reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2016

Ej no chwilka ja mam 34 i nie padam (za to z rana jestem nie przytomna).

Betula wrzeszczała mówisz, moja się nauczyła wymuszać swoje piskiem i krzykiem (zaznaczam że z płaczem i marudzeniem nie ma to nic wspólnego) coraz bardziej podejrzewam że starsza ją szkoli.

Kamisia biotebal dzisiaj przyszedł w paczce z gemini więc dopiero zacznę. Do tej pory brałam belissę ale muszę odstawić bo jakimś dziwnym sposobem ma zły wpływ na moją cerę. Biotebal to Bettina brała jeśli dobrze pamiętam. Ja nie chce zapeszać ale mi odrastają już "młode" włoski chociaż stare nadal wypadają.

Mag_dzik wiesz ja mam sukienkę w której byłam świadkiem w zeszłym roku w sierpniu (kupiona specjalnie by maskować brzuszek) więc w razie czego mogę pożyczyć;);) (Taki żarcik mam nadzieję że się nie gniewasz bo może jeszcze nie przywykłaś do mojego trochę krzywego poczucia humoru).

A tak serio to ja ostatnio wagę omijam bo mi słodkie też zasmakowało ale nic skończy mi się ten okres i biorę się ostro za siebie. Koniec słodyczy i rower (takie postanowienie bynajmniej na dzisiaj;))
 
reklama
Ja biorę biotebal, zaczęłam trzecie opakowanie, nie przyglądałam się czy rośnie mi coś nowego na głowie, włosy chyba minimalnie mniej lecą.

Dramat! Hania zasnęła o 19.30, po 30 min obudziła się z krzykiem. I to takim przeraźliwym. Dałam camilię, ulała, zaczęła drzeć się jeszcze bardziej. Próbowałam posmarować dentinoxem ale tak się wywijała, że nie szło, już sina była od płaczu. Dałam pedicitamol, po 5 minutach cisza. Gorączki brak. Zasnęła, potem coś puknęło na dworze, płacz, przed chwilą znowu płakała przez sen, dałam smoka i śpi dalej.

Ja jakoś nie jestem w stanie się wcześnie położyć, zawsze zasypiam przed północą. Nawet teraz niedawno prasowanie skończyłam. Od kiedy te zęby tak Hanuli dokuczają nic nie mogę w dzień zrobić :confused2: Niech ktoś powie ile to jeszcze potrwa? Jest jakaś nadzieja, że kolejne nie będą jej tak boleć? :confused2:
 
Bettina tak teraz mi przyszło do głowy czy te leki na dziąsełka nie są przyczyną wymiotów. Zerknij może w ulotkę.
 
co do wlosów to ja biorę Vitapil, nie wiem czy dziala, bo biore go od 2 tygodni. zamierzam dodatkowo wyprobowac ampulki z placentą (do wcierania). musze dzialac, bo u mnie tez z wlosami tragedia, zakola mi sie robią... :confused2:

ja po slodyczach jakos niespecjalnie tyje, waga leci, ale musze sie ogarnac i zaczac jesc cos bardziej wartosciowego niz czekolada z orzechami zapijana kawą... :zawstydzona/y: aktualna dieta tez na pewno super wplywa na stan moich wlosow.

bettina, ja gdzies dzisiaj w internetach wyczytalam, ze przyczyną wymiotów u niemowlaków może być nadmiar powietrza w żołądku spowodowany np długotrwałym płaczem (polykanie powietrza). kurde, trzymajcie sie tam z Hanulą..
 
Jutro zobaczę, może faktycznie. Ale to dzisiaj tak dopiero a przecież smarowalam juz tyle razy. Może jutro będzie lepiej, oby
A maści lub camilie stosuje jak juz strasznie płacze czyli głównie przed snem
 
Bettina przeszukałam neta i lidokaina jak ją przedawkujesz może powodować wymioty ale nie wiem czy to możliwe u takiego malucha.

Betula ja myślałam że Ty czekoladę to tylko czerwonym półwytrawnym popijasz:):):);)
 
Nie dam rady dziewczyny! Co troche was nadrobie to wy znowu coś dopiszecie i znów od nowa mam do przeczytania tyle co dnia poprzedniego. Zostalo mi jeszcze ponad 500 postów, ale mam to juz w nosie, wole być na bieżaco, bo chyba nigdy was nie dogonie ;-)
U nas tez niunia marudna dzis była, caly dzien cos nie pasowało, ale szybko zasnęła, wiec moglam troche odpoczac. A moja pora snu to tez 24-1 wczesniej jakos nie chce mi sie spac.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. My już nie spimy. Olo wnrt całą noc nie odpuszczał cycka...nie wiem co jest... Masakra, wczoraj o 21.30 dopiero mi usneli. Jak zombie już jestem...

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamisia faktycznie ciężko u Ciebie ostatnio :( mam nadzieję, ze już będzie tylko lepiej.

A ja nie daje rady często dłużej niż do 22. Ale ja mało kiedy śpię dłużej niż 2 h ciągiem.,. Masakra...

A w mojej wadze baterie się wyczerpały :D hihi a jak kupimy w końcu to chyba na nią nie wejdę :/

Beemka chyba nie ma sensu nadrabiać :D
A Olo mi jeczy ech :(

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry