reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

U nas noc znośna, tradycyjne pobudki w nocy aby odkręcić Hanulę z brzucha na plecy, ostateczna pobudka na mleko ok 7.40 i zasnęła dopiero o 11.20 :szok: Po 10 zjadła dynię z ziemniakiem, pół słoiczka. Ładnie buźkę otwiera a jak długo zwlekałam z podaniem kolejnej łyżeczki to się trzęsła aż, śmiesznie :D
A i wczoraj jak się śmiałam to Hanula zrobiła też i zabrzmiało to jak "ho ho" :D

Dorka łoł!! :szok: Ja mam w zapasie 9 deserków - owoców, 5 słoiczków warzywnych i 4 obiadki z mięskiem. I wydaje mi się, że to zapas na miesiąc ;) A Twój to chyba na pół roku ;)
U nas do picia póki co tylko woda lub herbatka. Soki na razie darowałam tym bardziej, że ja póki co podaję warzywa a owocki za jakiś czas, ewentualnie jabłko na lepsze trawienie ;)

Caro cieszę się ogromnie, że masz chwilę aby odpocząć. :)

Ja od porodu nie przeczytałam nawet jednej książki :(

My nie korzystamy z przewijaka od kiedy Hanula mało go na siebie nie zwaliła a wkurzało mnie to nakładanie i zdejmowanie. Czekam aż mąż mi te kołki przesunie i położę na wannę na czas kąpania bo chciałabym już przejść z kąpaniem do łazienki.

Kamaa zdrowia dla Leona, oby z tej gorączki nic się nie rozwinęło :(
 
reklama
Dorka codziennie daje obiadek i deserek no i teraz jak goraco to soczek albo wode do tego czasem mus owocowy dzis znow dokupilam bo w promocji byly i 18 sloiczkow, jedyne co jej nie podchodzi to sloiczki z humany reszte co dam to wcina az sie uszka trzesa.

Dzis na obiad kuskus z cukinia,kabaczkiem,pomidorkami i marchewka Na deser ananaa z mango i jablkiem a na kolacje kaszka straciatella :)
 
Natka - z przewijaka dalej korzystam ze starszym (11 skaczących kilogramów, a przewijak spokojnie wytrzymuje), ale ja mam z kompletu z łóżeczkiem turystycznym.

Carolajna - odpoczywaj koniecznie i się nie stresuj. A może Daniel owi bardziej się właśnie coś na kształt BLW spodoba. Moja starsza też na sloiczki bardzo się krzywila, a za to gotowana pietruszka i ogórek kiszony to były hity, bo można wziąć do ręki i pomemlać :)

Dorka - wow, ale zakupy :) Ja soków nie dawałam. Dzieci jadły dużo owoców, więc póki chciały pić wodę to korzystałam ;)
A co do chrupek to też daje całe. Zresztą nie tylko chrupki. Jeśli dziecko jedząc nie jest odchylenie do tyłu to jak mu coś nie będzie pasowało to wypluje. A akurat chrupki kukurydziane się prawie całkiem rozpuszczają.
 
Hello tym ujawnionym i ukrywajacym sie tez :D

Ja dopiero z kawa...

Magmich juz ktorys raz oplulam laptopa czytajac Twojego posta :D ze smiechu oczywiscie :) :)

Dorka nie martw sie, ja sie nikomu nie dam, tesciowa nigdy jeszcze mnie nie przylapala na BB :) A Ty to chyba na odwyk zakupowy z Aschlee :D a i fajnie, ze mialas odwage i ochote sie do nas w koncu odezwac, chyba tu fajnie jest i my fajne jestesmy skoro "pod grozba" zamknietego watku juz kilka mamusiek sie dolaczylo ;) kto jeszcze nie chce nas stracic? kto jeszcze tam siedzi i chce byc na biezaco i korzystac z tej naszej skarbnicy wiedzy? no kto? :D

Bettina moj poniedzialek od niedzieli rozni sie np. tym, ze w sobote i niedziele M jest w domu. Ja tak na niego narzekam, ale on w gruncie rzeczy duzo zajmuje sie Antkiem, poza ty samo to, ze jest w domu jakos inaczej mnie nastraja ;)
Bettina masz te hule kule juz?? :)

Aschlee pochwal sie ksiazeczkami, bo ja mam fiola na tym punkcie akurat...

Rety, tyle macie juz zapasow a ja mam tylko dwa słoiki, ktore dostalam od gerbera i hippa, ale ogolnie polecacie chyba hippa, co nie? :)

ale u nas pogoda...duuuuuuuuuuszno i goraaaco :/
 
Chrupki i musy w promocji zakupilam takie
1469442058050.jpg
1469442066444.jpg


A ksiazeczki takie
1469442090639.jpg
1469442103373.jpg
1469442110822.jpg
1469442118943.jpg
1469442129370.jpg
 

Załączniki

  • 1469442058050.jpg
    1469442058050.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 517
  • 1469442066444.jpg
    1469442066444.jpg
    60,2 KB · Wyświetleń: 524
  • 1469442090639.jpg
    1469442090639.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 525
  • 1469442103373.jpg
    1469442103373.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 522
  • 1469442110822.jpg
    1469442110822.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 539
  • 1469442118943.jpg
    1469442118943.jpg
    75,8 KB · Wyświetleń: 530
  • 1469442129370.jpg
    1469442129370.jpg
    151,1 KB · Wyświetleń: 550
Ja polecam sloiczki hippa i nie Wiem czy w pl jest ta firma bebivita i alete te najbardziej smakuja malej.Najmniej humana
 
Bettina a czy Wy także nie jesteście na pepti?Cos mi sie tak kojarzy?:happy2: My tez wczoraj i przedwczoraj dynia i ziemniaczki, a dzisiaj ziemniaki ze szpinakiem:biggrin2:. Aschlee i nie czekasz jak pojawi sie jakaś reakcja alergiczna czy cUś po takich smakołykach i następnego dnia podajesz juz cos innego?
 
Nie no obserwuje gdyby cos sie dzialo to zrobilabym przerwe ale jak nie ma bolu brzuszka,wysypki i innych to daje nowy smak.
Nam kazal podawac od polowy 3miesiaca bo jest mala wiec Juz troche czasu eksperymentujemy.Waga ok wiec widocznie bedzie niska
 
reklama
Tak dominuje niemiecki ale starsza Polski tez zna.Fakt nie zawsze poprawnie gramatycznie ale zna.
Teraz bedzie gorzej bo za tydzien szkola wiec znow tylko wszedzie niemiecki
 
Do góry