 7 tyg to już chyba połówkowe usg?
Potem jest jeszcze po 30 tc.

Airfix mi poki co mowil tylko o tych dzisiejszych badaniach.
Miciurka wspolczuje, 2 miesiace bez podglądania malucha.
Ja do tej pory chodzilam co 3 tyg, a teraz co miesiac, bo na szczescie juz jest lepiej, a nastepna wizyta 02.09

8599e6ydh9ss8jgy.png
Super, że już lepiej. Też mam nadzieje, ze od piątku przejdę na wizyty co 4 tyg.

Miciur-ka ja jak byłam w pierwszej ciąży to moja gin (starej daty ) uznała ze ona nie robi usg na każdej wizycie i przez całą ciążę miałam mieć tylko 3.

U mnie dziś wena do pracy. Wstawiam obiad i lecę sprzątać, bo przed weekendem Ala była nie w humorze i nic się nie dało zrobić.
 
Miciur-ka Oczywiście lekarz nie wiedział nawet co to za choroba, wypytywal się. Najlepsze ze zamiast przeczytać nazwę mojej choroby to stwierdził ze tam pisze jakas wada serca dziecka,że jest nie miarowy i nie wyczuwalny puls. I mi tak mówi o tej wadzie która rzekomo ma dziecko moje, i ze tak wynika ze skierowania. Ja mówię ze chyba pacjentki pomylił, bo moje dziecko było zdrowe na ostatniej wizycie u mojego lekarza, nic nie mówił o żadnym zaniku tętna itd..oczywiście mi przez myśl przeszło ze może ma rację bo czemu lekarz tętna nie zbadał.Lekarz dalej się upierał, ja swoje,a on swoje.W końcu mowie-proszę mi pokazać moje skierowanie i gdzie pisze o tej wadzie.I pokazuje mi palcem na nazwę mojej choroby...Tylko czyta mi ja na głos inaczej niż tam pisze.Poprawilam go i mówię ze to mnie dotyczy...A ten się zmieszal i mówi- aaa bo nie czytelnie napisane. Oczywiście to nie prawda bo naprawdę było wyraźnie,tylko on nie znał po prostu takiego schorzenia.

Elenna I mi się też tak wydaje ze oni robią po prostu te usg tam które trzeba. Powiedział ze na kolejnej wizycie sprawdzimy każdy narząd jak się rozwinął. I jak coś to pokierujemy dalej. Ja się załapałam na darmowy program badań prenatalnych kliniki Kopernika.
 
Ostatnia edycja:
Airfix co za konował Ci się trafił! No serio brak słów.. Nie wie, ale snuje jakieś własne teorie, zamiast się przyznać do niewiedzy.. Szok..
 
Airfix to Ci się doktorek trafił masakra. Człowiekowi ręce opadają idą do specjalisty a się okazuje ze on ma problem z najprostsza rzeczą - czytaniem az strach pomyśleć.
 
Mi to setka myśli przeleciała przez głowę. A przecież ja to skierowanie kilkadziesiąt razy czytałam i nic takiego nie było i w końcu nie wiedziałam kto ma rację.
 
reklama
Do góry