reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ola Ty się ciesz!! nawet jak zrobiła to teściowa!
Może chciała po prostu sprawdzić czy ładnie się ubierasz dla jej Synka;)

PaniAg a jaką matę kupiłaś?

O muślinowych też dobrze słyszałam...ale chwilami sobie tak myślę, że te niektóre rzeczy to tylko na sekundę bo zaraz z tego wyrośnie...

Dziewczyny rozszerzające już dietę... ile Wasz maluch zjada ze słoiczka na raz? Całość? Bo Zosia je 1/3 sloiczka i chyba jej to bardzo pobudza apetyt, bo natychmiast po chce mleka (myślałam, że może jej się chce pić, ale wody nadal nie chce)
 
reklama
Ola ciesz się że poprane i poprasowane a że to teściowa no cóż jak miała taką potrzebę i z pewnością chciała dobrze. A może Ty jak Caro w ciąży jesteś że Cię mdli?

Mkvet moja zjada troszkę więcej niż 1/3 i też po godzinie się mleka dopomina.
 
Dziewczyny Zosi za uszami pojawiło się dużo takich czerwonych krostek. Trochę ma też na klatce piersiowej. Ni wiem czy lecieć z tym do lekarza. Dziwna lokalizacja jak na potówki..ale może?
Na zdjęciu słabo widać.. ale za uszkami jest czerwono od tych krostek.
 

Załączniki

  • WP_20160704_17_18_33_Pro.jpg
    WP_20160704_17_18_33_Pro.jpg
    350,6 KB · Wyświetleń: 54
Moja miała coś podobnego zeszło jak zaczęłam smarować moim ulubionym kremem. Ale jak mówisz że mocno czerwono to nie wiem bo na zdjęciu wygląda niegroźnie.
 
No właśnie dałam jej dziś dynię... i zastanawiam się czy to od tego... Ale już teraz zbladło mocno... Dziwne...
No i nie wiem czy podawać to znowu jutro. Pomijając fakt, że to pierwsza rzecz którą jadła ze smakiem.
 
Dobra nie będę szaleć już z tymi pieluchami, mamy dużo :oops: choć te muślinowe mają bardzo ładne wzory :D
O ile jakiś czas temu wyleczyłam się z robienia zbędnych zakupów do domu, dla siebie itp. to jeżeli chodzi o rzeczy dla Hanuli to mam z tym problem :oops:
Hania jednak stwierdziła, że miękkie klocki możemy sobie chyba darować i poczeka aż podrośnie to chce drewniane, trochę rozsądku trzeba mieć a na 6m+ jest tyle ciekawych zabawek :D

PaniAg też obczajam co by tu jeszcze kupić, utknęłam w 5-10-15 :oops:
Mata muzyczna? Pokaż co to za cudo?

Ola a co u Ciebie za opóźnienie z macierzyńskim tyle czasu? :szok:

Co do ilości zjadanych posiłków to gdzieś czytałam (nie pytajcie gdzie), że organizmy takich maluszków nie trawią jeszcze odpowiednio innych pokarmów i nie czerpią z nich energii dlatego się nie najadają nimi na początku, tego organizm uczy się po jakimś czasie ;-) ;)

Mkvet może reakcja alergiczna? Co ostatnio jadła nowego?
 
Mkvet jak zbladło to pachnie mi to alergią. Daj jej jutro coś innego. Jak dla mnie dynia była gorzkawa podobny w smaku jest brokuł może też Zosi podejdzie.

Bettina 5 10 15 już dzisiaj też przeglądałam bo jakieś promocje mi się rzuciły. Muszę jeszcze na Endo zajrzeć.

Wiecie co poszłam do Biedronki i tak krążę i krążę między półkami i pomyślałam sobie o naszej Oli i co i kupiłam chipsy i redsa (ogólnie tego nie jadam). Przyszłam do domu zjadłam wypiłam i się zastanawiam po co mi to było. Chyba idę poodkurzać żeby kalorie spalić.
 
Tak to jest magmich jak się do sklepu na głodnego idzie. ;)
Próbowałam z brokułem już wcześniej, ale w ogóle nie chciała tego przełknąć.
 
reklama
Do góry