reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzien dobry, melduje sie dalej w dwupaku to jest nas 3. Wlasnie leze pod ktg, taka kolejna "ostatnia" wizyta u ginekologa ;)
 
Witam
Ja nadal w dwupaku.. :(
Skurcze na ktg się piszą na 110 ale nie regularne.. czasem są co 10 min zanikają na 2 godz później co 3 min i znów zanikają, są bolesne a rozwarcie nie postępuje.. :( wykoncza mnie tu. Będą zbijac crp bo podwyższone 40
A Wy jak tam? Nikt nie urodził :) jeszcze parę dni lutego :)
 
I my też meldujemy się w pakiecie ;-)
Kati współczuję Ci a oxy podają czy nie? Życzę aby szybko się rozkrecilo i było już po wszystkim.
 
Hej Kati! Może dziś coś się ruszy... Obyś jak najszybciej mogła się cieszyć Maluszkiem.

Czyli patrząc po nas wszystkich z tą pełnią to chyba bujda;)

Wiecie, że ja jeszcze nie miałam KTG... A na jakim poziomie są te skurcze porodowe?
 
reklama
Do góry