reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Przepraszam ze dopiero teraz ale dopiero mam moment i wpadam na chwile.U malej padlo podejrzenie epilepsji i musimy porobic dokladne badania
 
reklama
jezu jak doba sie skraca jak czlowiek pierogi robi!

no my po wizycie! mamy zdiagnozowanego AZSa (alez nowosc...) - odstawiamy wszystkie dotychczasowe specyfiki, zostajemy na nutramigenie, skupiamy sie na razie na "intensyfikacji pielegnacji skory" czyli mamy 2 masci, zeby sie smarowac ile wlezie i emolient do kapieli. jak to nie pomoze, to bedziemy dalej probowac. skora ponoc nie jest w najgorszym stanie. ja osobiscie obstawiam brak alergii na cokolwiek, winny wg mnie jest defekt budowy skory, ale bede dalej obserwowac.

Hanka rozryczala mi sie w gabinecie, ale humor bardzo jej sie poprawil jak uslyszala, ze mamy sie kapac raz na 2-3 dni (poki skory nie podleczymy) ;)

mam na razie nie rozszerzac jej diety - jak dlugo dziecko moze byc na samym mleku?

Aschlee, kurde, skad takie podejrzenie?
 
Betula to tak żadnej nowości chyba nie uslyszalas :/ a na mm czy kp jesteście? Trzymam kciuki, żeby w końcu się poprawiła ta skóra.

Aschlee o rety :( trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :*

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaniepokoilo mnie jej zachowanie i poszlam to skontrolowac....no i jak uslyszalam podejrzenia to sobie usiadlam.Dal nam skierowanie na badania i mamy czekac na ostateczne diagnoze
Licze ze to jednk nie to i bardzo sie o to modle
 
kamaa, no nowosci nie uslyszalam, ale mnie bardziej zalezalo na tym, zeby ktos mi podpowiedzial jak ta skore pielegnowac... i na razie jakas koncepcja jest.

karmimy sie mm, wiec alergie pokarmowa jestesmy w stanie wykluczyc.

aschlee, ale jakie to zachowanie bylo? trzymamy z Hanka za Was kciuki!
 
Mkvet to spróbuj jeszcze raz z brokułem, Zosia dopiero smakuje i dopiero za którymś razem może jej zasmakować. ;) Z tą dynią bym odczekała kilka dni i spróbowała ponownie, jak znowu krosty się pojawią no to wiadomo.

PaniAg fajna, nie wiedziałam, że coś takiego jest. Ale to nie dla Hanuli, mamy z maty edukacyjnej takie coś do kopania co gro i błysko i Hanula się tego boi. A na widok szczeniaczka uczniaczka płacze :oops:

Ola a ona może tak późno wysłać papiery? Chyba ma na to określony czas? :confused:
Ja pierwszą kasę dostałam na koniec kwietnia i myślałam, że długo czekałam. Pocieszające jest to, że jak już przeleją to sporo :D

Ja po urodzeniu Hani nie dostałam jeszcze żadnych próbek :confused2:

NowaNatka według najnowszych wytycznych to dziecko decyduje ile zje, jeżeli chce więcej to nie musisz wyliczać łyżeczek :D Piszą też, że najlepiej zacząć od warzyw, potem kaszki, owoce i mięso.

Aschlee trzymam kciuki, żeby jednak to nie była epilepsja. :(

Betula czyli jednak jakiś plan działania macie. Jaki macie emolient?
Czytałam, że dzieci z alergiami rozszerzają dietę ok 8-9 miesiąca nawet. Mleko jest podstawą diety do roku czasu, reszta to uzupełnienie, dziecko ma smakować itp.

Moja Hanula dzisiaj w trakcie kąpieli rozszalała się na całego. Pierwszy raz tak zasuwała nogami w wodzie jakby biegła :D A jak ją wyjęłam z wody to się rozpłakała :confused2:
 
Bettina, z emolientow do wyboru: emotopic, cetaphil, allerco. Kupilam emotopic.

Hanka na samym mleku az do 8 miesiaca? zwariuje mi dziewczyna :szok:

ile wasze maluchy urosly na dlugosc od narodzin?
 
reklama
Nie pamietam ile cm a zabrali mi ksiazeczke ale nosimy ubranka 62 za niedlugo chyba przejdziemy na 68
 
Do góry