reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hehe ale dowcipne jesteście z tymi metodami wychowawczymi. Jeśli faktycznie robię coś że dzieciaki (bo obie są takie pod względem spania i obcych) takie są to robie to nieświadomie i jak teraz zaczęłam się zastanawiać to nie wiem co by to mogło być.
A o muślinowych pieluszkach to ja jeszcze nie słyszałam taki ze mnie zacofaniec. Ale coś czuje że chyba muszę je mieć.

Rany Demollka 7 szwów co ty sobie zrobiłaś?
 
reklama
Bettina, my may takie Link do: BabyOno
Nie mialam w rece drozszyc pieluch muslinowych, wiec nie mam porownania, ale te nam sie super sprawdaja. Uzywamy ich od samego poczatku, prane sa czesto i nadal sa super mieciutkie. Nie ma w ogole porownania ze zwyklymi pieluchami tetrowymi.

Idziemy na 15:30!

:confused2:emota rzadzi! :-) :)
 
Hej dziewczyny, podczytuję Was ciągle ale napisać nie ma kiedy...
Kamaa - to co się u nas dzieje podciągam pod bunt dwulatka i mam nadzieję, że szybko minie. Ryki, wrzaski i rzucanie się na ziemię, tylko dlatego to mama podała ciasteczko a nie tata ;) i tak 5 x dziennie :/

N w sumie poza domem jest dość grzeczna, do ludzi jest nawet przyzwyczajona i do tego, że ją ktoś obcy czasem ponosi. Ale moje obserwacje mówią, że tylko w niewielkim stopniu to się przekłada na późniejsze zachowania.

Bliznę mam dość ładną - prosta kreska na ok 12 cm poniżej linii bielizny. I w sumie za każdym razem wyglądała tak samo.
Niestety mięśnie brzucha już nie te i też mi się rozeszły (nie pamiętam, która z Was o tym pisała). W środę idę do fizjoterapeuty - ciekawe co mi powie ;) A włosy oczywiście też lecą na potęgę i jeszcze trochę to potrwa, bo dalej mam ich znacznie więcej niż przed ciążą. Ale znajduje je dosłownie wszędzie...
Betula - obyś była zadowolona z wizyty. Daj znać koniecznie co Ci lekarka powiedziała.
 
Ola,bo ja sie ze swoja waga maskuje hahahah. Na tych zdjęciach bylo 7 kilo temu. Zreszta jak kiedys schudlam jeszcze więcej niz na tym zdjeciu i mowilam ile waze to kazdy sie za glowe łapal ze tyle,bo wyglada na mniej. Taka mam budowe ciala zbita haha. Teraz sie ciesze,bo mi waga spada, ta najgorsza sprzed ciazy. Po slubie mielismy 2 przeprowadzki, remont i wiadomo jak z dieta,byle jak. A akurat z mezem musimy sie oboje pilnowac z waga.

A Magmich, Oli wyslalam zdjecia,bo mamy podobnych mężów az dziwne;)

Moje dziecko narazie nie boi sie obcych i idzie do każdego na ręce. Ale wiem,ze lada moment sie to zmieni ;)

Betula,zebys wiedziala,ze ja tez mam blisko lazienki odkurzacz i po kazdym myciu to jest mus.
 
Ostatnia edycja:
Nasza noc masakra, wstawałam milion razy :confused2::confused2: Tylko szczerze mówiąc nastawiłam się na taką bo już po 23 obudziła się 2 razy z płaczem zanim zasnęłam. Powody mogą być trzy: stres związany z obcymi, trochę później poszła spać niż zwykle lub chciało jej się kupę bo o 6 zrobiła. :rolleyes2:

Coś czuję, że i ja mam potrzebę posiadania tych pieluszek muślinowych :oops:
 
Demolka kto Ci tak zmsakrowal buzie, ze az tyle szwow mialas?!

Magmich wlasnie, dostalam zdjecia od PaniAg w celu porownania mezow, bo sa niesamowicie podobni z wygladu i z tym garazem tez u nie jest podobnie, wiec z zachowania tez ;) a ze PaniAg przyslala mi wspolne zdjecia, to tez i ją podziwialam, jaka z niej piękna kobieta ;) <cukier> :D

PaniAg to trzyam kciuki, zeby Ci sie udalo zrzucic kg do tej upragnionej wagi ;)

Betula czemuz Ty nie napisalas o tych pieluchach muslinowych wczesniej? :p Bym je zamowila razem z tymi bambusowymi :p a z odkurzaczem masz dobry patent, tylko u mnie nie przejdzie bo mamy wielki odkurzacz rainbowa, do ktorego trzeba nalac wode, zeby odkurzac, potem ja wylac...zbyt duzo roboty przy tym :confused2::confused2::confused2: hyhy
 
U nas noc super - spanie praktycznie bez przerwy od 19:45 do 6 mimo miliona wrazen w dzien bo krazylismy po miesicie 5h ze znajomymi ich miesiac starsza od naszej corka :]

no i lampke zaczelam jej gasic na noc, wierzac ze to cos pomoze ;)

olka, jakie bambusy kupilas? zadowolona jestes?
Hanka sobie wybrala chyba najdrozsze jakie sa na necie i powiedziala, ze te jej sie podobaja i innych nie chce:confused2:probuje ja przekonac do jakichs w normalnej cenie, ale tylko lezy na macie i pyskuje ;)

Bettina, to nie Ty masz potrzebe posiadania pieluszek, tylko Twoja Hania... ;)

Bettina, przeszlyscie na bebilon?
 
Ostatnia edycja:
Zuzanka ja chcę Ci tylko powiedzieć że mój mąż cztery lata temu też wszystko tłumaczył "buntem dwulatka" ale idąc tokiem jego myślenia to po buncie dwulatka jest bunt trzylatka, czterolatka, pięciolatka i tak pewnie do osiemnastki albo dalej.

Ola podobnych mężów mówisz trzeba zapytać czyj teść w delegacje jeździł:)

Betula czyli rozumiem że u mnie Eri ma potrzebę posiadania pieluszek a nie ja i w razie czego to mężowski pretensję o wydawaną kasę mają iść w jej kierunku:):)

Ja o nocy się nie wypowiadam bo u mnie bez zmian czyli śpimy. Teraz też młoda sobie drzemkę strzela mam nadzieję że nie zbyt długą bo na 12.30 mam dentystę i chciałam ją do mojej mamy odstawić. Dobrze że do dentysty 10 minut drogi.
 
magmich, a nie jest tak z tymi potrzebami? ;)
ja mojego M wzielam sposobem - jak mu powiem, ze 'Haniak potrzebuje' to nigdy nie ma z niczym problemu... to i korzystam, ze bezkarnie moge "sobie" cos kupic ;)

Kortez odpalony, bo Mloda mi się tu slania ze zmeczenia, ale spac chyba nie zamierza...
 
reklama
Betula pieluchy zamowilam z linka od Bettiny, powinny dotrzec w tym tygodniu. Antek nie jest wybredny, bierze, co mu daje. do tej pory radzilismy sobie z tetrowkami i nie narzekal ;)

Magmich podejrzewam, ze to moj tesc jezdzil w delegacje... z wiadomych powodow.
 
Do góry