reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Niedawno się zwlekłam z wyrka po wczorajszych urodzinach męża poszłam spać o 3. Brak kaca bezcenny! ;) Planujecie jakieś wyjazdu wakacyjne jeszcze czy dmuchacie na zimne i dopuszczacie w ciąży?
 
reklama
Niedawno się zwlekłam z wyrka po wczorajszych urodzinach męża poszłam spać o 3. Brak kaca bezcenny! ;) Planujecie jakieś wyjazdu wakacyjne jeszcze czy dmuchacie na zimne i dopuszczacie w ciąży?

Ja byłam dwa tygodnie temu nad morzem :) byliśmy na tydzień a mieliśmy 500 km do zrobienia w jedną stronę :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj wrocilam znad morza. 17 dni spędzonych tam dało mi złudna nadzieje ze mdłości odeszły w niepamiec ale od razu po powrocie wrocily :-) 600 km prawie, różnica w powietrzu niesamowita :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niedawno się zwlekłam z wyrka po wczorajszych urodzinach męża poszłam spać o 3. Brak kaca bezcenny! ;) Planujecie jakieś wyjazdu wakacyjne jeszcze czy dmuchacie na zimne i dopuszczacie w ciąży?
Ja wyjezdzam we wtorek tylko jeszcze nie wiemy czy wybrac ocean czy jezioro :). Jesli chodzi o bole to czasami mnie cos ukluje, no i przy kichaniu :) juz nie moge doczekac sie kolejnej wizyty bo na ostatnim usg dzidzia sie nie ruszala i musze ja jeszcze raz obejrzec .. Trzymam kciuki za wasze usg genetyczne Nam dadza odpowiedz za 10 dni ale czytalam ze ten test Paapa sie czesto myli.. Chociaz nie chcialabym przezywAc taki horror... To moje pierwsze dziecko, ale w pracy juz powiedzialam dzieciom i jak jestem zmeczona to mowie ze mam dzidziusia w brzuszku i daja mi odpoczac :) milej niedzieli :)
 
Anna - w sensie nie akceptujesz jej rozumiem ;) , wiesz zależy jaka osoba jest to da się zobaczyć, ja wiem ze dobrze robie nie będąc z ex bo jeśli on po zdradzeniu mnie z inną jak byłam w ciąży - jest z nią (bo ja do mnie stwierdził musi) a cały czas do mnie pisze ze on ma nadzieję że my się zejdziemy to śmiem twierdzić że gościu ma nie po kolei w głowie... jest taki sam jak był ze mną a teraz w druga stronę - a raz nawet była propozycja mieszkania razem we trójkę ona on i ja plus dziecko hahha wiec wyobraź sobie ze kim mam do czynienia ;)

Elenaa- powodzenia w odpieluchowaniu ja to przeżywałam z moim w maju, dałam rade , dużo cierpliwości życzę :)!

A mój ex to dobrze gra bo niby dobro dziecka ale mną chce sterować

Monsku - o matko ale ty to masz zachcianki haha, ja dzis rano wstałam i tak mi się paczka chciało na śniadanie ;)

Wszystkozajete- ja tylko jadę rodzinę podwieszane i nad jezioro , pewnie nad morze tez ale mam blisko wiec noclegu szukać nie trzeba :) , a ty gdzieś jedziesz na wakacje ?

Pola - no coś tam staram się was czytać hihi ;)

Ellie - oh jak dobrze ze Cię dzieci rozumieją :) , a w jakim są wieku ?

My śmigamy do parku , tam jest zoo I takie różne atrakcje jakieś kolejki itp. Może mały coś pojeździ , już myśleliśmy ze może nie jedziemy bo mały nam taką akcję odwalił wrzaski krzyki rzucania, już nie wiem jak z nim postępować, chyba kupie jakaś książkę tylko nie wiem jaka nawet , ja stosuję karę kąt, ale on taki uparty jest ze szok - dziwię się że jescze żaden sąsiad nie przyszedł bo tak się drze - a tak to naprawdę mile i kochane dziecko nie wiem co w niego wstępuje zawsze mamy masakrę jak wraca od exa trzeba się męczyć 2-3 dni a potem już jest dobrze aż do następnego razu jak pójdzie i wróci , i w koło się tak kręci chyba też za miła jestem ..hehe


A ja tam kupiłam fajna niebieska czapeczke wczoraj i dzidzia dziewczynka tez będzie nosić a co :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i zaczęłam 13 tydzydzi
Niedawno się zwlekłam z wyrka po wczorajszych urodzinach męża poszłam spać o 3. Brak kaca bezcenny! ;) Planujecie jakieś wyjazdu wakacyjne jeszcze czy dmuchacie na zimne i dopuszczacie w ciąży?
Ja w tym roku mam nadzieję powczasować na zapas, teraz góry za tydzień jezioro a we wrześniu morze, bo wiem że za rok z bliźniakami będzie ciężko...
 
Nie planowaliśmy już wyjazdu zw na budowę głownie, ale na spontanie pojawiła mi się opcja wyjazdu rodzinnego z tatą i siostrą, bez mężów pod koniec sierpnia albo we wrześniu i jeśli lekarz pozwoli to się skuszę. Na wszelki wypadek wybiorę takie miejsce gdzie jest szpital. To już będzie drugi trymestr więc w sumie kiedy jak nie teraz. Ale uzależniam to od decyzji lekarza, bo to wyjazd za granicę. Choć lot 2,5-3h samolotem to w sumie krócej niż jakbym z centralnej Polski nad Bałtyk chciała jechać autem ;)
 
Niedawno się zwlekłam z wyrka po wczorajszych urodzinach męża poszłam spać o 3. Brak kaca bezcenny! ;) Planujecie jakieś wyjazdu wakacyjne jeszcze czy dmuchacie na zimne i dopuszczacie w ciąży?

ja już niestety po :-( bylismy nad morzem 2 tyg i mimo mdłości i innych upierdliwych objawów to byl b fajny wyjazd i jeszcze pod koniec sierpnia jedziemy do Wrocławia na koncert Rammsteina mamy miejsca siedzące bo jak sie urodza dzidzie to za szybko sami nigdzie nie pojedziemy
 
No i zaczęłam 13 tydzydzi

Ja w tym roku mam nadzieję powczasować na zapas, teraz góry za tydzień jezioro a we wrześniu morze, bo wiem że za rok z bliźniakami będzie ciężko...

jak się czujesz? ja od kilku dni lepiej mam nadzieje ze to na dłużej w czw ide na usg zobaczyc co z maluchami , ostatnio widzialam je na usg jak miały 6 t i 6 dni i troche się boje czy wszystko ok
 
reklama
Anna - w sensie nie akceptujesz jej rozumiem ;) , wiesz zależy jaka osoba jest to da się zobaczyć, ja wiem ze dobrze robie nie będąc z ex bo jeśli on po zdradzeniu mnie z inną jak byłam w ciąży - jest z nią (bo ja do mnie stwierdził musi) a cały czas do mnie pisze ze on ma nadzieję że my się zejdziemy to śmiem twierdzić że gościu ma nie po kolei w głowie... jest taki sam jak był ze mną a teraz w druga stronę - a raz nawet była propozycja mieszkania razem we trójkę ona on i ja plus dziecko hahha wiec wyobraź sobie ze kim mam do czynienia ;)

Elenaa- powodzenia w odpieluchowaniu ja to przeżywałam z moim w maju, dałam rade , dużo cierpliwości życzę :)!

A mój ex to dobrze gra bo niby dobro dziecka ale mną chce sterować

Monsku - o matko ale ty to masz zachcianki haha, ja dzis rano wstałam i tak mi się paczka chciało na śniadanie ;)

Wszystkozajete- ja tylko jadę rodzinę podwieszane i nad jezioro , pewnie nad morze tez ale mam blisko wiec noclegu szukać nie trzeba :) , a ty gdzieś jedziesz na wakacje ?

Pola - no coś tam staram się was czytać hihi ;)

Ellie - oh jak dobrze ze Cię dzieci rozumieją :) , a w jakim są wieku ?

My śmigamy do parku , tam jest zoo I takie różne atrakcje jakieś kolejki itp. Może mały coś pojeździ , już myśleliśmy ze może nie jedziemy bo mały nam taką akcję odwalił wrzaski krzyki rzucania, już nie wiem jak z nim postępować, chyba kupie jakaś książkę tylko nie wiem jaka nawet , ja stosuję karę kąt, ale on taki uparty jest ze szok - dziwię się że jescze żaden sąsiad nie przyszedł bo tak się drze - a tak to naprawdę mile i kochane dziecko nie wiem co w niego wstępuje zawsze mamy masakrę jak wraca od exa trzeba się męczyć 2-3 dni a potem już jest dobrze aż do następnego razu jak pójdzie i wróci , i w koło się tak kręci chyba też za miła jestem ..hehe


A ja tam kupiłam fajna niebieska czapeczke wczoraj i dzidzia dziewczynka tez będzie nosić a co :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

ten Twój ex faktycznie ma nierówno. .super ze nie pozwalasz by Toba manipulowal

ja chodzilam swego czasu na zajecia tzw szkola dla rodziców b polecam prowadzila to pani psycholog super babka taka z jajami i na jej radach bazuje cale moje wychowywanie dzieci od nastolatka po malego brzdaca i ona bazowala na książce jak robic żeby dzieci nas słuchały cos takiego
 
Do góry